Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 22, 2013, 20:45:31
Aus Walletből nem tudok nem ausztrál eseményekre fogadni?

Nem.

Idézetet írta: Jaaas Dátum január 23, 2013, 10:23:02
Ha létező személy nevét írod oda, akkor az hamisítás.

Csak éppen nem tudnak utána járni, nem?

Hát de ha nem járnak utánna akkor kitalálok valami kamu nevet, és mondjuk hogy tanár vagy mittom én.. Csak azé fosok, hogy mivan ha mégis.....

Aki már megcsinálta ezt az egész hülyeséget (KYC), megírná, hogy volt-e valamiféle ellenőrzés?

Ja jó lenne, mert én is most akarom majd megcsinálni, ha már voltam olyan ügyes, hogy  30$ átultatlam erre a szarra..

Sziasztok!

Új vagyok még itt. Sorry, ha valamit nem jól írok, javítsatok ki.

Hétfőn olvastam a hírekben, hogy az online fogadóirodáknak a legújabb törvény szerint majd kell venniük 100 millió Ft összegben engedélyt ahhoz, hogy Magyarországon tudják működtetni az online szerencsejáték szolgáltatásaikat, mindezt 5 évre, aztán újra meg újra.
Félek attól, hogy a Betfair nem fogja ezt az engedélyt megvásárolni, mert a magyarok szerintem nem termelnek neki 5 évre több mint 100 millió Ft-ot. Tehát nem éri meg majd nekik. Ebből következtetek arra, hogy a weboldal blokkolva lesz a magyaroknál, itthon nem lehet majd elérni valószínű.

Várom a véleményeteket a témával kapcsolatban!

Kérdésem a következő:
Külföldről tudok magyarként játszani a Betfair-en?

Üdv: gofree

gofree: nyálazd át ennek a topicnak az utolsó oldalait: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,7451.0.html
Még senki nem tud semmi konkrétat.

Köszönöm szépen! Átnyálazom.

gofree

#1073 február 01, 2013, 13:41:44, vmlinuz
Moderálva: elég egy helyre beirni!

Amit leírsz nem a betfair hibája.Nekem azért a kedvencem mert nincs korlátozás exchange módban a hagyományos irodákkal szemben.Ha van egy tuti tipped(meg jó sok pénzed akkor lehet pakolni)A héten a Horvát-Fehérorosz volt ilyen 1.07-ért a max.10000 eurot is rá mertem volna tenni de csak  500-am volt.Így is nyertem 35 eurot ami nagyon könnyen jött(már a félidő 21-9 volt)Hozzáteszem az nagyon ritkán van hogy egy tippre az összes tippem rátenném de a hagyományos irodáknál 1-2 ilyen és le is korlátoznak.Ezért félek nagyon az új szerencsejáték törvénytől mert lehet hamarosan csak a tippmix marad az meg...Én abszolút hobbinak tekintem nem gondolom hogy ebből meggazdagodok de keresetkiegészítésnek nagyszerű.Jobb ha Te is így teszel akkor nem leszel csalódott mert éppen a múltkor olvastam hogy a sportfogadást rendszeresen űző játékosoknak kb.2-3%-a(!!!!!)nyereséges hosszútávon.

Ja Én 1997-óta játszom rendszeresen,akkor indult a tippmix és 2005 óta neten.

Csatlakozom az előttem szólóhoz!
+ A Betfair érdeke az is, hogy minél több nyerj, hogy a nagyobb nyereményből levonják az 5%-ot!

"vettem a fáradságot,és betanultam vagy egy tucat stratégiát"

itt a problema, gondolod csak ugy leteznek nyero strategiak a neten?
nem ilyen egyszeru ez a jatek ha nembirod maradj inkabb a tippmixnel

Szerintem mindenkinek magának kell kidolgoznia egy nyerő munkafolyamatot. Sztem nem lehet megtanítani valakit játszani. Vagy csinálni kéne olyan Copy trader nevü programot mint a tőzsdénél van, és akkor ugyanazokat a fogadásokat kötöd meg, mint  az, akire feliratkoztál. Az úgy nagyon nagy buli lenne. Persze csak akkor, ha nyereséges az illető.

Idézetet írta: felfedezo Dátum január 24, 2013, 19:17:21

VALAMINT,HOGY NEM TALÁLOK,EGY OLYAN HITELES STATISZTIKAI OLDALT,AHOL LEGALÁBB HÓNAPOKRA VISSZAMENENŐLEG MEGVAN A GB FUTAMOK EREDMÉNYE!!! KERESTEM ANGOL NYELVEN DE NEM TALÁLTAM MEGFELELŐT!!!  OLYAN KELLENE,MINT AZ EREDMENYEK.COM


A Betfair hiteles lóversenyeredmények megkeresésében tudok segíteni!

Részletesen a menüpontok: Betfair

Horse Racing

Form/Results

Cards end Results

Ennek a menünek a bal oldalán van egy naptár ikon. Ebben kikeresheted az adott év bármelyik napjának lóversenyeredményeit.

Korábbi évekre visszamenőleg két FIZETŐS oldal kínál lehetőséget minden sportban az oddsok verseny közbeni követhetőségével:

Így készülnek a stratégiák.
http://www.fracsoft.com/     http://data.betfair.com/

Üdv, Chessmaster