Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Még csak ismerkedek a betfair világával, ezért ne nézzetek hülyének majd ha olyat kérdezek ami egyértelmű.  :)
Mérkőzés kezdetekor layeltem a döntetlent 2 €-val, ami valójában 5,90 €-került. A nyereségem mind két esetben 2 € ugye, vagy bukom az 5,90 €-t. Első félidő 0:0 -ra végződött. Igazából hazai gólra vártam, mert utána visszafogadtam volna back-re, de olyan gyorsan jött a második gól, hogy már nem tartottam érdemesnek. Az lenne a kérdésem, hogy mekkora téttel kellett volna visszafogadnom a back-re, hogy mindenképp nyereséges legyek  1:0 -nál?

A másik kérdésem pedig az lenne, hogy az alábbi képen amit bekarikáztam az mire szolgál , vagy mit jelentene ? Azt látom, hogy valamire 7,54 €-val fogadnék vissza, de pontosan mire ?

Idézetet írta: Blasi Dátum január 11, 2013, 12:54:09
A másik kérdésem pedig az lenne, hogy az alábbi képen amit bekarikáztam az mire szolgál , vagy mit jelentene ? Azt látom, hogy valamire 7,54 €-val fogadnék vissza, de pontosan mire ?

Üdv!

1. Hogy mekkora téttel kellett volna visszafogadnod, mondjuk úgy, zárnod a tradet, az attól függ, hogy a piacon éppen mekkora oddsot adtak (vagy kértél volna) a back döntetlenre.

2. kérdésedre válaszolva, ezt greening-nek, green up-nak stb-nek hívják, ez egy olyan fogadás megtételét jelenti, ami által az összes kimenetel esetén ugyanaz a profit/veszteség ér téged. Ha megfogadtad volna 7,54 €-val a döntetlent, (amit felajánlt) akkor minden esetben 1,64-1,66 € nyereséget értél volna el. 2:0-nál egyébként még inkább érdemesebb lett volna zárnod a kereskedést, mint 1:0-nál, mivel két gólos vezetésnél még magasabb oddsot adnak a döntetlenre, mint egy gólosnál. Többiek kijavítanak, ha esetleg valamit rosszul írtam, egy jó ideje eléggé inaktív vagyok kereskedés terén, így elképzelhető, hogy nem teljes körű, avagy pontos, amit leírtam, de remélem tudtam segíteni! Egyébként javaslom valamiféle betfair szoftver használatát, vannak ingyenesek is, még azok is többet tudnak, mint a betfair honlap.

Üdv!

Üdv!
Azt szeretném megkérdezni, hogy a Betfair kezdő bónusz igénybe vételéhez muszáj befizetnem hozzájuk? :)

Mi a fene Bet fairen az ausztrál piac? és mért csak ezen a piacon enged egyes eseményeket fogadni pl ausztrál open?

Idézetet írta: Szotyori Dátum január 12, 2013, 11:34:13
Mi a fene Bet fairen az ausztrál piac? és mért csak ezen a piacon enged egyes eseményeket fogadni pl ausztrál open?

nemtudom, de nekem van 25€ rajta, még anno egyszer vél. átultattam, és nemtudom kivenni sehogyse azt a pénzt... :bash:

az lenne a kérdésem hogy a 2euros minimum tét kijátszása tehát pl 1eurot teszek fel, annak lehet valami következménye? valahol olvastam hogy lezárhatják az accot így, de pl a geeks toy az alapból tud 1et tenni..

Köszönöm a segítséget! :)

Idézetet írta: Blasi Dátum január 11, 2013, 12:50:46
Még csak ismerkedek a betfair világával, ezért ne nézzetek hülyének majd ha olyat kérdezek ami egyértelmű.  :)
Mérkőzés kezdetekor layeltem a döntetlent 2 €-val, ami valójában 5,90 €-került. A nyereségem mind két esetben 2 € ugye, vagy bukom az 5,90 €-t. Első félidő 0:0 -ra végződött. Igazából hazai gólra vártam, mert utána visszafogadtam volna back-re, de olyan gyorsan jött a második gól, hogy már nem tartottam érdemesnek. Az lenne a kérdésem, hogy mekkora téttel kellett volna visszafogadnom a back-re, hogy mindenképp nyereséges legyek  1:0 -nál?

Itt ki tudod számolni, a téteket:
http://www.betcalc.com/backlaycalc.php

Idézetet írta: Szotyori Dátum január 12, 2013, 11:34:13
Mi a fene Bet fairen az ausztrál piac? és mért csak ezen a piacon enged egyes eseményeket fogadni pl ausztrál open?

Az Ausztráliában, v annak vonzáskörzetéhez tartozó országokban/szigeteken (Új-Zéland, Tasmania, stb...) zajló versenyek/mérkőzések az adott országok jogrendszere és adózási sajátosságai miatt kívül esik az általános betfair-es szerződési szabályokon. Az ezen szigeteken zajló versenyekre befolyó összegeket más szervezet is kezeli (a betfair-en belül), így ahhoz, h ezt használhasd, szükséged van arra, h Feléjük is igazold a személyazonosságodat.


Idézetet írta: wzrds Dátum január 12, 2013, 12:01:11
az lenne a kérdésem hogy a 2euros minimum tét kijátszása tehát pl 1eurot teszek fel, annak lehet valami következménye? valahol olvastam hogy lezárhatják az accot így, de pl a geeks toy az alapból tud 1et tenni..

Semmi következménye sem lehet.
Ha megfigyeled, a geeks toy sem "alapból" rakja meg az 1 EUR-s tétet, hanem először back esetén kér 1000-es szorzóra 2 EUR-val, majd miután nem történik párosítás, a tétet visszaveszi arra, amivel fogadni szeretnél (mondjuk 1 EUR-ra), majd miután ez sem kerül párosításra, az 1000-es szorzót állítja át arra, amelyikre fogadni szerettél volna. Lay-nél ugyanez megy, csak 1,01-os szorzóról indulva.

Your are not entitled to watch this stream due to your geographical location.
Ezt írja ki a betfair a videopanelen,amikor liveban akarok nézni egy meccset!
Ilyenkor mi van??

Idézetet írta: mikisun Dátum január 12, 2013, 21:50:09
Your are not entitled to watch this stream due to your geographical location.
Ezt írja ki a betfair a videopanelen,amikor liveban akarok nézni egy meccset!
Ilyenkor mi van??

Hát ilyenkor nem nézed.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 12, 2013, 22:22:30
Hát ilyenkor nem nézed.
Basszus,de kivétel nélkül mindig ezt írja ki!!
Mindegy milyen sport!