Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Thx, közben pont megtaláltam máshol is, most akartam beírni  :ok:

Valaki tudja a jelszót a mai freerollra?


Valaki tudja hogy hol lehet megnézni a Bounty Badlands promóhoz a ranglistát? Egyszer volt egy notification loginnál, de azóta semmi infó, és nem is találom.

Nem kaptam meg a jelszót a mai freerollhoz.Írja be ide aki esetleg tudja pls.

Én jegyet kaptam, szerintem ma nem jelszavas a freeroll.

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 07, 2016, 20:21:07
Én jegyet kaptam, szerintem ma nem jelszavas a freeroll.
Hmm.Igazad van.Eddig ezt a jegyet csütörtökön lehetett felhasználni.

Ma éppen azért mert nem volt jelszó, kevesebben voltunk, gondoltam jobb is lesz. Nem volt az  :)

JJ a kézben, emelek 4 vaknyit, előttem emel allinig, persze tartom. 34 a kezében, kiröhögöm, erre full house-a lett ;D ;D


Idézetet írta: alexthebest Dátum március 07, 2016, 21:16:37
Ma éppen azért mert nem volt jelszó, kevesebben voltunk, gondoltam jobb is lesz. Nem volt az  :)

JJ a kézben, emelek 4 vaknyit, előttem emel allinig, persze tartom. 34 a kezében, kiröhögöm, erre full house-a lett ;D ;D
klasszikus freeroll esemény

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum március 07, 2016, 22:08:56
klasszikus freeroll esemény

Klasszikus online póker esemény. :beerchug:

Unibetnél van ez a dartsos kockázatmentes fogadás. A kérdésem az, hogy ha még nem kezdődött el  meccs, de már megjelent az élő fogadások között és fogadok, akkor az már élőfogadásnak minősül? Ugye?

Idézetet írta: Nezocsa Dátum március 10, 2016, 20:15:28
Unibetnél van ez a dartsos kockázatmentes fogadás. A kérdésem az, hogy ha még nem kezdődött el  meccs, de már megjelent az élő fogadások között és fogadok, akkor az már élőfogadásnak minősül? Ugye?

Igen, azt már élő fogadásnak veszi be.

Valaki kapott az esti European Football Tournament Freerollra jelszót? (aki 5 Euró értékben fogadott BL vagy EL mérkőzésre)
Elvileg 15:00-ig kellett volna küldeniük üzenetben, de ez már sokadik alkalommal, ezúttal is elmaradt.

Idézetet írta: Salvio Dátum március 11, 2016, 18:52:24
Valaki kapott az esti European Football Tournament Freerollra jelszót? (aki 5 Euró értékben fogadott BL vagy EL mérkőzésre)
Elvileg 15:00-ig kellett volna küldeniük üzenetben, de ez már sokadik alkalommal, ezúttal is elmaradt.

Nekem sincs  :(