Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Henry-t már megpróbálták felépíteni, viszont nem igazán akarta a tévés szereplést passzolni, holmi teljes körű utánpótlás csapat edzéséért. A jelenlegi belga másodedzősködés is inkább részmunkaidős állásnak tűnik. Vannak itt bajok a hozzáállással szerintem, de persze tévedhetek is.

Most egy kicsit utánaolvastam Allegrinek a külföldi oldalakon és tényleg úgy tűnik hogy ő lesz az új edző.

Akkor még sincs érték Henryban :D

Sziasztok!
Betfairnél ha fogadok és nyerek, akkor a ynereségem hány %-át "fölözi le" a betfair?
Régen fogadtam párszor és emlékszem volt ilyen, nem tudom most van-e...

Idézetet írta: roberrtto Dátum március 22, 2017, 07:36:03
Sziasztok!
Betfairnél ha fogadok és nyerek, akkor a ynereségem hány %-át "fölözi le" a betfair?
Régen fogadtam párszor és emlékszem volt ilyen, nem tudom most van-e...

Még annyi, hogy elég egyszer megforgatni a felutalt összeget és lehet kikérni netellerre és skrillre?

Idézetet írta: roberrtto Dátum március 22, 2017, 07:36:03
Sziasztok!
Betfairnél ha fogadok és nyerek, akkor a ynereségem hány %-át "fölözi le" a betfair?
Régen fogadtam párszor és emlékszem volt ilyen, nem tudom most van-e...
Most nem keresem vissza a legutóbbi nyertes fogadásom,már csak ritkán fogadok náluk -pont ezért-de úgy emlékszem hogy a nyereséged 6,5%-át,szóval túl sokat.Vagyis ha feldobsz egy ezrest egy 2-es oddsra akkor 1.935-öt kapsz ha nyersz.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum március 22, 2017, 07:52:28
Most nem keresem vissza a legutóbbi nyertes fogadásom,már csak ritkán fogadok náluk -pont ezért-de úgy emlékszem hogy a nyereséged 6,5%-át,szóval túl sokat.Vagyis ha feldobsz egy ezrest egy 2-es oddsra akkor 1.935-öt kapsz ha nyersz.

Igen de minél több tétet raksz meg náluk idővel egyre kevesebb a %, és az esetek döntő többségében még így is veri a többi irodát az oddsok tekintettében.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum március 22, 2017, 07:52:28
Most nem keresem vissza a legutóbbi nyertes fogadásom,már csak ritkán fogadok náluk -pont ezért-de úgy emlékszem hogy a nyereséged 6,5%-át,szóval túl sokat.Vagyis ha feldobsz egy ezrest egy 2-es oddsra akkor 1.935-öt kapsz ha nyersz.
még a jutalék levonása után is jobban jársz, mint bármelyik más irodánál..

Idézetet írta: butyi Dátum március 22, 2017, 11:11:56
még a jutalék levonása után is jobban jársz, mint bármelyik más irodánál..
Nem akarok erről vitát nyitni,de ez a leggyakrabban nincs így.A legtöbbször találsz olyan irodát ami az adott eseményre többet ad mint amit az excange-résznél (-6,5%levonás)kínálnak.Sokat romlott ugyan a helyzet az utóbbi bő egy év folyamán amikor egy csomó jó oddsot kínáló iroda (Marathon,188bet,Interwetten stb. kiesett),de pl fogadás-ellenfogadás esetében amit én bónuszozásnál játszom vagy csak egy egyszerű fogadás esetében is szinte mindig találok jobbat valamelyik irodánál,csak ritkán jó a Betfair.Élőben ha gyorsan kell fogadni akkor többnyire jó.

Idézetet írta: nasgur Dátum március 22, 2017, 10:15:42
Igen de minél több tétet raksz meg náluk idővel egyre kevesebb a %, és az esetek döntő többségében még így is veri a többi irodát az oddsok tekintettében.

Idézetet írta: butyi Dátum március 22, 2017, 11:11:56
még a jutalék levonása után is jobban jársz, mint bármelyik más irodánál..

Pre match szorzóknál ez nagyon ritkán igaz, ez könnyen ellenőrizhető mondjuk az oddsportal segítségével, de matematikailag is cáfolható:
a legjobb irodák a kiemelt piacokon 1,5-2,5%-os marzzsal dolgoznak, ha betfair mondjuk mindkét kimenetelre 2-es szorzót ad (aminél magasabbat ugye nem tud, mert akkor irodán belüli arbitrázs van), akkor a jutalék miatt ez egy 1,935 - 1.935-ös szorzópár, ami viszont már 3.25% marzsnak felel meg...

Persze ettől még biztosan találni náluk piacvezető szorzókat is, ilyen még a tippmixproval is előfordul időnként, de ha az elérhető átlagos szorzókat nézzük, akkor messze nem a legjobbak.


Idézetet írta: Knapp Dátum március 22, 2017, 20:29:07
Pre match szorzóknál ez nagyon ritkán igaz, ez könnyen ellenőrizhető mondjuk az oddsportal segítségével, de matematikailag is cáfolható:
a legjobb irodák a kiemelt piacokon 1,5-2,5%-os marzzsal dolgoznak, ha betfair mondjuk mindkét kimenetelre 2-es szorzót ad (aminél magasabbat ugye nem tud, mert akkor irodán belüli arbitrázs van), akkor a jutalék miatt ez egy 1,935 - 1.935-ös szorzópár, ami viszont már 3.25% marzsnak felel meg...

Persze ettől még biztosan találni náluk piacvezető szorzókat is, ilyen még a tippmixproval is előfordul időnként, de ha az elérhető átlagos szorzókat nézzük, akkor messze nem a legjobbak.

Igen, sajnos ez igy van ahogy látom.
Véleményem szerint a bet365 és a pinnacle a legjobb oddsok tekintetében.

Nyertem a pacis promón még szerdán, lassan letelik a 48 óra és hiába keresem, nem találom melyik játékokra érvényes maid a freespin. Valaki tudja?

Mindig ugyanazokra. Nyisd meg pl az IronMant és feldobja melyikeken használható fel.

Viszont betfairnél nem kell félni hogy lekorlátoznak.Ha 20 ezer dollárt szeretnél feltenni,gond nélkül megteheted :)

Nyertem ma 2 euró bingó bónuszt!  :) Sose bingóztam még...  :)

Ugyanazon meccs statisztikái a Flashscore és a Betfair szerint. Most akkor kinek higgyen az ember? A kapura tartó lövések száma 4 vs. 24, mintha két teljesen más meccset néznének...