Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Holaval nekem gond nélkül betölt, belép, kutyafüle, ráadásul ott lehet akár Zimbabwet is választani.


#2192 július 29, 2015, 09:38:21, Wezli
Hát akkor marad a zenmate

Idézetet írta: Andrew76 Dátum július 27, 2015, 21:31:49
szemere: Szerintem a zenmate-t németen keresztül használd csak befizetésre, és valamilyen ingyenes szoftverrel pl.: bet angel basic-el tegyél téteket. Én kipróbáltam, egyelőre működik.  :ok:

Sziasztok ! IP ellenőrzés van csak belépésnél? Nem azt nézik, hogy a számla magyar regisztrációjú, magyar felhasználóval? Pénzkivonás is lehetséges így? Mire megtanultam használni egy botot jövedelmezően, addigra utolért a tiltás.  >:( Smarket oldalt tudnám még használni exchange, de kinek van kedve fél napot végig ülni, levizsgálni a filteres feltételeket, mire mehet a lay.  :D

DotVPN-ről tud valaki valamit? Kipróbáltam és egész jónak tűnik, ráadásul gyors is, kérdés mennyire megbízható.

Nem kell semmi, adok egy alternatív címet. ;)

www.irodanévonline.eu/exchange/

Remélem sikerül. ;D

GL

Megint van góllövős játék, ahol nem lehet gólt lőni. Már aki egyáltalán be tud lépni  ;D

Idézetet írta: slices Dátum július 29, 2015, 18:45:50
Nem kell semmi, adok egy alternatív címet. ;)

www.irodanévonline.eu/exchange/

Remélem sikerül. ;D

GL


Köszönöm szépen az infót! Jelenleg remekül működik az alternatív link !  :) Plusz a Zenmate VPN (németországi ip-ről) be- és kifizetés+ BF bot-al tétrakás is működik, tartalék opciónak remek lehetőség!  :)

Bet Angel simán megy továbbra is.

Idézetet írta: slices Dátum július 29, 2015, 18:45:50
Nem kell semmi, adok egy alternatív címet. ;)

www.irodanévonline.eu/exchange/

Remélem sikerül. ;D

GL
Nagyon köszönöm, ez nekem is megy!

Sziasztok évek óta hobby szinten a betfairen játszom és használtam a kiajánlást is viszonylag sikeresen. Kerestem a neten de nem igazán találtam arra választ hogy végül is a "királyi" tippmixpron kívül van e jelenleg legális netes sportfogadási lehetőség ahol nem kell attól tartanom hogy bent ragad a pénzem vagy nem tudok játszani 90 napig (habár azt sem értem mi lesz ha lejár a 90 nap) Tudtok esetleg valamilyen listát a "legális oldalakról? ha egyáltalán valamelyik szolgáltató befizette a koncessziós díjat.

Köszönöm.

Idézetet írta: Ravariilom Dátum augusztus 12, 2015, 19:39:49
Sziasztok évek óta hobby szinten a betfairen játszom és használtam a kiajánlást is viszonylag sikeresen. Kerestem a neten de nem igazán találtam arra választ hogy végül is a "királyi" tippmixpron kívül van e jelenleg legális netes sportfogadási lehetőség ahol nem kell attól tartanom hogy bent ragad a pénzem vagy nem tudok játszani 90 napig (habár azt sem értem mi lesz ha lejár a 90 nap) Tudtok esetleg valamilyen listát a "legális oldalakról? ha egyáltalán valamelyik szolgáltató befizette a koncessziós díjat.

Köszönöm.
Szerintem itt közülünk senki sincs aki segíteni tudna olyannak aki képtelen pár oldalt is elolvasni.Mondjuk pl. ebben a topikban.

Csak a Tippmixpro legális elvileg, de akárhol máshol is játszhatsz nyugodtan, nem fog bent ragadni a pénzed. A blokkolást pofon egyszerű kikerülni.

Köszönöm a szokásos magyar hozzáállású választ :ok: és főleg köszönöm a másik választ is :)

https://www.betfaironline.eu

ezen az alternatív címen elérhető még