Multiples -> Double fogadás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Betfairen játszani akartam egy 6 meccsből álló szelvényt, 3.25€-val. Kiválasztottam a meccseket és beírtam, hogy 3.25€, de a Double részbe, és így 15x3.25€-t vont le a számlámról, azaz 48.75€-t. Ilyenkor mivan? Ha 1 meccs elmegy akkor már el is vesztettem mind a 48.75€-t, vagy ez a fogadás ilyenkor mit jelent?

Válaszaitokat előre is köszönöm.

Idézetet írta: Steve Dátum január 15, 2013, 12:29:20
Sziasztok!

Betfairen játszani akartam egy 6 meccsből álló szelvényt, 3.25€-val. Kiválasztottam a meccseket és beírtam, hogy 3.25€, de a Double részbe, és így 15x3.25€-t vont le a számlámról, azaz 48.75€-t. Ilyenkor mivan? Ha 1 meccs elmegy akkor már el is vesztettem mind a 48.75€-t, vagy ez a fogadás ilyenkor mit jelent?

Válaszaitokat előre is köszönöm.

15 db szelvényed van így, s mindegyiken 2-2 meccs.
Ha a 6 db választásodat elnevezzük A-nak, B-nek, C-nek, D-nek, E-nek és F-nek, akkor az alábbi kombinációk jönnek ki:

AB, AC, AD, AE, AF, BC, BD, BE, BF, CD, CE, CF, DE, DF és EF. Mint látható, ha egy mérkőzésed megy el, akkor azzal 5 szelvényt vesztesz, ha kettő, akkor még 4 szelvényt, és így tovább.

Idézetet írta: Jaaas Dátum január 15, 2013, 13:04:20
15 db szelvényed van így, s mindegyiken 2-2 meccs.
Ha a 6 db választásodat elnevezzük A-nak, B-nek, C-nek, D-nek, E-nek és F-nek, akkor az alábbi kombinációk jönnek ki:

AB, AC, AD, AE, AF, BC, BD, BE, BF, CD, CE, CF, DE, DF és EF. Mint látható, ha egy mérkőzésed megy el, akkor azzal 5 szelvényt vesztesz, ha kettő, akkor még 4 szelvényt, és így tovább.

Köszi a választ. :) Akkor nem annyira vészes mint gondoltam, de sajna nem is a legjobb, mert nem így és ennyivel akartam játszani, de majd akkor izgulok egy kicsit ;D

Idézetet írta: Steve Dátum január 15, 2013, 13:15:00
Köszi a választ. :) Akkor nem annyira vészes mint gondoltam, de sajna nem is a legjobb, mert nem így és ennyivel akartam játszani, de majd akkor izgulok egy kicsit ;D

Nincs mi! Jó drukkolást ;)

Hogyan lehet MULTIPLES ben correct scor (pontos eredmény) re fogadni?

Idézetet írta: prcsaba Dátum január 30, 2013, 10:33:56
Hogyan lehet MULTIPLES ben correct scor (pontos eredmény) re fogadni?

meccse válogatja, de általában nem lehet, ha nem adja meg mint lehetőség

Hahó sziasztok! Kéne egy kis segítség!
Fogadtam multiple-ben 1 hó 31.-ei meccsekere kombóban, de törölni szeretném.
Már nézegetem egy ideje, de nem jövök rá, hogy hol lehetne ezt törölni! Az angol tudásom meg mintha nem is lenne.
Köszönöm előre is ha valaki segít!