Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Betangel, The Toy, Gruss igy hirtelen a kozepso ingyenes 

De mégis, ha nem nézed, hogy melyik fizetős és melyik nem, akkor szerinted melyik a legjobb!

ertelemszeruen a Betangel napersze az a legdragabb
a Gruss annak jo akinek tenyleg eleg egy sima+ladder interface meg az excel tamogatas ha botokat szeretne irni havi 6 fontért

a TT még ebben az evben biztosan ingyenes marad és az a jo benne hogy 'teljesen' testreszabhato

Tudnál nekem segíteni ebben az arbitrázs dologban? Azt értem, hogy akkor van arbitrázs, ha aback oldal 100% alatt van ill. a lay oldal 100% felett! De mennyit kell rakni az egyes lehetőségekre (12X)? Mindre ugyanannyi összeget vagy, hogyan lehet ezt kiszámolni?

asszem a betangelbe bele van epitve alapbol egy ilyen bot bar asszem az var x masodpercet mielott beteszi az osszes lora a teteket hogy biztosan matcheljen ergo tuti nemfog soha
en nemfoglalkozom arbitrázzsal amugyis tul sokan figyelik mar szerintem amint van egy lehetoseg parezren mar ugyis elvittek eloled mielott klikkelnel :D

Köszi a választ! Sajnos a Stuttgart-Barca meccs megrövidített egy kicsit  :'(

Nekem ezek a programok túl bonyolultak! Hogyan lehet egyszerűen kiszámolni a minimális veszteséget? Pl.: Stuttgart-Barca. Meccs előtt layeltem 4 dollárért 3,65 oddsra! A 75. percben ki akartam szállni (stop loss), hogy csökkentsem a veszteségem, de egyszerűen nem tudtam kiszámolni, hogy mennyivel kell back-ni hogy a lehető legkevesebb legyen a veszteség! Az odds back-re ilyenkor olyan 2,10-2,25 között volt!

#37 február 25, 2010, 21:51:50, harvy666
LOL
mi bonyolult van egy ilyen programba?
ottvan pl a betangel basic
ha a sima interfészt nezed ahol ugyanugy 3-3 back meg lay price csak beirod a tetet katt aztan megnyomod a zöld gombot az meg elosztja egyenloen a profitot/losst
a fullosba meg van stop loss trailing stop loss mindent belehet allitani akar a gepet is otthagyhatnad bar nem ajanlom :)


de ha szeretsz kezzel szamolgatni meg tökölni akkor tessék:
http://www.arbcruncher.com/back-lay-betting-calculator.asp

Nem azért bonyolult, mert bonyolult lehet a használata, hanem azért mert az angolom nagyából 0-a!

A téteket tudom, hogyan lehet megtenni vele, de a számításokat nem tudom, hogyan lehet megcsinálni!
Egyébként már azért is jó a betangel, mert szerintem az egész jobban átlátható, mint a betfair oldalon!



tessek szépen tovabbfejlodni :)


Nekem is lenne egy érdekes kérdésem:

Ha berakok layben pénzt, azzal a reménnyel hogy majd azt valaki elfogadja ( szoval ajövőben ) azért a szolgáltatásért von le pénzt ?

Mert én úgy gondoltam, hogy nem.

De beraktam 10 eurót 1.05 ös szorzóval laybe, utána megjelent a backnél. Másnap nézem és már csak 9 euró volt az 1.05 alatt. Rá mentem a mybetsre és nem történt semmilyen fogadás. Szal az a kérdés, hogy az 1 euró az hová lett ?:)

hmm elmeletileg ki kene mutatnia bár mivel a minimum tét 2 font ami tobb az 1 eurodnal lehet amiatt nem latni
de amugy megnyugodhatsz ez nem a tőzsde itt ingyenesek a tranzakciok :)

Szeretnék regelni a Betfairre és segítséget kérek , hogy hogyan kellene elindulnom ?

Lenne pár kérdésem ... persze csak a regisztrációval nem vagyok tisztában , hogy miket kell csinálnom , hogy tudjak fogadni.

vázlatosan le tudná írni valaki a lépéseket ? kösz