Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

TiB és 3 vendég van a témában


Próbáld a mobiloldalt a pc-den..Az nem szarakodik soha

Próbáltam, az is hibát írt ki. De azóta rendbejött, csak a kinézett oddsok tizedeket csökkentek  >:(

Ejnye, 5 nap elég volt, hogy elbukjam a reload bónuszt, így mégsem kell 750 000-ért fogadnom 30 nap alatt.

Helló, meg tudná valaki mondani, hogy most a 10.000 forintos első befizetési bónusz az 50 vagy 100%-os? Mert valahol 50 valahol meg 100%-nak van promózva, az unibeten meg a bónusz szabályzatban nem írnak erről...

A 30.000 Ft-os Kaszinó Bónuszt valaki megpróbálta már kijátszani?Tegnap gondolkoztam rajta,de sztem teljesen reménytelen,mert 25-szörös forgatás kell(750.000),úgy hogy csak a videónyerőgépek számítanak 100%-ban,a többi mind mind csak 10%,ami azt jelenti,hogy egy rulett esetében mondjuk 7,5 millió tétet kellene tenni,ami idő alatt többszörösét lebukod a 30 rongynak?Valakinek ismer esetleg olyan játékot,ahol ezt mégis ki lehetne forgatni?

Üdv!

Ma kértem le először pénzt Unibet-ről, és 12.30kor kaptam 1 emailt ,hogy teljesítették a kifizetést, nemtudom, milyen gyors az Unibet kifizetés terén? akár még ma megjöhet? vagy inkább holnap vagy a következő napokban?  :beerchug:

Nálam általában 4-5 óra szokott lenni az átfutási idő, de max holnapra megtörténik a kifizetés.

most délután  5 óra fele megérkezett a pénz, és délelőtt kértem le!  :beerchug:  első kifizetésem az irodától :ok:  PIROS PONT az UNIBETNEK     :redchug:

Szerintetek ha az Unibeten vagy más irodánál két különböző mobilról is belépek a számlámra abból lehet valami probléma?

Idézetet írta: Mido9292 Dátum május 04, 2013, 15:13:47
Szerintetek ha az Unibeten vagy más irodánál két különböző mobilról is belépek a számlámra abból lehet valami probléma?

Nem!

Köszi a választ!
Egyébként aki még nem játszott náluk,azoknak nagyon ajánlom a kezdőbónuszt.2-3 nap alatt ki lehet pörgetni

Ahogy nézem megint változtattak az oldalon, és ismét rossz irányban... kicsit változtak a fülek, gombok, legalábbis kinézetre valami fura nekem, ami viszont nagyon zavar, hogy az élő fogadásoknál nem lehet külön felugróablakba rakni a streamet, és így a méretük is kisebb lett. Kár hogy nem hagyták meg a régi egy évvel ezelőtti oldalt opcionálisan, szerintem többen használnák. (arról nem is beszélek, hogy hiába változtattak megint, az élő fogadás rész még mindig nem frissül, csak ha váltogat az ember az események között)

Idézetet írta: spitfire Dátum május 09, 2013, 21:34:25
Ahogy nézem megint változtattak az oldalon, és ismét rossz irányban... kicsit változtak a fülek, gombok, legalábbis kinézetre valami fura nekem, ami viszont nagyon zavar, hogy az élő fogadásoknál nem lehet külön felugróablakba rakni a streamet, és így a méretük is kisebb lett. Kár hogy nem hagyták meg a régi egy évvel ezelőtti oldalt opcionálisan, szerintem többen használnák. (arról nem is beszélek, hogy hiába változtattak megint, az élő fogadás rész még mindig nem frissül, csak ha váltogat az ember az események között)

Most vettem észre, hogy az élő fogadásoknál a nyereményt is később írják jóvá... rohadnának meg

Idézetet írta: spitfire Dátum május 10, 2013, 14:14:24
Most vettem észre, hogy az élő fogadásoknál a nyereményt is később írják jóvá... rohadnának meg

Jaja, bezzeg ha vesztesz, azt már az esemény vége előtt beírják  :noway: eskü...még volt 30 mp egy intervallumos fogadásomból és 1 gól kellett volna, de 14:30-kor már vesztesnek volt írva és 14:59-ig tartott a határ (kézilabdáról van szó)  :D ;D

Ja arról nem is beszélve, hogy jövő hét hétfőn lesz 1 hónapja, hogy várom az expert FC nyereményem...és 2 hete azt írták folyamatban van (kb. 20 ember felé a bónuszok jóváírása)..... nagy taps az unibetnek...pffff  :noway: :crazy:

Nem kötelező ám náluk játszani.  ;)  :-X