Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: dagobert980 Dátum július 29, 2017, 21:34:49
Igen. Max annyit enged Skrillre amennyit befizettél.
Ez mióta van így? Mert eddig először a befizetés összegét kellet kikérni oda ahonnan befizetted majd a többi már mehet ahova szeretnéd.

Nem tudom mióta,de próbáltam többször is és nem enged többet kifizetni mint amennyit beutaltam.

Idézetet írta: benedek185 Dátum július 29, 2017, 17:23:14
Nemrég ki akartam fizetni 100 eurót Skrillre, és nem engedett csak 76-ot valami pénzmosási szabályzatra hivatkozva. Mással is előfordult ez mostanában?
Szia biztos fizettél be más modon is elöször azokat is kikel venni és utánamár mennifog.

Sziasztok!
Szerintetek érdemes hosszan elhúzódó sorozatokat martingale módszerrel kontrázni vagy piactól függetlenül mindenhol halott?
Pl: egymás után 4 döntetlent játszott fociban egy csapat és layelem az x-et, ha ötödjére is szintén, úgy hogy visszajöjjön az előző tétem és nyerjek is vele. Statisztikailag meg lehet alapozni egy ilyen stratéiát vagy teljesen felejtős? Mérkőzés eseményein belül is akár?  ::)


Lehet csak nagyon lassú a folyamat.

Viszonylag új vagyok a Betfair en volt egy nagyon régi regisztrációm itt amit most frissítettem befizetésem viszont még nem volt ide. az lenne a kérdésem hogy bef nélkül várható-e itt hasonló bónusz ingyenpörgetések kaparósok mint pl william hillen bwinen party stb.  Ha igen hol szoktak lenni milyen gyakorisággal. Válaszokat előre is köszönöm

Neteller-re mennyi idő a kifizetés? Valakinek tapasztalat?

(250 usd-t akartam bank transferral kikérni,de nem engedte  >:( ,csak Netellerre)


Skrillre kb 12óra, kétlem hogy netellerre több lenne

Idézetet írta: markymark Dátum augusztus 02, 2017, 23:30:03
Skrillre kb 12óra, kétlem hogy netellerre több lenne

Én is így kalkuláltam  ;) Gyakorlatilag semmi külömbség a két utalás (Skrill / Neteller) között. Legalábbis technikailag.

Nah.. közben megtaláltam, 12-24 órát írnak. (legkorábbi és legkésőbbi időpontnak)  :great:

Sziasztok!

Mennyi most az iroda járuléka?


Idézetet írta: ede Dátum augusztus 09, 2017, 14:57:46
Magyaroknak 6,5%

Köszi, ezek szerint nem változott jó rég óta. Vagy 2 éve nem voltam bent, csodálkoztam is, hogy be tudok jutni, minden trükk nélkül az oldalra.

Létezik olyan fogadási tőzsde, ahol virtuális eseményekre lehet fogadni?