Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

csucsu és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: mikisun Dátum január 12, 2013, 22:52:28
Basszus,de kivétel nélkül mindig ezt írja ki!!
Mindegy milyen sport!

Általában akkor nem engedik nézni, amikor az országban valamelyik tv csatorna közvetíti.

Működik még a 20E pénzvisszatérítési bónuszuk?
Nekem azt írta az ügyfélszolgálat miután 3 napot vártam hogy visszaadják a pénzt, hogy az én országomban nem érvényes ez az ajánlat...
Mellesleg innen regisztráltam:
https://promotions.betfair.com/value-hu?rfr=5064&sid=1#

Nem fognak korlátozni, ha fix odss-sal (vagyis amit az iroda ellen rakok) megrakom pl egy teniszmeccsen az egyik játékos nyerését, és a tőzsde piacon meg a másikét? Vagyis arbolok, de az iroda ellen is.

Idézetet írta: spitfire Dátum január 13, 2013, 13:53:36
Nem fognak korlátozni, ha fix odss-sal (vagyis amit az iroda ellen rakok) megrakom pl egy teniszmeccsen az egyik játékos nyerését, és a tőzsde piacon meg a másikét? Vagyis arbolok, de az iroda ellen is.

Az iroda is csak akkor fog korlátozni, ha sokat, az ingerküszöbüknél többet nyersz náluk. A betfair sohasem fog korlátozni, nyerhetsz bármennyit náluk és rakhatsz bármekkora tétet, nyilván, amit a kereslet/kínálat megenged az adott piacon.

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum január 13, 2013, 14:26:16
Az iroda is csak akkor fog korlátozni, ha sokat, az ingerküszöbüknél többet nyersz náluk. A betfair sohasem fog korlátozni, nyerhetsz bármennyit náluk és rakhatsz bármekkora tétet, nyilván, amit a kereslet/kínálat megenged az adott piacon.

Az iroda alatt is a Betfairt értem, mert ugye két része van, a fix odds-os és a tőzsdés.
Szóval úgy nézne ki a dolog, hogy mindkét kimenetelt a betfairnél tenném, csak az egyiket a tőzsdén, másikat a fix oddson... és így jönnék ki biztosan pluszba... Erre vajon berágnak?

Idézetet írta: spitfire Dátum január 13, 2013, 14:32:37
Az iroda alatt is a Betfairt értem, mert ugye két része van, a fix odds-os és a tőzsdés.
Szóval úgy nézne ki a dolog, hogy mindkét kimenetelt a betfairnél tenném, csak az egyiket a tőzsdén, másikat a fix oddson... és így jönnék ki biztosan pluszba... Erre vajon berágnak?

Szerintem egyelőre erre nem sokan tudnak válaszolni itt, annyira friss a dolog. Mindenesetre nem értem, h miért mész át a fix odds-ra, amikor ott mindkét szorzó alacsonyabban van (még a díj megfizetése után is) a tőzsdéshez képest.

Idézetet írta: Jaaas Dátum január 13, 2013, 17:41:05
Szerintem egyelőre erre nem sokan tudnak válaszolni itt, annyira friss a dolog. Mindenesetre nem értem, h miért mész át a fix odds-ra, amikor ott mindkét szorzó alacsonyabban van (még a díj megfizetése után is) a tőzsdéshez képest.

Azért mert nem volt mindkét szorzó alacsonyabban :)
1,5-2% jött ki nyereségre (ebből még lejön ha a tőzsde oldalon jön be a fogadás).
Igazából véletlenül vettem észre, aztán gondoltam felteszem itt a kérdést, mert nem rossz pénz kockázat nélkül.

KYC Azonosítás során ugye alá kell iratni valami közszemélyel.

Ti kivel írattátok alá a papírokat!?

Idézetet írta: davixxx Dátum január 21, 2013, 16:12:50
KYC Azonosítás során ugye alá kell iratni valami közszemélyel.

Ti kivel írattátok alá a papírokat!?

Szerinted leellenőrzik, h ki írta alá?  ;)

Idézetet írta: davixxx Dátum január 21, 2013, 16:12:50
KYC Azonosítás során ugye alá kell iratni valami közszemélyel.

Ti kivel írattátok alá a papírokat!?

Biztos hogy nem ellenőrzik le! Az enyémet én írtam alá :)

Idézetet írta: Pepi1990 Dátum január 22, 2013, 10:15:23
Biztos hogy nem ellenőrzik le! Az enyémet én írtam alá :)

A postai levelet ugye automatikusan küldik amennyiben tettem pénzt az ausztrál számlára? az szükséges, hogy le legyen ellenőrizve a számlám, ugye?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 22, 2013, 20:15:01
A postai levelet ugye automatikusan küldik amennyiben tettem pénzt az ausztrál számlára? az szükséges, hogy le legyen ellenőrizve a számlám, ugye?

Így igaz!

Hátjólvanna, nem akartam én itt törvénysértő lenni, azért kkérdeztem.:D Köszi mindenkinek a segítséget!:D
És akkor ti valami kamu nevet írtatok rá, vagy valami ismerősötökét ?

Aus Walletből nem tudok nem ausztrál eseményekre fogadni?

Idézetet írta: davixxx Dátum január 22, 2013, 20:29:22
Hátjólvanna, nem akartam én itt törvénysértő lenni, azért kkérdeztem.:D Köszi mindenkinek a segítséget!:D
És akkor ti valami kamu nevet írtatok rá, vagy valami ismerősötökét ?

Ha létező személy nevét írod oda, akkor az hamisítás.