Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


1 hét alatt nem érek el senkit live chaten. Ez normális? Sorry, none of our agents are available to answer your query right now, please try again later. You can also check out our help centre for more information. Folyamatosan ezt az üzenetet dobja.

Itt jónak tűnik, bár nem vittem teljesen végig.

Igen közben nekem is megjavult. A Firefox és a Chrome se akarta de a jó öreg Edge az megmutatta.

A választható nyelvek között megjelent a magyar.

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum február 17, 2021, 15:28:56
A választható nyelvek között megjelent a magyar.

Talán a promóciók, meg az ingyenes pörgetések is visszatérnek a magyarok számára, ha már lefordították az oldalt. Érdekes egyébként.

Üdv Mindenkinek! :cya:

A bankkártyás befizetés senkinek nem működik Betfairen? Rég nem játszottam már gondoltam újra szerencsét próbálok, de nem engedi a kártyát használni. :bash:

Idézetet írta: gumeetarzan Dátum február 25, 2021, 10:53:09
Üdv Mindenkinek! :cya:

A bankkártyás befizetés senkinek nem működik Betfairen? Rég nem játszottam már gondoltam újra szerencsét próbálok, de nem engedi a kártyát használni. :bash:

Véletlenül nem KandH bankos kártyád van? Azzal konkrétan csak Szerencsejáték ZRT-hez enged.

Erste kártyám van... Régebben gond nélkül tudtam használni.

Ma reggel ez fogadott: A számlához való hozzáférés megtagadva – ez a számla be lett zárva. Ha bármilyen kérdésed lenne, lépj velünk kapcsolatba.


Your account has been closed due to excessive Exchange reading with negligible bets. This would indicate to us a commercial use of data, which is against Betfair's terms and conditions.

Bezárták a számlámat mert túl kis tétekkel játszottam.  :noway:
A kereskedelmi felhasználást még nem tudtam értelmezni.

Mit jelent a túl kicsi tét?
0.01 euro? 2-3 euro?

Idézetet írta: Tipp1 Dátum március 15, 2021, 05:44:53
Mit jelent a túl kicsi tét?
0.01 euro? 2-3 euro?

Azt én is szeretném tudni. Eurós számlám van a minimum tét 2€ ez alatt nem is lehet fogadni.

Szoftveresen lehet kisebb összeget is.Ezért kérdeztem a 0.01 eurot.

Minimum tét 0.12 cent

Én úgy emlékszem,hogy azok a szoftverek amiket én használtam,engedték a 0.01 eurot is. Két kedvencem:FairBot,Traderline.