Expekt Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Űdv! Erősen megújult az expekt! Ezt mire megszokom  :D :D

Más: Aki még játszik ezen az irodán az tudja használni a póker programot? Nekem elindul a kliens, de a bejelentkező ablak nem akar megjelenni és nem tudok belépni.

Idézetet írta: LyonnaisFan1 Alias Bi1yä Dátum július 17, 2013, 14:04:49
Űdv! Erősen megújult az expekt! Ezt mire megszokom  :D :D

Más: Aki még játszik ezen az irodán az tudja használni a póker programot? Nekem elindul a kliens, de a bejelentkező ablak nem akar megjelenni és nem tudok belépni.

Már működik a dolog, a póker migráció kicsit később fejeződött be, abban semmi változás nincs, csak a bejelentkező ablak.

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum július 18, 2013, 15:14:44
Már működik a dolog, a póker migráció kicsit később fejeződött be, abban semmi változás nincs, csak a bejelentkező ablak.

Délután újra tettem a programot angol nyelven és már megy rendesen  :D :D
Az angolt jól értem, így a nyelvvel nem lesz gond.

Amúgy a bejelentkező ablakon én sem látok semmi mást új dolgot  :)

Ha ki akarok kérni pénzt az irodától hány nap alatt érkezhet meg? (Például ha Bank Transfer módot kérek)

És a személyi dokumentumokat (Személyi igazolvány, lakcímkártya) újra be kell küldeni?
Régebben ezt már megtettem, ahol megköszönték az együttműködésem.
Bár lehet, hogy ez a megújulás megköveteli az újboli beküldést.

A minimum befizetés 1 000 Forintra változott.

Hello

Egy olyan kerdesem lene hogy az expektek tureshatara mekkora?korlatoznak e ha 50-80-100$ os tetket rakok, tovabba hogy a live fogadas eseten milyen gyorsan fogadja el a tete , nagy e varakozasi ido?

Amióta "újitottak", ugyanaz mint a Betclic. Az meg nem az élő fogadásáról hires...

Koszi a valaszt , lattam h a kinalat nagyon gyenge viszont a szorzok nagyon jonak tuntek.(sokszor jobb minta bet 365) Betclickel nicsn tapasztalatom, ott sok a varakozasi ido ami elfogad 1 tete?


Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 29, 2013, 18:12:02
Amióta "újitottak", ugyanaz mint a Betclic. Az meg nem az élő fogadásáról hires...


Hát az elő fogadás még mindig sokkal jobb az új Expekten/Betclicen mint volt.Átlagosnak mondanám az elfogadási időt.100 euró még belefér bőven,főleg komolyabb piacokon.Szóval használható,nem rossz az.Vannak azért gyanúsan magas oddsok amire ha raksz jön utánna a korlát,ezeket érdemes kerülni.Egyébként a maxtéteket is megtudhatod egy irreális magas tétet beírsz a fogadási szelvénybe és jelzi hogy mennyit rakhatsz maximium.

Eloben szeretnek fogadni naluk.Koszonom az infot,amugy olvstama betclick topicban h problemaznaka kifizetesekkel., gondolom ha egy es ugyanaz mint a betclick akkor itt is gondok lehetnek.


Idézetet írta: pukk Dátum augusztus 29, 2013, 19:09:21
Hát az elő fogadás még mindig sokkal jobb az új Expekten/Betclicen mint volt.Átlagosnak mondanám az elfogadási időt.100 euró még belefér bőven,főleg komolyabb piacokon.Szóval használható,nem rossz az.Vannak azért gyanúsan magas oddsok amire ha raksz jön utánna a korlát,ezeket érdemes kerülni.Egyébként a maxtéteket is megtudhatod egy irreális magas tétet beírsz a fogadási szelvénybe és jelzi hogy mennyit rakhatsz maximium.

Idézetet írta: Galt88 Dátum augusztus 29, 2013, 19:13:47
Eloben szeretnek fogadni naluk.Koszonom az infot,amugy olvstama betclick topicban h problemaznaka kifizetesekkel., gondolom ha egy es ugyanaz mint a betclick akkor itt is gondok lehetnek.
Élőben abszolut használható.Betclic kifizetés nálam is problémás, nem engedtek skrillre kifizetni(csak bankszámlára) pedig azzal fizettem be.
De érdekes módon expekten még nem szivatnak.Tegnap is volt kifizetésem probléma nélkül.

Akkor valoszinuleg expektekhez regizek be , mert enis skrillt szeretnek hasznalni.Regen volt Betclick szamlam , a bonusz miadt csinaltam..es mar elso alkalommal problemaztak a skrill miadt, 2 hetre ra utaltak ki a penzem, azt is ugy h irtam nekuk 1 levelet , h tartsak meg a penzem (10 eurorol volt szo) es h tobbet nem fogadok naluk , es a szolgaltatasuk kritikan aluli... ra 2 orara jott a penz es a bocsanatkero level..

Idézetet írta: pukk Dátum augusztus 29, 2013, 19:21:50
Élőben abszolut használható.Betclic kifizetés nálam is problémás, nem engedtek skrillre kifizetni(csak bankszámlára) pedig azzal fizettem be.
De érdekes módon expekten még nem szivatnak.Tegnap is volt kifizetésem probléma nélkül.

#642 augusztus 29, 2013, 19:42:29, pukk
Mondjuk az első kifizetés olyan mint a nőknél a szüzesség elvesztése.Elsőre ne várjál nagy élményt.Itt is van ellenőrzés meg ilyesmi.
Hozzátartozik még hogy a betclic számlám "korlátos",emiatt is lehet az eltérés.Olyan nagy különbségnek a két iroda között nem kellene hogy legyen,hisz ugynaz gyakorlatilag.

Regisztrálni akartam az expektre, de amikor kitöltöttem az űrlapot, akkor azt írta az email címemre, hogy használatban van.
Mi lehet a gond? A betclick-en már fent vagyok azzal az e-mail címmel, amivel itt is regizni akartam

#644 október 31, 2013, 02:58:49, ncis88
Kaptam 10 ingyen pörgetést Zombiesre..Abból lett 10Euró amit 400Eurtért kellett forgatni. Játszottam mindenen, 10ből lett 40, majd 20 majd 30 majd megint 20, de még mindig alig 100Eurónál jártam, mikor úgy döntöttem mehetünk Jack Hammer 2-re.

16 freespinsből jött alap téten 110Euro.


137Eurot sikeresen kiforgattam :)))