Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: Tigris Dátum december 06, 2017, 21:48:27
Nektek jóváírták a freebetet?

Én már tegnap este megkaptam.

Idézetet írta: Tigris Dátum december 06, 2017, 21:48:27
Nektek jóváírták a freebetet?

Csak a mai napon lehetett felhasználni, elképzelhető, hogy mire ránéztél, már le is járt?

Idézetet írta: Knapp Dátum december 06, 2017, 23:42:59
Csak a mai napon lehetett felhasználni, elképzelhető, hogy mire ránéztél, már le is járt?

Nem. A helyes válasz, hogy kitiltottak az összes promóból, és november 16-án erről értesítettek is, szerintük. Persze érdekes módon, eddig az összes emailjüket megkaptam, ezt meg valamiért nem, pedig - állítólag - elküldték, keressem a spam mappában. A chates jelezte, hogy elküldhetik újra, ha kérem, de amondó vagyok, hogy soha nem kapom meg a kérésem ellenére. Ez azért inkorrekt volt tőlük...

Hello
Tudja esetleg valaki miért szűnt meg a Visa kártyás be ill. kifizetés a magyaroknak a betfairnél?

Választ előre is köszi

VPN-t használva nem jön be a My Bets fogadástörténet weben valamint a sportbook és exchange alkalmazáson sem. A Chat ablak sem tölt be. Ha viszont belépés után kilövöm a vpn-t akkor minden működik rendben. Másnak is van ilyen problémája?

Tud valaki arról hogy a betfair mit tervez a magyarokkal?
Kivonulnak vagy lenyelik ezt a sok fa..got amit a kedves kormányunk csinál?

Idézetet írta: JoeLobo Dátum december 17, 2017, 09:22:10
Tud valaki arról hogy a betfair mit tervez a magyarokkal?
Kivonulnak vagy lenyelik ezt a sok fa..got amit a kedves kormányunk csinál?

Ha tudnánk a kivonulásukról, akkor azért lenne róla szó a fórumon.
Az, hogy nem tudunk róla, nem jelenti, hogy holnap hirtelen nem dönthetnek mégis a kivonulás mellett.
Nem egy iroda zárta ki a magyarokat egyik napról a másikra, szóval nincs semmire garancia, ezt kell tudomásul venni.

Ez a baj hogy tudomásul kell venni hogy beszabályoznak én nem akarom tudomásul venni  ;)

Idézetet írta: JoeLobo Dátum december 17, 2017, 15:50:45
Ez a baj hogy tudomásul kell venni hogy beszabályoznak én nem akarom tudomásul venni  ;)

Azt kell tudomásul venni, hogy bármikor változhat rajtad különálló okok miatt bármi, pl. a hazai szabályozás vagy az irodák szabályzata. (mert ugye nem vagy döntéshozó ezekben és nincs is akkora lobbierőd, hogy befolyásolhasd mások döntését)

Ha majd megváltozik, akkor ráérsz ezzel foglalkozni és megoldást keresni rá, addig felesleges ezen rágódni.
Kicsit ez olyan, mint mikor az adózás miatt aggódnak azok a fórumtársak, akiknek még kifizetésük sem volt egy irodától sem...

Teljesen igazad van kár rágódni rajta

Lenni vagy nem lenni? Lesz vagy nem lesz?

Élni kell a mának, a többi majd jön.  ;)

Betfairrel mi van?
Nem lehet befizetni, az országomból, azt irja, semmilyen kártyával sem
VPN-el is
és egy csomó suspended..


Nálam minden rendben, simán lehet be és kifizetni

Idézetet írta: ede Dátum december 22, 2017, 09:30:58
Nálam minden rendben, simán lehet be és kifizetni

megnéztem megint, most sem jó
eddig minden rendben volt előzőleg, most meg ezt írja:
"Unfortunately, due to regulatory compliance requirements we cannot allow card deposits from your country. Please proceed with depositing using another payment method."


nah a kártyás befizetések megszűntek /nálam legalábbis/, neteller, skrill meg ezekkel be lehet fizetni ha jól látom