Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: lazanyja Dátum május 07, 2018, 21:25:05
akkor elárulhatnád a linket.  :)
El.
Nem használok linket, mert le fog [email protected] a moderátor, ezért megpróbálom körülírni.
Tehát: az iroda neve (betfair) majd egy írásjel amit a mondatok végén használunk általában és végül a com.
Upc a szolgáltató. Igaz a t-moibile-n nálam is blokkolt.

T home netem van, és a sima betfair domain blokkolt.

Telefonon aki használja a betfair alkalmazást hogy layel? Nálam nincs rózsaszín lay lehetőség, csak a back.

Ezekszerint a upc-nél kell venni a netet... :-)

Idézetet írta: Ákos Dátum május 08, 2018, 10:05:02
T home netem van, és a sima betfair domain blokkolt.

Telefonon aki használja a betfair alkalmazást hogy layel? Nálam nincs rózsaszín lay lehetőség, csak a back.

Ezekszerint a upc-nél kell venni a netet... :-)

A UPC-nél is ez területi alapon megy. Egyik haveromnak kb 100 méterre van lakása tőlem, ott megy a bet365 és a betfair is gond nélkül, nálam egyik sem, pedig mindketten UPC-sek vagyunk.
A lay oldal szerintem amiatt nem látszódik, mert nem töltöttél fel pénzt a számládra. Bár mobilról nem használom az oldalt, de emlékeim szerint a nem feltöltött számlák nem kapják meg ugyanazon funciókat, mint a feltöltöttek.

Elérhetők magyarországon is a műholdas netszolgáltatók,
ők nemigen korlátoznak semmit :))
19Euro per hó.

Köszönöm a válaszokat! :)

Idézetet írta: Schleck Dátum április 04, 2018, 19:26:04
PM-ben küldtem egy használható linket.

Más: kaptam 10 euró free betet. Ezt hogy a fenébe lehet felhasználni? Ott van az aktív promóim között, de először a kivehető egyenleget égeti, és hiába kötöm azt le, akkor meg azt írja, hogy nincs elég egyenlegem fogadni, pedig ott vigyorog a 10 euró free bet.


el tudod küldeni nekem is? előre is köszi

Be lehet írni ide is nyugodtan a linket, csak a megjelenő nevet kell kicserélni. Ha megvan a link én segítek ezt megoldani.  :ok:

#2842 május 12, 2018, 07:40:25, Schleck
a megoldás itt van ebben a topicban, bazska jóvoltából. Keressetek rá - aláírta a hozzászólását.


Idézetet írta: SPF Admin Dátum május 12, 2018, 20:10:34
Alternatív cím - Sport

Alternatív cím - Exchange

Figyelem! Ezeket csak saját felelősségre!

A sport rész ezen a linken be is jön Nektek? Még belépni se tudok.

#2845 május 13, 2018, 21:40:14, Schleck
Idézetet írta: lazanyja Dátum május 13, 2018, 20:17:48
A sport rész ezen a linken be is jön Nektek? Még belépni se tudok.
ezen lépj be
link

utána a sportbook vagy exchange linket nyisd meg. A sportbook címet próbáld meg www nélkül

Köszi, de ezen is csak a kaszinó elérhető számomra.  >:(

Idézetet írta: lazanyja Dátum május 14, 2018, 21:47:04
Köszi, de ezen is csak a kaszinó elérhető számomra.  >:(

Nekem Telekomom és UPC-n megy

Ezek a sült bolondok tönkretették az accountom. Már egy ideje nem volt benn pénzem, aztán egyszer csak jött egy ilyen levél:

Hello

With regret, we have restricted your Betfair account with a delay to Exchange market data (odds and volumes). The restriction is in accordance with our Terms and Conditions; in particular the intellectual property clauses with reference to Betfair data. For further information, view our T&C's at http://forum.betfair.com/aboutUs/Terms.and.Conditions/#terms-betting-1. The relevant terms are highlighted below.

Your data usage profile represents that of a commercial user. Note that usage of Betfair Exchange market data by any user in a commercial context requires a data licence. Betfair offers a commercial data licensing scheme, details of which can be found at https://developer.betfair.com/get-started/.

Tehát valami rejtélyes oknál fogva azt hiszik rám, hogy üzleti célú felhasználó vagyok. Azóta teljesen használhatatlan a weboldal, a piacokon a matched amount másodpercenként felugrik a duplájára, utána vissza, a fogadásaim nem élesednek, az oddsok követhetetlenül ugrálnak. Pár napja fizettem be pénzt és írtam a supportnak, hogy legyenek kedvesek ezt a döntést felülvizsgálni. A válasz:

Hi, apologies for that, however, I am unable to do anything further in this for you, as this has been a business decision taken on ground rules. If you'd like to take this further you'd be advised to visit this website here https://developer.betfair.com/support

Magyarul kapjam be, így jártam. Hab a tortán, hogy a linkelt oldal nem is létezik...
Most mi a szart tudnék csinálni?

Esetleg megpróbálhatod, hogy jelzed nekik, hogy más pénznemben szeretnéd használni a számlád. Ez anno még telefonon keresztül zajlott, 5-10 perces folyamat. Adategyeztetés, ők zárják be, és nyitják is meg újat. WH-nál már lett így korlátozott számlámból teljesen új. Sőt, BF-nél is több alkalommal váltottam költözések miatt, s pl a bónuszokat mindig megkaptam újra (nem arra játszottam). Ez most kicsit komolyabb eset, ha nem sietős, várhatsz egy kicsit, és/vagy generálhatsz valami más jellegű tartalmat chatre, hogy legalább ne rögtön azt lássa a support. Egyáltalán nem biztos, hogy összejön, de ha saját néven szeretnéd tudni a számlád, csak ezt a lehetőséget látom.