Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok !

Ha Promo codedal regisztrálok akkor van valami infotok, hogy hányszor kell megforgatni az összeget és milyen szorzón esetleg a kombinációk hogy számítanak bele ? Köszi a segítséget előre is !

Sziasztok! Az arcade részben kaptam 10 euro a premier collaction slotsokra. Nekem ezek a játékok nem jönnek be, csak az összes többi, de azoknál a saját egyenlegemet adja be, a bónuszt nem. Így elég nehéz lesz 5X megforgatni.  :o

Opera böngészővel működik. A Dragons Wild játékon pörgettem ki 0,1€-s tétekkel, és 13€ maradt.

Idézetet írta: Irtis Dátum június 25, 2017, 14:38:58
Opera böngészővel működik. A Dragons Wild játékon pörgettem ki 0,1€-s tétekkel, és 13€ maradt.

Én operát használok, de nem jön be egyik se. Múltkor azt mondták chaten, hogy google chrome-hoz optimális, de azon se jön be, sőt mozzillán se. Még jó, hogy csak 3 böngésző van a gépemen.

Idézetet írta: lazanyja Dátum június 30, 2017, 19:47:32
Én operát használok, de nem jön be egyik se. Múltkor azt mondták chaten, hogy google chrome-hoz optimális, de azon se jön be, sőt mozzillán se. Még jó, hogy csak 3 böngésző van a gépemen.

Nekem volt egy idoszak amikor csak VPN-nel jottek be, erdemes lehet kiprobalni par orszagot. Vagy esetleg mobilon.

Üdv. Többször tapasztaltam h focimeccseken a meccs lefújását követően is lehet még rá fogadni egy rövid ideig pl. az over-under piacokon. Ez hogy lehetséges?
 

Idézetet írta: dagobert980 Dátum július 03, 2017, 21:16:24
Üdv. Többször tapasztaltam h focimeccseken a meccs lefújását követően is lehet még rá fogadni egy rövid ideig pl. az over-under piacokon. Ez hogy lehetséges?

Sehogy, mert nem lehetséges. Ha nem jelentkezel be, akkor késnek az oddsok.

Üdv. Próbálta e már valaki közületek a Betfair Exchange Games-t? Ha igen, mik a tapasztalatok(blackjack ill. Poker back ill. lay fogadásokra gondolok)?

Idézetet írta: dagobert980 Dátum július 27, 2017, 13:33:11
Üdv. Próbálta e már valaki közületek a Betfair Exchange Games-t? Ha igen, mik a tapasztalatok(blackjack ill. Poker back ill. lay fogadásokra gondolok)?

Ha nem vagy a pénztárcád ellensége, akkor felejtsd el az egészet. Játéktól függetlenül unfairek a back-lay oddsok, pl. mikor 50% esély van valamire, akkor 1.98 a back és 2.02 a lay szorzó, aztán a lehetséges nyereményedből még lejön a 3-4% jutalék is, szóval még akkor is jobban jársz, ha a sima kaszinó részlegen 2-es szorzón pakolgatod a pirosat vagy a feketét ruletten.
Ha azt mondanám, játsszunk egy olyan játékot, hogy ha feldobok egy érmét és fej lesz, akkor vesztettél 100 forintot, viszont ha írás lesz, nyertél 90-et, belemennél? Ha nem, akkor az exchange games se neked való.

Köszi a választ!

Arra gondoltam konkrétan, hogy az 5 kártyás kezet layelném folyamatosan. Ezt az osztás előtt 7.4 es oddson lehet. Elég régóta figyelem, eszerint kb. 10 körből egyszer van 5 card Charlie átlagosan. Hosszabb távon megérné e vele foglalkozni?

Idézetet írta: dagobert980 Dátum július 28, 2017, 12:51:33
Arra gondoltam konkrétan, hogy az 5 kártyás kezet layelném folyamatosan. Ezt az osztás előtt 7.4 es oddson lehet. Elég régóta figyelem, eszerint kb. 10 körből egyszer van 5 card Charlie átlagosan. Hosszabb távon megérné e vele foglalkozni?

Nem. Az okát lásd az előző hozzászólásomban. Lehet, hogy lesznek kisebb-nagyobb nyerő szériák, de hosszú távon lehetetlen a matematika törvényeivel szembemenni. De ajánlom, hogy töltsd le az X-feeder nevű programot, azzal végtelen ideig játszhatsz demó módban játékpénzzel, aztán meglátod, hogy mire jutsz.

#2637 július 29, 2017, 14:39:46, dagobert980
Értem. Maradok inkább a sportfogadásnál. Esetleg van vmilyen foci tradelési stratégiád,ami viszonylag jól működik?

#2638 július 29, 2017, 21:58:31, benedek185
Nemrég ki akartam fizetni 100 eurót Skrillre, és nem engedett csak 76-ot valami pénzmosási szabályzatra hivatkozva. Mással is előfordult ez mostanában?

Igen. Max annyit enged Skrillre amennyit befizettél.