Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Olyanról nincs szó hogy nem nyerhetsz hanem ha befizetsz valamivel és többet akarsz kikérni akkor legalább annyit kell az adott módon kivenni amennyit befizettél vele.Hogy az a fölötti nyereményt kiveheted-e más módon azt sajnos nem tudom mert én amivel befizettem azzal is vettem ki a nyereményt.Szóval befizettél 10000-et Mastercarddal és szerenél kivenni 50000-et akkor legalább 10000 kellene kivenned a Mastercarddal (ami ugye nem lehet)vagy ami helyettesíti (máshol a banki átutalás,de hogy a Betfairnél is működik-e ez azt nem tudom,ha visszaolvasol pár hozzászólást akkor úgy tűnik nem megy simán a dolog).
Mindenesetre végig kell harcolnod a dolgot,hogy az egész pénzt banki átutalással vehesd ki.Őszintén szólva nem is értem hogy egy ilyen meghatározó irodánál miért nem működik simán a dolog.Ha nem megy akkor próbáld szóra bírni őket hogy milyen megoldást tudnak javasolni?pl. hogy befizetsz mással,megforgatod a befizetést és utána minden pénzt kiveszel ezen a másik befizetési módon.
Sajnos mást nemigen tudok mondani mert nem volt ilyen problémám még sem itt sem másutt tizensok év alatt..És hogy miért nem azt már egy korábbi hozzászólásban leírtam,még egyszer összefoglalom két pontban.
1.Mastercardot felejtsd el ha rendszeresen akarsz pénzt mozgatni a játéktermekben.VISA!Én korábban Raiffeisen Visát használtam,de tavaly novemberben a Rafi mindenkinek a Visáját lecserélte MC-re -a banki ügyintézők szerint akikkel beszéltem azt mondták hogy nem biztos hogy jó húzás volt mert sokan dobták is a bankot- szóval kipróbáltam pár hónapra milyen szenvedni Mastercarddal  a neten aztán márciusban megszüntettem náluk a számlám én is és átmentem a CIB-hez és Visát kértem a számlámhoz(Ersténél és OTP-nél is olyan Visát adnak amivel lehet szerencsejáték oldalokhoz is befizetni,ezt is meg kell kérdezni mert nem mindenhol engedik!).
2.OLVASS!És csak azután fizess be!Az adott teremről,ki-befizetésről és egyéb tapasztalatokról a megfelelő fórumokon.Van itt is sok rutinos játékos plusz az oldal üzmeltetőinek is van tapasztalata már ezekről a dolgokról,érdemes azt megszívlelni.
(3.Jobb ha angol oldalt használsz a játéktermeknél mert  a magyarra fordított oldalaik általában elég pontatlanok,sőt értékes információk lemaradnak.És ha lehet akkor az angol supporthoz fordulj,tapasztalatom szerint a magyar ügyfélszolgálatosok klasszísokkal gyengébbek és tájékozatlanabbak (tisztelet a kivételnek).)

Végig angolul beszélek velük, mivel megszűnt a magyar ügyfélszolgálatuk pár évvel ezelőtt. Rejtély, hogy egy ekkora, minden engedéllyel rendelkező oldalnál miért ilyen nehézkes és egyirányú a kommunikáció ( mondom se élő telefon, se email, se felettes, senki csak a chaten mindig valaki más ) ... és miért fogadják el az azonosítást és miért írja sikeresnek a kifizetést ha nem lehetséges... mi az hogy 3 hét alatt nem tudunk egy banki átutalást elintézni? végig fogom ütni valahogy mert amint írtam túl sok pénz ahhoz hogy elengedjem. Nekem sem ez az első próbálkozásom sőt rutinosnak is mondanám magam, de ilyennel még sosem találkoztam bármerre indulok falba ütközök. Azért írtam ide hátha van valakinek friss élménye és végül megoldása, de úgy látom nincs. Köszönöm azért a hozzászólásokat!

Kikapcsolták a 2 lépéses azonosítást, próbáld meg! (Bár szerintem kifelé nem számít és 2-3 hete nálam még nem is élt).

MC: elhiszem, hogy nem minden MC kártya jó, de a BB/Tesco hk tökéletesen működik Volt ugyan 2 napja a döccenő, de ismét megy a befizetés. A kifizetést most nem próbálnám, 1 nap alatt azért annyit nem nyertem :)

Azt viszont megkérdezném, mit tervezel az adóval kezdeni? :) Elvileg ugye adózni kellene és több millió Ft-ot már jelentenie kell a banknak - szerintem.

Nem kötekedés, tényleg érdekelne, ki hogy vélekedik/tesz?

Az azonosításon már rég túl vagyunk nem ez a probléma minden zöld. Csak kártyára enged kifizetni, ami viszont MC-re nem működik. Banki átutalást fel sem ajanl, a pénzügyi speciális osztály pedig 3 hete nem csinál semmit az ügyemmel. Gondoltam van hasonló tapasztalat és később megoldás rá, de ezek szerint csak én vagyok ilyen 'szerencsés'.

Adózás : 10 év alatt költöttem annyit a szerencsejátékra, hogy ezt a kérdést semmisnek tekintsem :-) és ez a nyeremény kis nyereménynek számítson.

#3245 április 11, 2021, 21:50:15, PioDVD
Az a baj, hogy a nav máshogy néz(het)i. :) Ráadásul elvileg nyertes fogadásonként kellene adózni, simán lehet(ne), hogy 0-n vagy és még adózni is kellene. :) Meg egyszer, elvileg, hiszen pl. az szrt oldalán is nyereményenként szamolják az adót. Nyilván nem írják külön, de az odds-ot az alapján (a nettót) írják ki.

Ha lesz 3. gól a Sporting meccs első félidejében, megnézem a kifizetést. :)

Nem lett, nincs kivét. :)

Idézetet írta: hricsi91628 Dátum április 11, 2021, 10:37:14
Sziasztok!

Sikeres többlépcsős azonosítás után dombornyomott, OTP Mastercard kártyával befizettem be az oldalra (ahogy 10 éve teszem Unibet, Bet365 simán működik). Nyertem egy viszonylag nagy összeget ruletten, így elindítottam a kifizetést. Minden probléma nélkül kiìrta hogy a kártyára sikerült a kifizetés, melynek átfutási ideje 2-5 munkanap. Másnap hajnalban visszakerült az összeg a profilomra és azt mondták a banknál van a probléma (semmilyen értesítést nem kaptam a transzfer meghiusulásáról, én vettem észre...). Bementem, a bank nem lát semmilyen utalásra való kísérletet sem. Próbaltam a befizetési összeggel azonos pénzt utalni, az sem sikerült. 3 hete ígérget chaten az éppen aktuális név, hogy a pénzügyük dolgozik az ügyön és majd kapok e-mailt a megoldásról. E-mail sehol, telefonos vagy e-mailes elérhetőség sehol (telefon egy napig működött, de a chathez irányított, most már fel sem veszik), marad a chat és a várakozás. Pár napja írtam nekik, bekérték a számlakivonatomat is, azon látszik a swift es iban kódom remélem indítanak végre egy banki átutalást, mert nekem semmilyen más alternatívát nem kínál fel kifizetésre az oldal csak a kártyát ami nem működik...

Ki hogy hidalta át ezt a problémát, valakinek van hasonló tapasztalata? Abszolút tanácstalan vagyok és ők sem állnak a helyzet magaslatán. Neteller es Skrillről befizetni tudnék, de ezek után nem sok reménnyel tenném hogy még több pénzem ragadjon fent...

Köszi.

Na megoldódott?
Én sem tudok kifizetést kérni banki átutalással a MasterCard kártyámra, remélem megoldja ezt a betfair mert eléggé gáz.

Nemrég regisztráltam betfairre, és kihasználtam az első befizetésre 8000 HUF bónuszt, így most a bónusz megforgatásáig csak bónuszpénzem van fent. Sokszor fel is hívja az oldal a figyelmemet egy felugró ablakban, hogy töltsek fel pénzt. Néhány meccsnél viszont nem enged fogadni, mivel nincs rendes pénz a számlámon. Másnál is voltak ilyenek a regisztráció utáni időszakban?

Na, tegnap éjfél előtt kértem kifizetést MC hk-ra és ma reggel 6 órakor már a számlán volt. Szóval a "MC nem működik" ebben a formában biztosan nem igaz. Azt elfogadom, hogy sokaknál nem, de nincs ilyen egyértelmű "szabály".

Idézetet írta: Carpeks Dátum április 25, 2021, 17:05:45
Nemrég regisztráltam betfairre, és kihasználtam az első befizetésre 8000 HUF bónuszt, így most a bónusz megforgatásáig csak bónuszpénzem van fent. Sokszor fel is hívja az oldal a figyelmemet egy felugró ablakban, hogy töltsek fel pénzt. Néhány meccsnél viszont nem enged fogadni, mivel nincs rendes pénz a számlámon. Másnál is voltak ilyenek a regisztráció utáni időszakban?

Arra jutottam, hogy mivel még az összes pénzem megforgatandó állapotban van, és a forgatás feltétele a minimum 1,60-os szorzó, ezért nem enged annál alacsonyabbra fogadni a bónuszpénzből.

Sziasztok!

Nálatok elérhető a Skrill, mint kifizetési lehetőség az oldalon? Nekem eltűnt és a support azt állítja, hogy magyar játékosnak már nem elérhető ez a kifizetési mód, csak a banki utalás. (Befizetési lehetőségként továbbra is elérhető nekem is.)

Előre is köszi!

Idézetet írta: rundmc Dátum május 02, 2021, 16:22:48
Sziasztok!

Nálatok elérhető a Skrill, mint kifizetési lehetőség az oldalon? Nekem eltűnt és a support azt állítja, hogy magyar játékosnak már nem elérhető ez a kifizetési mód, csak a banki utalás. (Befizetési lehetőségként továbbra is elérhető nekem is.)

Előre is köszi!
Hali!
Nálam látható a Skrill, mint kifizetési opció. (Neteller és bankszámla a másik 2 lehetőség)

#3252 május 14, 2021, 22:03:24, PioDVD
Lemaradt az előzmény, újra irom.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum április 11, 2021, 14:30:28
Olyanról nincs szó hogy nem nyerhetsz hanem ha befizetsz valamivel és többet akarsz kikérni akkor legalább annyit kell az adott módon kivenni amennyit befizettél vele.Hogy az a fölötti nyereményt kiveheted-e más módon azt sajnos nem tudom mert én amivel befizettem azzal is vettem ki a nyereményt.Szóval befizettél 10000-et Mastercarddal és szerenél kivenni 50000-et akkor legalább 10000 kellene kivenned a Mastercarddal (ami ugye nem lehet)vagy ami helyettesíti (máshol a banki átutalás,de hogy a Betfairnél is működik-e ez azt nem tudom,ha visszaolvasol pár hozzászólást akkor úgy tűnik nem megy simán a dolog).
Mindenesetre végig kell harcolnod a dolgot,hogy az egész pénzt banki átutalással vehesd ki.Őszintén szólva nem is értem hogy egy ilyen meghatározó irodánál miért nem működik simán a dolog.Ha nem megy akkor próbáld szóra bírni őket hogy milyen megoldást tudnak javasolni?pl. hogy befizetsz mással,megforgatod a befizetést és utána minden pénzt kiveszel ezen a másik befizetési módon.

Pedig jól írja a kolléga, a betfair szerint nem minimum annyit kell a kártyára kikérni, amennyit befizet az ember (és a nyereménnyel majd lesz valami), hanem hogy a kártyára max. annyit fizetnek ki, amennyit arról fizetett be.
Miért nem lehet kikérni kártyára: "engedélyezett kártyád van, de nagyobb összeget szeretnél kifizetni, mint amit az adott kártyával befizettél".

Sziasztok. A betfair exchange ben van e bevett gyakorlat arra, hogy mennyivel meccs kezdés előtt lehet back fogadást kötni?