Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Valamit tekertek most a Betfair-en, ami feltehetőleg a minimális tét alatti fogadásokkal való trükközést hivatott nehezíteni.

Elég új a téma és elég hirtelen jött, ami miatt nem kicsit vagyunk mi programozók most kiakadva. Aki 2 EUR alatt fogad, figyeljen rá, nekem pl 10 centet már nem enged rakni.

https://forum.developer.betfair.com/forum/developer-program/announcements/32066-retrospective-api-release-to-prevent-minimum-bet-abuse-19th-june

Kicsi szívás van most nálam a kifizetésnél. Fizettem be Mastercardal és most arra akar kifizetni aztán  kb vissza is dobta. Most elküldtem nekik a képet hogy enyém a kártya hátha csak az a bajuk hogy nem küldtem róla be képet. Jövöhét kedden újra próbálom majd mert 48 órát írtak akkor jár majd le. Valakinek tapasztalat ezzel a Mastercardos kifizetéssel? Mert az alternatívnál azt irja fizessek a kártyára a kártyánál meg error.

Lehet egyaltalan magyaroknak MCre kifizetest kérni? Nem csak visara?

Kerdezz ra, ha nem akkor probald meg a bankszamlara, ugyanoda erkezik meg.


Amugy a betfair a tobbi irodahoz kepest sokkal szigorubban alkalmazza ezt amivel befizettel oda fizetunk ki hulyeseget. Unibetnel leszarjak, befizetek netellerrel siman kikerhetem skrillre, netellerre, bankszamlara. Befizetek maestros kartyaval ugyanugy barhova mehet.

Üdv, tud valaki odds összehasonlító oldalakat?

Az oddscheckerrel az a bajom, hogy nem a rendes szorzókat írja, hanem hogy pl 10/2. Nekem pontos oddsokra lenne szükségem, mint ezen a képen.

Előre is köszi!


Fennt a fogaskeréknél decimal-ra állítod.


Üdv!

Szeretnék egy kis segítséget kérni. Letöltöttem a Geeks toyt, de nehezen boldogulok a használatával.
Olyat szeretnék csinálni, hogy kiszálljon x veszteségnél, valamint y nyereségnél. PL megteszek egy lovat 2-es szorzón 10 euróval, és 50 cent haszonnál, valamint 50 cent veszteségnél kiszálljon. (Mit kell ki és beikszelni, mit és hova kell bírni?:))

hálás köszönet előre is.
Küldök egy screenshotot, hátha valaki úgy is érti a helyzetet hogy nem használja a progit.

Master cardra nincs kifizetés magyaroknak ugye? Bankszámlára utalásnak az a baj 5 euró a díja..jó lenne elkerülni

Idézetet írta: Keskeny Károly Dátum augusztus 01, 2020, 01:38:25
Üdv!

Szeretnék egy kis segítséget kérni. Letöltöttem a Geeks toyt, de nehezen boldogulok a használatával.
Olyat szeretnék csinálni, hogy kiszálljon x veszteségnél, valamint y nyereségnél. PL megteszek egy lovat 2-es szorzón 10 euróval, és 50 cent haszonnál, valamint 50 cent veszteségnél kiszálljon. (Mit kell ki és beikszelni, mit és hova kell bírni?:))

hálás köszönet előre is.
Küldök egy screenshotot, hátha valaki úgy is érti a helyzetet hogy nem használja a progit.

Szia!

Azt hiszem erre lesz szükséged:
http://www.geekstoy.com/en/oco

Fejlécre jobb gomb, Show/Hide, OCO


Üdv!
Lóverseny to be placedre van értelme robotot írni? Tekintve hogy lényegesen kevesebb a pénz még az ír/angol futamokon is, és lehet hogy nem tudja elkapni..(futamonkent 100 eurós tettél, 1-2szazelek haszonnal, eloben)

Idézetet írta: Keskeny Károly Dátum augusztus 13, 2020, 10:13:38
Üdv!
Lóverseny to be placedre van értelme robotot írni? Tekintve hogy lényegesen kevesebb a pénz még az ír/angol futamokon is, és lehet hogy nem tudja elkapni..(futamonkent 100 eurós tettél, 1-2szazelek haszonnal, eloben)

Szerintem túl kockázatos. 1-2% haszon nem fogja kitermelni az eleső lovakat.

Van egy problémám, mégpedig az hogy layeltem a lipcse-psg meccsen Icardit mint első gólszerzőt és be is jött már az eldő félifőben mert nem ő szerezte az első gólt hanem marquinhos, de ennek ellenére csak a  liability összeget kaptam meg a profitot meg nem. Ha valaki tudja hogy ez miért van az írja már meg nekem.

Idézetet írta: Adam2000 Dátum augusztus 18, 2020, 22:14:12
Van egy problémám, mégpedig az hogy layeltem a lipcse-psg meccsen Icardit mint első gólszerzőt és be is jött már az eldő félifőben mert nem ő szerezte az első gólt hanem marquinhos, de ennek ellenére csak a  liability összeget kaptam meg a profitot meg nem. Ha valaki tudja hogy ez miért van az írja már meg nekem.

Nem tudom betfairen hogy működik, de valószinűleg azért mert pályára sem lépett.

Idézetet írta: NoCukor Dátum augusztus 19, 2020, 00:44:39
Nem tudom betfairen hogy működik, de valószinűleg azért mert pályára sem lépett.

Azaz a felelősségedet kaptad vissza?
Lehet érvénytelen lett a fogadás, ahogy előzőleg is írták. Próbáld megnézni a Betting activity/Exchange current bets/ itt a Bet status:vioded-et. Vagy valahol máshol lehet megtalálni de szerepelnie kell valahol.
Ha a tétet kaptad vissza amivel megraktad, akkor nyertél, mert lay-nél a tétet nyered meg.