Interwetten Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum január 29, 2013, 23:34:19
Rendes volt. Előre küldte a kódot és írta ha jó akkor küldöm a pénzt skrillen. De addigra kedves pepi nevű felhasználó átverte..

Igen valóban rendes volt,mivel nem szólt hogy csak új felhasználók használhatják a kódot, 2perc alatt zárták is a számlámat és nem is nyitják újra....

Az úgy szopi. Én erről nem tudtam. Elnézést.

Hali!

Ma kaptam az Interwettentől 1 ajánlatot: 5€ freebet a Bajnokok Ligájára! nézzetek utána Ti is!

üdv

Idézetet írta: ROCCSA Dátum február 12, 2013, 09:24:25
Hali!

Ma kaptam az Interwettentől 1 ajánlatot: 5€ freebet a Bajnokok Ligájára! nézzetek utána Ti is!

üdv

Emailben kaptad vagy az oldalra belépve?
Az üzeneted olvasása után beléptem és ott 10% feltöltési bónusz várt. Nem annyira vonzó, mivel skrillről fizetnék be, amire ők levesznek 2%-ot egyből...

Egyébként meg a yogano adott 5 euró fogadásbiztosítást ma.

Szia.
Emailben kaptam de először én se láttam a bónuszt majd miután kiválasztottam 1 fogadást utàna felugrott egy kisablak ami felajánlotta a freebet opciót. Próbáljátok ki mert cs
ak 2napig van ez a promo.

van itt olyan interwetten felhasználó aki Ausztriából játszik? illetve onnan is reggelt az oldalra? kaptam egy 5€-s  kupont sms-ben de csak Ausztriai számlára lehet beváltani.... :noway: :ok:

Akit még engednek játszani az interwettennél, az figyeljen oda a bónusz ajánlataikra. (nekem rendszeresen kb. kéthavonta emailben küldenek újratöltésit)
Pénteken 20%-os, maximum 50 000 ft-os (!!) ajánlatot küldtek, sajnos csak két napig élt, így messze nem tudtam maximálisan kihasználni.
Mindössze kétszeres megforgatási követelmény volt 1.7-es szorzó felett.

Skrilles befizetés esetén 2%-ot levonnak, ezzel számolni kell, de mivel ez távol tartja az arbosokat, nagyon jó szorzókat lehet náluk találni. A bet365 ellen simán 3-5%-os arbitrázsok voltak hétvégén, így pár óra alatt végeztem a forgatással.
A kiutalásnál egyáltalán nem ajánl fel skrilles lehetőséget, múltkor bankszámlára utaltattam tőlük, de most inkább fogadok vele tovább, amíg át nem bukom máshova.

Idézetet írta: Knapp Dátum március 04, 2013, 11:27:19
Akit még engednek játszani az interwettennél, az figyeljen oda a bónusz ajánlataikra. (nekem rendszeresen kb. kéthavonta emailben küldenek újratöltésit)
Pénteken 20%-os, maximum 50 000 ft-os (!!) ajánlatot küldtek, sajnos csak két napig élt, így messze nem tudtam maximálisan kihasználni.
Mindössze kétszeres megforgatási követelmény volt 1.7-es szorzó felett.

Skrilles befizetés esetén 2%-ot levonnak, ezzel számolni kell, de mivel ez távol tartja az arbosokat, nagyon jó szorzókat lehet náluk találni. A bet365 ellen simán 3-5%-os arbitrázsok voltak hétvégén, így pár óra alatt végeztem a forgatással.
A kiutalásnál egyáltalán nem ajánl fel skrilles lehetőséget, múltkor bankszámlára utaltattam tőlük, de most inkább fogadok vele tovább, amíg át nem bukom máshova.
Nagyapám is kapott 200€ (60.000ft) újratöltési bonuszt ,de mertük kihasználni :D

Talán hiba volt 2 nap alatt kipörgetni a 20%-os újratöltési bónuszukat (10- és 30000 ft közötti téteket raktam), mert ma kellemetlen meglepetés fogadott:
mikor tétet raktam volna, kiírta, hogy 5%-ot le fognak vonni a teljes nyereményemből! (tehát a szelvény teljes értékéből)
Vicces, hogy az 1.55-ös szorzót, amit kinéztem, még így is megérte megtenni, mert máshol csak 1.4-ért adták (az adótartalommal együtt is 1.47 feletti maradt a szorzó az interwettennél), de ekkor ért a 2. kellemetlen meglepetés, mindössze 7500 ft-ot engedett feltenni!
Ez szólhatott az eseménynek is (Concacaf BL), de attól tartok, más van a háttérben.  :)

Hja és az 5%-nak köszönhetően 1.1 alatti szorzót nem enged már megtenni.

Nálatok is ez van?


Ajaj ,nálam is így kezdődött :o
A vége az lesz ,kivágják a sport részeget :D :D :D

Idézetet írta: Knapp Dátum március 06, 2013, 07:18:54
Talán hiba volt 2 nap alatt kipörgetni a 20%-os újratöltési bónuszukat (10- és 30000 ft közötti téteket raktam), mert ma kellemetlen meglepetés fogadott:
mikor tétet raktam volna, kiírta, hogy 5%-ot le fognak vonni a teljes nyereményemből! (tehát a szelvény teljes értékéből)
Vicces, hogy az 1.55-ös szorzót, amit kinéztem, még így is megérte megtenni, mert máshol csak 1.4-ért adták (az adótartalommal együtt is 1.47 feletti maradt a szorzó az interwettennél), de ekkor ért a 2. kellemetlen meglepetés, mindössze 7500 ft-ot engedett feltenni!
Ez szólhatott az eseménynek is (Concacaf BL), de attól tartok, más van a háttérben.  :)

Hja és az 5%-nak köszönhetően 1.1 alatti szorzót nem enged már megtenni.

Nálatok is ez van?



Múlt héten regeltem hozzájuk, a betexplorer.com linkjét használva elérhetővé válik a sportfogadási rész is.
Próbaképpen egy szorzóra kattintva azonnal látszott, hogy vonják az 5%-ot, rákérdeztem a support-ra, válaszuk szerint a t&c egyik pontja egyértelműen fogalmaz: "az iroda korlátlan joga, hogy adott országokra alkalmazza az 5%-os tételt".

Ez a tény, valamint a befizetéseknél levont 2% miatt nem fizetek be hozzájuk, pedig azonnal megkínáltak egy 20%-os feltöltési bónusszal, és valóban remek szorzópárokat lehet találni.

Akinek van náluk pénze, az nem tudja kipróbálni, de 100 euró téttel 1.04-es szorzón a nyertes szelvény értéke: 98,80 euró.

Az, hogy ez ország függő lenne, kamu lehet, mivel nekem küldözgetik az ajánlatokat, mikor másoknál már nem is látszik a sportfogadás részleg.
Próbából a páromnak is nyitottam pár hete számlát (más gép, más IP), de ő sem tudna fogadni.

A másik pedig, hogy én tegnapig gond és 5%-os jutalék nélkül fogadtam náluk.  :)

Ha véletlenül a péntekihez hasonló ajánlatot kapnék (20% bónusz, mindössze kétszeres forgatási követelmény), akkor komolyan kéne matekozni, hogy megéri-e, de valószínűleg még ezt is ki lehet hozni pluszban.
Persze ha a tét korlátot is megkaptam, akkor már nem lenne egyszerű haladni.

Mindegy, most még megvárom a holnap hajnali meccset, hogy az interwettenre vagy a pinnacle-re megy-e a pénzem, ha ide, akkor úgyis kiutaltatom a teljes egyenleget.
Jó fog jönni  a gázszámlához.   ;D

Elméletileg országfüggő, talán pont a német vagy valamilyen más szabályozás miatt, de okosan szerintem ráhúzták mindenkire. Legyen, mert jó  :wall: :idiot2:

Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 06, 2013, 15:04:00
Elméletileg országfüggő, talán pont a német vagy valamilyen más szabályozás miatt, de okosan szerintem ráhúzták mindenkire. Legyen, mert jó  :wall: :idiot2:

Csak az az érdekes, hogy eltérő időpontban jelentkeznek nálunk a különböző, elvileg országfüggő szabályok.
Van, aki nem is látja regisztráció után a fogadási kínálatot, van, akinek később tűnt el, más még bónuszajánlatokat is kap és úgy tűnik, az 5%-os jutalék sem egységesen jelent meg.

Az egyik kedvenc irodám volt, általában magas szorzók jellemezték.
Régen nem játszottam náluk, és most láttam én is ezt az 5%-os hülyeséget.
Miért nem kalkulálják bele a szorzókba ezeket a plusz költségeket?

Érthetetlen és bunkó dolog ezt csinálni a játékosokkal...