Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: betörő Dátum május 30, 2013, 09:07:11
Valaki meg tudná mondani hogy az unibeten, hogyan lehet pénzt küldeni a sportfogadás alszámláról a póker terembe, mert a többi irodánál ez napnál is világosabban fel van tüntetve, itt meg semmi.
????????????????,

Szerintem nem kell küldeni. Én pókereztem és a számlámon lévő pénzzel játszottam. Nem küldtem át semmit.

Letöltöttem a termet és ott nincs pénzem, beültem egy asztalhoz de nem tudtam feltölteni.

Idézetet írta: betörő Dátum május 30, 2013, 11:07:25
Letöltöttem a termet és ott nincs pénzem, beültem egy asztalhoz de nem tudtam feltölteni.
Igen egy számla van a sportfogadás számlának meg kéne jelennie a poker számlán is,úgyhogy ott valami más gixer lehet.Pl valamilyen
fogadás bónusz miatt nem jelenik meg .

a kezdő bónuszt most pörgettem ki, akkor ez volt a baj

Kivettem a pénzem szerdán(maradt egy függő fogadás, hogy a Miami nyeri East-et), erre csütörtökön hozzámvágtak egy 100%-os 15000Ft os bónuszt  :D Imádom őket ;)

#1055 május 31, 2013, 17:16:16, yossarian
Gyertek bingózni: https://hu.unibet.com/bingo/promotions/10-ingyen-bingo-bonusz-a-mobilodon-csak-ma-1.378775

Vigyázzatok, mert ha nyertek, akkor a következő bingó szelvény összegét nem a bónusz számláról veszi le! Érdemes sportfogadásban lekötni a nyert pénzt.

Idézetet írta: yossarian Dátum május 31, 2013, 16:37:06
Gyertek bingózni: https://hu.unibet.com/bingo/promotions/10-ingyen-bingo-bonusz-a-mobilodon-csak-ma-1.378775

Vigyázzatok, mert ha nyertek, akkor a következő bingó szelvény összegét nem a bónusz számláról veszi le! Érdemes sportfogadásban lekötni a nyert pénzt.

Tehát máshogy nincs lehetőség a bónuszból játszani, csak ha lekötjük?

Amikor volt a főszámlámon pénz, akkor arról vonta le. Lehet van valami alternatíva, de nekem csak a fogadás/kifizetés ugrott be hirtelen. Nekem így sajnos csak 2 euró nyereségem lett ebből, ha hamarabb rájövök, hogy így működik, akkor 7 euró lett volna. De hát még így is ingyen pénz :)

És igen megjött:)

Sziasztok!

Kaptam az Unibettől egy 15000 ft-os, 100 %-os feltöltési bónuszt, és ez szerepel a felhasználási feltételek között:

Fogadd el bónusz ajánlatunk, fizess be és legyen tied a 100%-os, maximum 15 000Ft-os befizetési bónusz.

A bónuszhoz tartozó felhasználási feltételek az ajánlat alatt találhatóak.

Jó játékot és sok szerencsét kívánunk!

Szeretném a lentebb megjelölt bónuszt. Elfogadom a bónuszt: felhasználási feltételek.

Mielőtt befizetnél, el kell fogadnod a bónuszt a Számlám, Bónusz ajánlatok alatt.
• A 100%-os befizetési bónusz – maximum 15 000Ft értékben – azonnal jóváíródik a számládon.
• Egy számlatulajdonos/játékos veheti fel a bónuszt háztartásonként.
• A 100%-os befizetési bónusz – maximum 15 000Ft értékben – az első befizetés alkalmával jóváíródik a számládon.
• A bónuszt 25 alkalommal kell megforgatni, ahhoz hogy a bónusz készpénznyereménnyé alakítható legyen, ezt bármelyik Kaszinó játékon megteheted (az asztali játékok: a Rulett, Baccarat és Black Jack játékok, a video póker, az Élő kaszinó, valamint az Árkád, kártya és ügyességi játékok a 10%-ban számítanak bele a megforgatási feltételekbe.
• A befizetési bónusz, amely nem kerül megforgatásra a bónusz igénylése utáni 60 napon belül minimum 25-ször, az lejár és a bónusz elveszik.
• Csak magyarországi lakosok élhetnek a bónusz ajánlattal.
• A bónuszt 10x szükséges megjátszania mérkőzés előtti fogadáson, 10x élő fogadásokon, 25x a kaszinóban, 35x élő kaszinóban, és 25x a játékokban.
• A bónusz összegéből nyert nyeremény bónusznak minősül, és nem felvehető, amíg a bónusz feltételek nem teljesülnek.
• A mobilkaszinóban elhelyezett tétek nem számítanak bele a bónuszba.
• Háztartásonként csak egy bónusz lehetséges
• A bónusz csak magyarországi lakosoknak érvényes.
• A bónusz elfogadása után 30 nap áll rendelkezésre annak kihasználására illetve megforgatására, amennyiben addig a kívánt összeg nem kerül megforgatásra a bónusz elvész
• A megforgatott összeg súlyozása az alábbiak szerint számít bele a feltételbe:

Ha az odds 1.09 alatti akkor az összeg: 25%-a
Ha az odds 1.10 vagy annál nagyobb, de kisebb mint 1.2 akkor az összeg: 50%-a
Ha az odds nagyobb mint 1.20:
• Egyes kötésnél: 100%
1. Kettes kötésnél: 105%
2. Hármas kötésnél: 110%
3. Négyes kötésnél: 115%
4. 5-ös kötésnél: 120%
5. 6-os kötésnél: 130%
6. 7-es kötésnél: 140%
7. 8-as kötésnél: 150%
8. 9-es kötésnél: 160%
9. 10-es kötésnél: 170%
10. 11-es kötésnél: 180%
11. 12-es kötésnél: 200%

Élő fogadás esetén a megforgatott összeg súlyozása az alábbiak szerint számít bele a feltételekbe
Ha az odds 1.09 alatti akkor az összeg: 25%-a
Ha az odds 1.10 vagy annál nagyobb, de kisebb mint 1.2 akkor az összeg: 50%-a
Ha az odds nagyobb mint 1.20:
Egyes kötésnél: 95%
1. Kettes kötésnél: 100%
2. Hármas kötésnél: 110%
3. Négyes kötésnél: 120%
4. 5-ös kötésnél: 120%
5. 6-os kötésnél: 120%
6. 7-es kötésnél: 120%
7. 8-as kötésnél: 120%
8. 9-es kötésnél: 120%
9. 10-es kötésnél: 120%
10. 11-es kötésnél: 120%
11. 12-es kötésnél: 120%

• A Unibet fenntartja a jogot a promóció bármikori visszavonásához.
• Az Unibet fentartja a jogot a bónusz törlésére.


Én sportfogadáson forgatnám meg, akkor most jól értem: meg kell forgatni 10-szer meccs előtti, és 10-szer élő fogadáson is?
Nem elég egyértelmű, biztosan van köztetek olyan aki már ezt kipörgette...

Köszi a segítséget!

Nem, Józsi bátyó!
Ez vagylagos!
Bármelyik felsorolt területen forgathatod, csak különböző arányban számít bele.

Érdemes simán meccs előttiekkel forgatni, 1.2-es szorzóval legalább és akkor 100%-ban beleszámít.
(ha élőben teszed, akkor csak 95%-ban, bár ez nem akkora különbség)

Én csak 20%-osat kaptam:S:S

Én is 20%-osat, de 30 000 Ft értékben!  :)

Köszönöm Knapp!  :ok:

Hétvégén teljesít kifizetést az Unibet? (skrillre)
Pont most végeztem az - úgy néz ki - utolsó expertfc-s bónusz kiforgatásával.

Na igen, ha az expertfc.com-ra megyek, akkor már az unibet nyitó oldala jön be.  :'(