Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ez a kapus  hihetetlen formában van...  >:( Egyszerre ötvözi Buffont, Courtois-t és Neuert.  :) Lőttem neki már minden létező helyre, de mint a "Fekete párduc"!  :o

na valami értelme csak volt, mert emost hirtelen megjelent nálam 20§ sport bónusz..

ezt miért nem irják jóvá, mikor már régen vég a meccsknek és win van?



28-Jun-16
16:02:11   Doubles (x1) Diosgyori Vtk vs FK Gazovik Orenburg, Flora Tallinn vs Lincoln Red Imps
Betfair Bet ID O/7892251/0000001

6.00   11.34   Open

Diosgyori Vtk vs FK Gazovik Orenburg
Away or Draw - Double Chance
1.35
--   --   Won

Flora Tallinn vs Lincoln Red Imps
Flora Tallinn - Match Result
1.4
--   --   Won

kérdés...

egy 1,3 odds-t exchange részen meg tudok e fogadni és fel tudom e emelni 2.0 oddsra, hogy elfogadják és párositsák?
ez lehetséges?

ha igen, ennek a tétnek az ilyen oddsra történő emelésénél történő elfogadás kb milyen gyorsan /mennyi időn belül/ történik?


Ha jól értem 1,3as oddsot kínálnak a back piacon de te azt szeretnéd ha 2es oddson fogadnák el. Vagyis addig nyomnád fel az oddsot hogy valaki elfogadja, hogy nagyobb profitod legyen-

Na ez nem így megy. :DD Ha 1,3as odds van a backen akkor te soha a büdös életben nem fogsz 2es oddson matched-elni. Csak abban az esetben ha valami olyan történik ami miatt megemelkednek az a back oddsok. (Pl teniszben break előnyből break hátrány lesz, fociban mondjuk egyenlít a vendégcsapat) Ekkor a piac igazodik az eredményhez és matchelni fogják az ajánlatod, de ekkor a meccs sem áll olyan jól mint mikor 1,3 volt a back odds.

Amúgy szerintem te nem teljesen érted ezt az exchanget.

ja, ja, nem értem, most ismerkedem az oldallal, nemrég regeltem és próbálok eligazodni
eléggé bonyolultnak tűnik, ehhez nagyon sok idő kell, amig belejön az ember szerintem az biztos

köszi amúgy a gyors választ

Egyszerübb ha kipróbálod,
Felviszed az oddsot 2.00-re teszel rá egy min tétet 4$ és elküldöd..
Waitngben lesz amíg fel nem megy addig az odds..

Ha nem megy fel, akkor nincs semmi, visszakapod a pénzed.

Idézetet írta: Arzeen Dátum július 04, 2016, 23:32:29
ehhez nagyon sok idő kell, amig belejön az ember

Tévedés. Egyszerű az egész, olyan, mint egy piac, csak itt nem almát meg körtét lehet adni-venni, hanem mondjuk under/over 2,5-öt. Ha a piacon 1,3 euro az alma kilója, akkor hiába árulod a sajátod 2-ért, nem lesz rá vevő. Figyeld in play eseményeken az oddsmozgásokat és játszogass minimum téttel, úgy talán belejössz

ok
igy is sokat segitettetek, köszönöm
most egy bizonyos ok miatt nem akartam élesben kipróbálni, részben mert a jelenlegi bankot ki akarom venni és ha megteszek bármilyen tétet, akkor  félek nincs megállás, igy is napok óta nem tettem tétet, alig tudtam megállni hogy játszak, mert venni akarok valamit azon amennyit nyertem és addig NO GAME időszak van :) folytatás csak utána, ez babona.. pedig jó kis meccsek voltak azóta

de akkor még egy kérdés.. bent figyel a bank, meg még bónusz is mellé, bónusz most nem érdekes
beküldtem szombaton azonositásra az okmányaim, vagyis itt csak egyet kért, a jogsit küldtem be
azóta semmi, pedig tegnap hétfő volt, gondoltam majd jól beazonositnak, de nem.. :)

és a Depositra kell majd rányomni, ha ki akarok venni pénzt, igaz? persze folyamatában rájönnék lassan magamtól is, de egyszerűbb, ha addig megirjátok :) meg hajlamos vagyok néha teljesen egyszerű dolgokat is elrontani

néha kell egy kis segitség és megerősités nekünk laikusoknak is a profiktól, megérthetitek... :)

Idézetet írta: Arzeen Dátum július 05, 2016, 10:30:35
ok
igy is sokat segitettetek, köszönöm
most egy bizonyos ok miatt nem akartam élesben kipróbálni, részben mert a jelenlegi bankot ki akarom venni és ha megteszek bármilyen tétet, akkor  félek nincs megállás, igy is napok óta nem tettem tétet, alig tudtam megállni hogy játszak, mert venni akarok valamit azon amennyit nyertem és addig NO GAME időszak van :) folytatás csak utána, ez babona.. pedig jó kis meccsek voltak azóta

de akkor még egy kérdés.. bent figyel a bank, meg még bónusz is mellé, bónusz most nem érdekes
beküldtem szombaton azonositásra az okmányaim, vagyis itt csak egyet kért, a jogsit küldtem be
azóta semmi, pedig tegnap hétfő volt, gondoltam majd jól beazonositnak, de nem.. :)

és a Depositra kell majd rányomni, ha ki akarok venni pénzt, igaz? persze folyamatában rájönnék lassan magamtól is, de egyszerűbb, ha addig megirjátok :) meg hajlamos vagyok néha teljesen egyszerű dolgokat is elrontani

néha kell egy kis segitség és megerősités nekünk laikusoknak is a profiktól, megérthetitek... :)

Mondjuk inkább a Withdraw-ra nyomj rá,a Deposit az befizetés.  ;)
(My account-->My betfair account-->Payments-->Withdraw)

Ezek a pörgetős vackok mint pl. most a spin to win valami óriási kamu, soha nem nyertem még ilyenen ezeknél. Hiába csak 1 x van a tárcsán, minden nap azt pörgeti ki, nagyon érdekes. Nem egy WH az oldal.

Ezt egyszer már leírta nagyon jól Knapp. A pörgető amit mi látunk az csak vizuális effekt. Valószínűleg előre le van osztva hogy nyersze-e vagy sem.(Szinte kivétel nélkül nem) A pörgés meg ez alapján van irányítva. A WH-nél viszont full random volt.

Idézetet írta: ncis88 Dátum július 07, 2016, 09:57:02
Ezt egyszer már leírta nagyon jól Knapp. A pörgető amit mi látunk az csak vizuális effekt. Valószínűleg előre le van osztva hogy nyersze-e vagy sem.(Szinte kivétel nélkül nem) A pörgés meg ez alapján van irányítva. A WH-nél viszont full random volt.
Hát én is így gondolom de akkor mi a franc értelme az egésznek? Ettől még nem fogok az árkádban játszani, nem az lenne a cél ,hogy odavonzzák a népeket?

Elég nekik a 20ból 1 meglátja hogy az Arcadeban vannak pl netent gépek stb..

Idézetet írta: ncis88 Dátum július 07, 2016, 11:44:39
Elég nekik a 20ból 1 meglátja hogy az Arcadeban vannak pl netent gépek stb..

Ez is igaz .)