Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Csak úgy a semmiből bezárták a számlámat, igaz pár hete nem léptem be. Még email értesítő sem jött róla. Ez mi?

Access to this account is denied - this account has been closed. Please contact us if you have any questions.

Sziasztok,

lehet volt már szó róla, de a Brexitnek lesz hatása ránk nézve ennél a fogadóirodánál? (Skrilltől már kaptam levelet, hogy változnak dolgok, de még nem olvastam el, hogy pontosan mik is...)

#3062 augusztus 24, 2019, 16:35:40, SPF Admin
Idézetet írta: hchefi Dátum augusztus 23, 2019, 14:22:45
Sziasztok,

lehet volt már szó róla, de a Brexitnek lesz hatása ránk nézve ennél a fogadóirodánál? (Skrilltől már kaptam levelet, hogy változnak dolgok, de még nem olvastam el, hogy pontosan mik is...)

Máltán van bejegyezve, mint a fogadóirodák többsége.  ;)

Egyébként Skrillnél ennyi változik:

"After Brexit, we will provide services to our customers in the EEA through a Paysafe group company based in Ireland, Paysafe Payment Solutions Limited ("PPSL"). PPSL is authorised and regulated by the Central Bank of Ireland as an electronic money institution (register number C184986)."

Tehát gyakorlatilag átkerül minden az írországi céghez.  ;)

sziasztok!

hogy lehet a betfairrel kapcsolatba lépni? elérhetőséget nem látok a contact us / messages us pedig nekem nem működik. elkezd tölteni de be se jön a felület, frissítésnél visszaugrik a "contact us" főoldalra és minden kezdődik elölről.

előre is köszi

Idézetet írta: hilles Dátum augusztus 29, 2019, 17:25:48
sziasztok!

hogy lehet a betfairrel kapcsolatba lépni? elérhetőséget nem látok a contact us / messages us pedig nekem nem működik. elkezd tölteni de be se jön a felület, frissítésnél visszaugrik a "contact us" főoldalra és minden kezdődik elölről.

előre is köszi

Szia!

A fő oldalon fent van a "HELP" menüpont. Ha arra rámész, ott bejön egy oldal, ahol a fenti menüsorból a "CONTACT US"-ra menj. Ott pedig egymás alatt megint látsz majd menüpontokat, azokból a "Sports Help"-et ha lenyitod, lesz azon belül egy "MESSAGE US" gomb... az pedig behozza a chat-et. Ha nem akarja betölteni, próbáld meg több féle böngészőből is.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum augusztus 30, 2019, 11:00:22
Szia!

A fő oldalon fent van a "HELP" menüpont. Ha arra rámész, ott bejön egy oldal, ahol a fenti menüsorból a "CONTACT US"-ra menj. Ott pedig egymás alatt megint látsz majd menüpontokat, azokból a "Sports Help"-et ha lenyitod, lesz azon belül egy "MESSAGE US" gomb... az pedig behozza a chat-et. Ha nem akarja betölteni, próbáld meg több féle böngészőből is.

köszi! először is ezt próbáltam, nem sikerült (több böngészőben sem) ezért eredetileg más megoldások után érdeklődtem. de most még1x megpróbáltam és most sikerült pedig mindent úgy csináltam ahogy múltkor...

köszi a választ!

Kártyára való kivételnél, éjfél után pár perccel bekönyvelve visszajön a pénz betfair számlára a következő felirattal "CARD Reverse Withdrawal" , találkoztatok már hasonlóval?
Kétszer is megpróbáltam, elvileg minden feltétel adott a kártyára való kiutaláshoz, eddig működött is mindig.

Idézetet írta: McCart Dátum szeptember 03, 2019, 11:45:14
Kártyára való kivételnél, éjfél után pár perccel bekönyvelve visszajön a pénz betfair számlára a következő felirattal "CARD Reverse Withdrawal" , találkoztatok már hasonlóval?
Kétszer is megpróbáltam, elvileg minden feltétel adott a kártyára való kiutaláshoz, eddig működött is mindig.

Én speciel még nem találkoztam ilyennel. Viszont kérdezz rá náluk chat-en! Nekem eddig ők mindig megoldották, ha volt valami gondom.


Idézetet írta: butyi Dátum szeptember 03, 2019, 17:19:49
https://myaccount.betfair.com/rewards/my-rewards/choose
Pont most akartam ezzel kapcsolatban kérdezni, hogy a "Cash Race" az pontosan micsoda, illetve a csomagok között egyedül a "comission" a fizetőeszköz? Tehát semmi egyéb díj nincsen?

#3070 szeptember 03, 2019, 18:03:49, butyi
egyébként csak ezekben az országokban változtatnak a rendszeren:
Customers in Regions with "My Betfair Rewards"
Customers in Armenia, Croatia, Finland, Hungary, Ireland, Latvia, Norway, Russia, Ukraine


comission a levonás
pl. ez a BASIC 'csomagban' lemegy 2%-ra (eddig 6,5% volt), viszont nem kapsz mellé bónuszokat

cash race:
https://cashrace.betfair.com/

Kaptam egy ilyen levelet: Hello,

With regret, we have restricted your Betfair account with a delay to Exchange market data (odds and volumes). The restriction is in accordance with our Terms and Conditions; in particular the intellectual property clauses with reference to Betfair data. For further information, view our T&C's at http://forum.betfair.com/aboutUs/Terms.and.Conditions/#terms-betting-1. The relevant terms are highlighted below.

Your data usage profile represents that of a commercial user. Note that usage of Betfair Exchange market data by any user in a commercial context requires a data licence. Betfair offers a commercial data licensing scheme, details of which can be found at https://developer.betfair.com/get-started/.

Should you wish to consume data for testing and or analysis, please use delayed data as applied to your account or the historical data services - https://historicdata.betfair.com/#/home.

Unwarranted high data usage may result in a delay being applied to your account or the suspension or termination of your account in accordance with clause 6 of the Betfair Terms and Conditions.

'6. Cancellation, Termination, Suspension and Breach We may restrict your access to Betfair, suspend or terminate your account, withdraw your offers for bets, void any bets outstanding to your account, cancel any unmatched bets or cancel and void any outstanding or matched bets in our absolute discretion without cause at any time including if:

v: ... your account's 'public market data' usage ('public market data' includes market prices, traded Volumes and market depth) could represent 'business usage' ('business usage' includes any use by a betting operator or any use by an individual or organisation supplying data or services to a betting operator)'

To query this email please contact [email protected] or click here

Kind Regards

Betfair Limited | Winslow Road | Hammersmith Embankment | London | W6 9HP.
Registered in England and Wales under company number 5140986.



Kérdeztem az ügyfélszolgálatot, az mondja ez business decision és ennyi az indok... Volt már valakinek hasonló?

Idézetet írta: zsivany20 Dátum szeptember 03, 2019, 11:49:17
Én speciel még nem találkoztam ilyennel. Viszont kérdezz rá náluk chat-en! Nekem eddig ők mindig megoldották, ha volt valami gondom.

Szerintük a bank sáros, az ő részükről kimegy, aztán elutasítják/visszapattan a pénz. Nem értem eddig nem volt ilyen.  :bash:
A kormánynak volt vmi terve, hogy ha nem tudjak blokkolni teljesen a külföldi bukik elérhetőségét akkor majd a bankokat kötelezik, hogy ne fogadhassanak pénzt tőlük, de csak nem erről van szó. :D  :redchug:

Idézetet írta: butyi Dátum szeptember 03, 2019, 17:46:22
egyébként csak ezekben az országokban változtatnak a rendszeren:
Customers in Regions with "My Betfair Rewards"
Customers in Armenia, Croatia, Finland, Hungary, Ireland, Latvia, Norway, Russia, Ukraine


comission a levonás
pl. ez a BASIC 'csomagban' lemegy 2%-ra (eddig 6,5% volt), viszont nem kapsz mellé bónuszokat

cash race:
https://cashrace.betfair.com/

Az a két százalék comission eléggé hízelgő a korábbihoz képest
:beerchug:

(amúgy meg bármikor tudsz változtatni és a következő hónapba más csomagba kerülsz)


Idézetet írta: Jimbo75 Dátum szeptember 04, 2019, 12:44:19




Kérdeztem az ügyfélszolgálatot, az mondja ez business decision és ennyi az indok... Volt már valakinek hasonló?
olyan szoftvert használtál, ami nem tetszett nekik
ez nem lehetésges?