Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Végre én is megkaptam a hallowen bingó bónuszokat, de érdekes mind3 különböző feltételekkel.
2 font bingó 4x forgatás
2 font bingó 20 forgatás
2 font games bonust nem kell forgatni
Nálatok mi a helyzet???

Sziasztok!

két kérdésem lenne:

1.  Hazai back 1, 8 erre fogadok ..beállítom hazai lay-t a megfelelő oddsra ( 1, 26 ) ( ellenfogadás ) ...de sajnos ezt nem adják meg , így nem lesz matchem  , ...akkor visszakapom ha nem győz a hazai , vagy  bukom a 2 euromat? 

2 . Illetve mi van abban az esetben., ha mind a három esélyt úgy rakom meg hogy elvileg legyen matchem , de ebből csak a döntetlennél ( Draw-nál ) jön össze a többinél sajnos nem, bár elfogadják a back-et , csak a lay- t nem... ( így ugye értelemszerűen 6 eurot kockáztatok ) ... Visszakapom a maradék 4 eurot ahol nem volt match-em vagy bukom?

Attol h egy piacon raksz mindent amit lehet attol ezek kuln allo keresletek vagy kinalatok tehat ha valami teljesul akkor nem kapsz vissza semmit ha szerencsed van nyersz ha nem sikerul nyelbe utni az uzletet akkor ertelemszeruen a liability visszajar mivel nem lopnak :) remelem segitettem mivel ugy ertelmeztem h szerinted az a match aminor a layedet es backedet is elfogadjak de ez nem igy van


ha 1,8an backelsz 2euróval és elfogadják akkor vagy nyer az 1,8 vagy bukod a fogadást. A lay fogadás külön van, ha 1,26on layelsz 2euroval szintén hogy fedezd a back oldalt akkor a Liability(kockázat) 0,52euro lenne, ha elfogadnák. Ezt csak abban az esetben veszted el ha elfogadják és a back oldal nyer. Ha nem viszi el senki az oddsod akkor az összeget a meccs végén visszakapod.

Köszönet..Hogy csináljam , hogy nullára vagy pozitívan jöjjek ki egy mérkőzésből, ahol kb ilyen szorzók vannak, vagy szorzóktól függetlenül? Van valami taktika, vagy trükk, stratégia....?

Idézetet írta: gabor78 Dátum november 04, 2014, 14:01:13
Köszönet..Hogy csináljam , hogy nullára vagy pozitívan jöjjek ki egy mérkőzésből, ahol kb ilyen szorzók vannak, vagy szorzóktól függetlenül? Van valami taktika, vagy trükk, stratégia....?
Az a lényeg, hogyha back oldalra raksz először pl 1,8at akkor a Lay oldal 1,82körül lesz, tehát ha layelsz egyből akkor mindenképp vesztesz egy keveset. Meg kell várni míg a lay oldal 1,8 alá esik. Minél kisebb lesz annál nagyobb a profit. Ha LAYelsz először akkor nyilván fordítva van, pl 1,8on LAYelsz, de a csapatod hátrányba kerül, felmegy az oddsa mondjuk 3ra és ekkor BACK és máris profitot könyvelsz el.
Rengetek stratégia van neten keress rá, bár állandó profitot nem nagyon lehet ezekből csinálni. Egyik alapvető ilyen stratégia amit kezdőknek ajánlottak(azaz régen annak tartották) a LAY THE DRAW. Lényege hogy layeled a döntetlent, tehát ellene fogadsz és amikor az egyik csapat gólt szerez akkor BACK magasabb oddson. Mára már nem igazán jó ez mert változott a piac, plusz egy 0-0al buksz mindenképp vagy ha az esélytelenebb csapat szerez gólt akkor a döntetlen szorzója lejjebb megy és nem felfelé..

#1851 november 05, 2014, 17:17:17, luckyzoz
Újabb promó. Üjra lehet próbálkozni  :bash:

Sorry, törölve lett az egyéb helyről is vmi probléma van vele, sorry

Idézetet írta: luckyzoz Dátum november 05, 2014, 06:19:59
Újabb promó. Üjra lehet próbálkozni  :bash:

Sorry, törölve lett az egyéb helyről is vmi probléma van vele, sorry

Nálam működik ezen a címen, viszont HETENTE csak egyszer lehet próbálkozni ;D

https://promotions.betfair.com/arcade-uk-claw-t1/

Ez is adott egy nagy semmit ;D Másnak hátha nagyobb sikere lesz a promóval

Nézzetek rá a levelesládátokra. Imént jött:
   
Dear Adam,

Tired of bad beats? Bored of the tournament grind?
We've given you a €2 bonus to try Exchange Hold 'em - combine it with your poker knowledge to win big against your opponents.
Your bonus has already been credited, so claim it right now for your instant Exchange Hold 'em bankroll.

Hold'em-en sikerült egyből jó párost back-elnem, így lett belőle 5 euró tiszta pénz. GL!  :ok:

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum november 06, 2014, 19:55:44
Nézzetek rá a levelesládátokra. Imént jött:
   
Dear Adam,

Tired of bad beats? Bored of the tournament grind?
We've given you a €2 bonus to try Exchange Hold 'em - combine it with your poker knowledge to win big against your opponents.
Your bonus has already been credited, so claim it right now for your instant Exchange Hold 'em bankroll.

Hold'em-en sikerült egyből jó párost back-elnem, így lett belőle 5 euró tiszta pénz. GL!  :ok:

Nekem dupla anyit küldtek, biztos eltévesztették a számot :D
  "We've given you a €4 bonus to try Exchange Hold 'em - combine it with your poker knowledge to win big against your opponents."

Négy eurót kűldtem nekem is.
2X felrakta azt se tudtam mi van, egyenleg nem változott most léptem be 7.8$
Jó hogy kűldte bf a mail-t azt se tudom mit keres itt pénz...

Idézetet írta: bendehal Dátum november 06, 2014, 20:30:04
Négy eurót kűldtem nekem is.
2X felrakta azt se tudtam mi van, egyenleg nem változott most léptem be 7.8$
Jó hogy kűldte bf a mail-t azt se tudom mit keres itt pénz...

Poker játék,arra fogadhatsz melyik kéz nyer. 20$-t sikerült profitálnom belőlük :)

Idézetet írta: pitypang1989 Dátum november 06, 2014, 20:36:34
Poker játék,arra fogadhatsz melyik kéz nyer. 20$-t sikerült profitálnom belőlük :)
nekem első kéz utolsó körben ment el de másodiknál jött 3.02 profit  :ok: 4.02 euró ment is át fogadni :)