Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#3075 szeptember 05, 2019, 11:28:09, butyi
Idézetet írta: gavrilo14 Dátum szeptember 05, 2019, 11:06:03
Az a két százalék comission eléggé hízelgő a korábbihoz képest
:beerchug:
ilyen alacsony jutalékkal már nem kérdés, hogy a legversenyképesebb iroda lesz :ok:

Idézetet írta: Jimbo75 Dátum szeptember 04, 2019, 12:44:19
Kaptam egy ilyen levelet: Hello,

With regret, we have restricted your Betfair account with a delay to Exchange market data (odds and volumes). The restriction is in accordance with our Terms and Conditions; in particular the intellectual property clauses with reference to Betfair data. For further information, view our T&C's at http://forum.betfair.com/aboutUs/Terms.and.Conditions/#terms-betting-1. The relevant terms are highlighted below.

Your data usage profile represents that of a commercial user. Note that usage of Betfair Exchange market data by any user in a commercial context requires a data licence. Betfair offers a commercial data licensing scheme, details of which can be found at https://developer.betfair.com/get-started/.

Should you wish to consume data for testing and or analysis, please use delayed data as applied to your account or the historical data services - https://historicdata.betfair.com/#/home.

Unwarranted high data usage may result in a delay being applied to your account or the suspension or termination of your account in accordance with clause 6 of the Betfair Terms and Conditions.

'6. Cancellation, Termination, Suspension and Breach We may restrict your access to Betfair, suspend or terminate your account, withdraw your offers for bets, void any bets outstanding to your account, cancel any unmatched bets or cancel and void any outstanding or matched bets in our absolute discretion without cause at any time including if:

v: ... your account's 'public market data' usage ('public market data' includes market prices, traded Volumes and market depth) could represent 'business usage' ('business usage' includes any use by a betting operator or any use by an individual or organisation supplying data or services to a betting operator)'

To query this email please contact [email protected] or click here

Kind Regards

Betfair Limited | Winslow Road | Hammersmith Embankment | London | W6 9HP.
Registered in England and Wales under company number 5140986.



Kérdeztem az ügyfélszolgálatot, az mondja ez business decision és ennyi az indok... Volt már valakinek hasonló?

Engem kétszer szívattak már meg ezzel, először azért, mert túl sok adatforgalmat generáltam anélkül, hogy fogadtam volna (lóversenyeken figyeltem az oddsmozgásokat) utána meg az volt a baj, hogy állandóan minimum tét alatti fogadásokat tettem. A developer supportnak írj, ne a simának, ők majd feltesznek sablonkérdéseket, meg kell esküdnöd, hogy csak egy sima sportfogado vagy, és utána törlik a korlátozást 

Idézetet írta: butyi Dátum szeptember 05, 2019, 11:13:35
olyan szoftvert használtál, ami nem tetszett nekik
ez nem lehetésges?

Nem, mert nem használok szoftvert.

Idézetet írta: dynand Dátum szeptember 18, 2019, 23:50:18
Engem kétszer szívattak már meg ezzel, először azért, mert túl sok adatforgalmat generáltam anélkül, hogy fogadtam volna (lóversenyeken figyeltem az oddsmozgásokat) utána meg az volt a baj, hogy állandóan minimum tét alatti fogadásokat tettem. A developer supportnak írj, ne a simának, ők majd feltesznek sablonkérdéseket, meg kell esküdnöd, hogy csak egy sima sportfogado vagy, és utána törlik a korlátozást

Akkor lehet hogy az első verzió lesz a gond nálam is, mert Én is sokat néztem az oddsokat, amíg a stratégiákat teszteltem.
Köszi a tippért. :great:

Sziasztok.
Tegnap késő este kértem ki pénzt a betfaitől és elvileg el is fogadták a kérelmet.
Legalábbis a rendszer.
Ma reggel belépve viszont meglepődtem,mert a balance visszaállt a kikérés előtti összegre.
Szóval,mintha nem is kértem volna ki a pénzből.
Szerintetek,mi lehet az oka?
Nem kaptam semmi értesítést a bf-től ezzel kapcsolatban!
Mondjuk minden dokumentumot még nem töltöttem fel hozzájuk.
Lehet,hogy ez a baj?
De akkor miért nem írnak levelet?
Köszi előre is a válaszokat!

Most ismét kikértem ugyanazt az összeget!
Megint csak ott van,hogy pending.
Kíváncsi leszek!
A kérdésem amit ezelőtt feltettem még mindig él.
Járt már így vki?
Ja,Visara kértem ki,ami majd csak jövő hónapban jár le,szal,az sem lehet gond!

Udv!

Magyar piacon is modositjak a promociokat, s lehet valasztani kulonbozo csomagok kozott? A 2% commission eleg csabito, noha mar nem uzom a sport tradinget (bar ilyen jutalek mellett szinte kedvet kap az ember). Illetve a legnagyobb csomag sem rossz, de tanacstalan vagyok, megeri-e cserebe 8%-t fizetni, megha jelenleg inaktiv is vagyok.

Ugyanaz a helyzet!Vki nem tudja,H mi anyjuk p.csajat csinálnak ezek a betfairnel?Kikérem a pénzt aztán pending,másnap reggelre meg mintha nem is kértem volna ki pénzt!Visszakerül a kikért pénz S teljeshez.

Verifikacio?
Van chat, kerdezz ra, emailben is gyorsan valaszolnak.

A tippem rossz modszerrel fizetnel ki.

Szia Messiás!
Végre valaki!
Már úgy vártalak,mint a Messiást!:D:D
Tegnap rájuk írtam egy csaj írt vissza,hogy elnézést de rossz volt a rendszerük.
Most már minden ok.
Persze,semmi nem ok.
Igen a verifikáción én is gondolkodtam,mert az még nem teljes,de akkor miért nem írnak,ha ez a gond?!
Asszem fényképek még nincsenek feltöltve.
Nem tudok...mitcsinálni...szkennelni.
Sima fénykép is elég lehet?(telefonnal készített)
Igazolványról biztos kell.
Miről kellhet még?
Jogsim az nincs.
A rossz módszert azt hogy érted?
A visa kártyámmal ok minden elvileg.
Csak jövő hónapban kapok újat,akkor jár le.
Köszi,amúgy tényleg,hogy írtál!:)



Ha csak egy modon fizettel be mindig akkor nem lehet gond a modszer.
Amire en gondolok akkor lehetseges ha tobb modon is befizetsz, pl neha skrill, neha kartya, neha neteller. Ilyenkor neha visszadobjak a kifizeteseket, hogy arra a modra a fizetnek ki eloszor ahol negativ a merleged(vagyis tobb a depo mint a withdrawal).


A rossz módszert szerintem arra érti, hogy olyan kifizetési metódust választottál ami nem egyezik meg a befizetési metódussal. Konkrétan, ha Skrillel fizettél be, akkor ugyanoda kérheted ki.

Kell majd egy id(szemelyi), lakcim igazolas es a kartyadrol is kerhetnek kepet. Fel lehet tolteni hozzájuk, telos kep teljesen jo, ha jo minőségű a kep.

Egyebkent probald meg kikerni a penzt a visa kartyadhoz valo bankszamlara

Ha emlékezetem nem csal,akkor az esetek legalább 90%-ában a Visa kártyámmal töltögettem fel a pénzeket.
Talán egyszer vagy max 2x használtam a skrillta sok év alatt.
Azt inkább a geeks toy vásárlásra használtam.
Továbbra sem értem,hogy mi lehet a gond.
Akkor most mit tanácsoltok?
Már sos-be kellene a pénz tőlük ezek meg tökölnek rajta.
Kedden is kikértem tőlük,volt is pending aztán reggelre visszament a balacehoz az összeg
Szerdán is kikértem és ugyanez volt a vége a dolognak.
tuti,hogy szinte mindig kártyával töltöttem fel a pénzt.
Talán egyszer volt egy kis maradék a skrillen és azt nyomtam fel betfairre de annak is már vagy 3 éve max 20 dolcsi körül lehetett.

Nem érti  a betfaires csávó,hogy mit akarok!
Lehet,nem túl jó az angolom.
Vki lefordítaná ezt nekem gyorsba?

Kértem ki pénzt kedden ,de a kikért pénz másnap reggelre visszakerült az egyenlegemhez.
Kértem ki pénzt szerdán is,de ugyanez történt.