Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: csacsi1899 Dátum április 08, 2013, 18:58:55
OFF, de:
Canbetnél csak 1,75 felett kell.
Bet-at-homenál kell 2,00 felett.

Köszi a pontosítást!  :)
Amikor fogadok, akkor azért eszembe szokott jutni.
Már kicsit előre szaladtam a betathome-hoz, igazából az a lényeg, hogy az unibetes 1.2-es szorzó még fortunawin forgatáshoz is simán használható.

Nálatok jó az Unibet? Betudok lépni, de a sportfogadás részben már fél 4 óta nem tudom megnézni a meccseket, mert a következőt írja ki: A technical error has occurred. Please try again later.
Esetleg valami megoldás?

Idézetet írta: bbazsi85 Dátum április 08, 2013, 19:40:06
Nálatok jó az Unibet? Betudok lépni, de a sportfogadás részben már fél 4 óta nem tudom megnézni a meccseket, mert a következőt írja ki: A technical error has occurred. Please try again later.
Esetleg valami megoldás?

Én most is játékban vagyok...

Idézetet írta: bbazsi85 Dátum április 08, 2013, 19:40:06
Nálatok jó az Unibet? Betudok lépni, de a sportfogadás részben már fél 4 óta nem tudom megnézni a meccseket, mert a következőt írja ki: A technical error has occurred. Please try again later.
Esetleg valami megoldás?

Nekem sem tölti be...

Befizettem, egyből jóvá is írta a bónuszt, remélem, fogadni is tudok majd vele...
Ha igen, akkor nem olyan vészes a dolog, hisz el is lehet bukni a teljes összeg megforgatása nélkül...

Én is befizettem, bár lehet, hogy hiba volt. 50-szer megforgatni úgy, hogy arra 30 napod van munka mellett, és még az oldal is gyakran használhatatlan, hát nem tudom. :S
Tegnap este is alig tudtam megtenni egy fogadást, ami aztán végül bejött, de nem vagyok továbbra sem elégedett velük. Ha töröltetem a bónuszt, akkor a "befizetett pénzem + abból szerzett nyereményem" megmarad, ugye? :D
A bónuszom továbbra is ugyanannyi, mint amit befizettem, de a "my contributed money" a nyertes fogadás miatt több, mint amit befizettem. Azért kérdezem ezt, mert pl. anno a bet365 a bónuszomhoz számolta a megtett téteket, hiába, hogy valójában a saját pénzemből tettem.

Idézetet írta: Knapp Dátum április 08, 2013, 22:47:20
Befizettem, egyből jóvá is írta a bónuszt, remélem, fogadni is tudok majd vele...
Ha igen, akkor nem olyan vészes a dolog, hisz el is lehet bukni a teljes összeg megforgatása nélkül...

Szia!

Befizettem én is te milyen módszerrel pörgeted a bónuszt két különböző fogadóirodánál? Ti el tudjátok érni vhogy a magyar ügyfélszolgálatot az Unibetnél mert nekem tegnap reggel óta nem sikerül egyik csatornán se ez így eléggé kiábrándító.

Idézetet írta: Sziszka123 Dátum április 09, 2013, 09:21:20
Szia!

Befizettem én is te milyen módszerrel pörgeted a bónuszt két különböző fogadóirodánál? Ti el tudjátok érni vhogy a magyar ügyfélszolgálatot az Unibetnél mert nekem tegnap reggel óta nem sikerül egyik csatornán se ez így eléggé kiábrándító.

Az ügyfélszolgálat nekem sem válaszolt...

30 nap alatt jó eséllyel elbukom náluk ezt a 45000 ft-ot...
Érdemes egyébként napi szintre lebontani: 25000 / napra jön ki, tehát kb. naponta ennyiért kell fogadni.

Első befizetési bónusz miatt beregisztráltam az Unibetre és feltettem 10 ezret Skrillre. Most fizetek be Unibetre és 11500-at fizettem be úgy hogy még maradt szűk 1 euró a számlámon a skrillen és előtte nem volt rajta csak 8 cent!  :great:

Idézetet írta: Cipolla Dátum április 12, 2013, 13:54:47
Első befizetési bónusz miatt beregisztráltam az Unibetre és feltettem 10 ezret Skrillre. Most fizetek be Unibetre és 11500-at fizettem be úgy hogy még maradt szűk 1 euró a számlámon a skrillen és előtte nem volt rajta csak 8 cent!  :great:

Ez valami Rodolfo trükk?

Idézetet írta: Tigris Dátum április 09, 2013, 08:55:03
Én is befizettem, bár lehet, hogy hiba volt. 50-szer megforgatni úgy, hogy arra 30 napod van munka mellett, és még az oldal is gyakran használhatatlan, hát nem tudom. :S
Tegnap este is alig tudtam megtenni egy fogadást, ami aztán végül bejött, de nem vagyok továbbra sem elégedett velük.

Ezt inkább az ügyfélszolgálattól kérdezd...
A mobil oldalukon is lehet már játszani, ott még nem tapasztaltam hibát, ráadásul sokkal gyorsabb, mert nem tölt be annyi butaságot egyszerre. (én is PC-ről használom)

Mai ajánlat: 6000 Ft kockázatmentes fogadás.Más is kapott ilyet?El kell fogadnia bónuszajánlatok nál,majd az ezt követő első meccs előtti fogadás lesz a kockázatmentes.Ha vesztes akkor 6000ft bónusz kapsz amit 3X kell megforgatni.Jól jön az a kis pénz :)

Idézetet írta: Knapp Dátum április 12, 2013, 15:00:09
Ezt inkább az ügyfélszolgálattól kérdezd...
A mobil oldalukon is lehet már játszani, ott még nem tapasztaltam hibát, ráadásul sokkal gyorsabb, mert nem tölt be annyi butaságot egyszerre. (én is PC-ről használom)

Már megtettem pár napja. :)
(Ha nem sikerül megforgatni, akkor csak a bónusz veszik el, a saját pénzed és az abból szerzett nyeremény nem.)

Idézetet írta: pukk Dátum április 12, 2013, 18:51:26
Mai ajánlat: 6000 Ft kockázatmentes fogadás.Más is kapott ilyet?El kell fogadnia bónuszajánlatok nál,majd az ezt követő első meccs előtti fogadás lesz a kockázatmentes.Ha vesztes akkor 6000ft bónusz kapsz amit 3X kell megforgatni.Jól jön az a kis pénz :)

Az ilyen ajánlatokról szoktak emailt küldeni, vagy egyszerűen csak megjelenik a bónusz ajánlatoknál? :)

Idézetet írta: Tigris Dátum április 12, 2013, 21:41:31
Az ilyen ajánlatokról szoktak emailt küldeni, vagy egyszerűen csak megjelenik a bónusz ajánlatoknál? :)
Általában azért szoktak.Most is kaptam mailt

Ti tudtok most náluk fogadni? Az eseményeket még sikerült kiválasztanom, de a tétet elhelyezni már nem engedte, most meg már eseményt sem tudok választani "technikai hiba" miatt.