Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: szemere Dátum július 25, 2015, 21:30:23
A Telecom és a Digi blokkolta a betfairt. Egy UPC-előfizető ismerős azt mondta, hogy nála nincs blokkolás. Ez tényleg így van?
invitelnél sincs blokkolva

Idézetet írta: trianonstorno Dátum július 23, 2015, 18:15:50
Előbb-utóbb nem lesz megoldás még a Zenmate premium se, mert amilyen országokat felkínál (pl. Franciao.), az is veszélyes terep a sportfogadás-szabályozás oldaláról.

Aki komolyan gondolja, annak vpn-hozzáférést kell majd vennie, havi 4-8 dollárért már lehet olyat kapni, amelyik akár 60 országot is felkínál, aztán ha majd rákérdeznek, azt válaszoljuk, hogy utazó üzletemberek vagyunk, megyünk keresztül-kasul Európában.

A pinnacle egyébként nem fogad el angol, francia, spanyol, amerikai, holland és szingapúri állampolgároktól fogadást, ez nyilván azt is jelenti, hogy az ottani IP-címekre biztos, hogy ugranak.
Tor kliens is tudja és ingyen van.

Romániában  még nincs tiltás hivatalosan, és mégis amikor be szereték jelenkezni, a magyar kormány tiltási hirdetése jelenik meg,és nem enged belépni. Mit lehet tenni ilyen esetben?

#2177 július 26, 2015, 13:31:40, oldsmuggler
 8)

Nálam megy román IP-ről

Kb. 9 éve foglalkozom az angol lóversennyel, azóta vagyok a betfairen. 2 számlám van, egyik angol font alapú, a másik euros (ez a családtagom nevén). Profi szinten fogadok matematikai alapon (statisztika), saját adatbázisom van Excelben. Érzékenyen érint a blokkolás, ezért leírom a jelenlegi helyzetemet (internet előfizetés: Telecom).

Telepítettem a Zenmatet Foxra és Chrome-ra is. 4 lehetőségem van: román, német, Usa, Hong Kong. Az USA nem játszik, mert nem engedik őket a betfair. A továbbiak:

1. Ha magyarként megyek, be se jön az oldal.
2. Átállítom románként, úgy se.
3. Átállítom németre. Minden OK, de baloldalt a sportok között nincs Horse Racing! Próbálom fent a keresőben futamonként, ráklikkelek az egyikre, de a piac nem, csak üres lap jön. Próbálok futballra fogadni, azt minden további nélkül engedné.
4. Átállítom Hong Kongra.
a) Látom az euros számlát. Fent euroban, ha valamelyik marketre megyek és játszani szeretnék, akkor ott angol font lesz az alap (?), de nem enged fogadni, azt írja ki, hogy lépjek be. Újra belépek, ekkor újra szeretnék játszani és megint kiírja, hogy lépjek be. Pedig bent vagyok.
b) Látom az angol fontos számlát. Belépek az egyik marketra és enged fogadni. OK. Akarok újból fogadni, ekkor már nem enged, azt írja, hogy lépjek be. Kilépek inkább, majd újra be, ekkor ismét fogadhatok egyszer.

Összefoglava: Az euros számlával nem játszhatok, az angol fontossal pedig elég nehézkes a dolog. A pénz lehívást már meg se merem próbálni... A Tor felejtős nálam, mert túl bonyolult és rizikósnak látom, fizetni extra VPN-ért nem akarok, mert úgyis gubanc lesz ott is. Ha tudtok segítséget, köszönettel fogadom.

Idézetet írta: szemere Dátum július 26, 2015, 14:00:12
Profi szinten fogadok matematikai alapon (statisztika), saját adatbázisom van Excelben. Érzékenyen érint a blokkolás, ezért leírom a jelenlegi helyzetemet (internet előfizetés: Telecom).
...
A Tor felejtős nálam, mert túl bonyolult és rizikósnak látom, fizetni extra VPN-ért nem akarok, mert úgyis gubanc lesz ott is. Ha tudtok segítséget, köszönettel fogadom.
Profi szinten fogadsz de sajnalsz havi 10 dollart egy VPN-re?

Idézetet írta: junglefever Dátum július 26, 2015, 14:24:49
Profi szinten fogadsz de sajnalsz havi 10 dollart egy VPN-re?
Nem olvastál figyelmesen. Nem a pénzről és a sajnálásról van szó. Azt írtam, hogy ugyanolyan gubanc lesz a fizetősen, mint az ingyenesen. Ha a német vagy a Hong Kong nem jó, akkor miért lenne megbízható a többi? De azért kösz, sokat segítettél.

Szoftverel szerintem semisem változott, aki használ geek toy beirhatná,hogy mia helyzet köszi.

Idézetet írta: szemere Dátum július 26, 2015, 14:39:44
Nem olvastál figyelmesen. Nem a pénzről és a sajnálásról van szó. Azt írtam, hogy ugyanolyan gubanc lesz a fizetősen, mint az ingyenesen. Ha a német vagy a Hong Kong nem jó, akkor miért lenne megbízható a többi? De azért kösz, sokat segítettél.
Nincs mit. Szivesen. Elvegre minden VPN szolgaltatonak csak román, német, usa es hongkong-i szervertermei vannak.

Idézetet írta: szemere Dátum július 26, 2015, 14:39:44
Nem olvastál figyelmesen. Nem a pénzről és a sajnálásról van szó. Azt írtam, hogy ugyanolyan gubanc lesz a fizetősen, mint az ingyenesen. Ha a német vagy a Hong Kong nem jó, akkor miért lenne megbízható a többi? De azért kösz, sokat segítettél.
Bele se merek gondolni mi lenne ha UK ip-vel lépnél be.  :D

Nálam is blokkolva van böngészőből, de Marketfeeder-rel működik.
Tudtok ajánlani megbízható VPN szolgáltatást?

Idézetet írta: sade63 Dátum július 26, 2015, 14:43:15
Szoftverel szerintem semisem változott, aki használ geek toy beirhatná,hogy mia helyzet köszi.

Évek óta használom a geeks toy-t, semmi gond vele egyelőre. Persze nem ingyenes szoftver.

Idézetet írta: horselay Dátum július 27, 2015, 00:37:33
Évek óta használom a geeks toy-t, semmi gond vele egyelőre. Persze nem ingyenes szoftver.
Idézetet írta: mx21 Dátum július 26, 2015, 17:16:20
Nálam is blokkolva van böngészőből, de Marketfeeder-rel működik.
Tudtok ajánlani megbízható VPN szolgáltatást?

Köszönöm!

szemere: Szerintem a zenmate-t németen keresztül használd csak befizetésre, és valamilyen ingyenes szoftverrel pl.: bet angel basic-el tegyél téteket. Én kipróbáltam, egyelőre működik.  :ok:

Idézetet írta: Andrew76 Dátum július 27, 2015, 21:31:49
szemere: Szerintem a zenmate-t németen keresztül használd csak befizetésre, és valamilyen ingyenes szoftverrel pl.: bet angel basic-el tegyél téteket. Én kipróbáltam, egyelőre működik.  :ok:
Köszi.