Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: markymark Dátum szeptember 26, 2017, 19:54:14
ÓÓ már mióta.

Be akartam ruházni ide, de kártyám nincs, az abaqoos meg levonós. Hát akkor mindegy...  ;D

Idézetet írta: Linzer Dátum szeptember 26, 2017, 19:58:42
Be akartam ruházni ide, de kártyám nincs, az abaqoos meg levonós. Hát akkor mindegy...  ;D

hogyhogy levonós?pont hogy ez nem von le semmit

Idézetet írta: ereghard Dátum szeptember 26, 2017, 20:56:50
hogyhogy levonós?pont hogy ez nem von le semmit

1%-ot levon minden befizetés után.

Én ha utalok abaqoosra alapból levon 250ftot

Másnak is úgy működik ez a fos Unibet, hogy ha a kínálatban egy lenyíló menüre kattint, akkor felugrik az oldal tetejére? Amúgy is egy hányadék ez a felület, de ha ezt ki lehetne kapcsolni, esküszöm még fizetnék is érte.

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 26, 2017, 22:48:31
Másnak is úgy működik ez a fos Unibet, hogy ha a kínálatban egy lenyíló menüre kattint, akkor felugrik az oldal tetejére? Amúgy is egy hányadék ez a felület, de ha ezt ki lehetne kapcsolni, esküszöm még fizetnék is érte.

Igen, ez nálam is így van azóta, hogy megváltozott kicsit a baloldali "sportágválasztó lista", korábban szebben nézett ki. És néha hihetetlen lassú az oldal.

Nekem most lett elelegem, Bet365-ön lebuktam a fentlévő pénzemet, itt akartam tenni egy nagyösszegű fogadást, erre folyamatosan azt írta, hogy nem vagyok bejelentkezve, ezután tettem 50 Ft tal egy teniszt, persze azt engedte feltenni

Idézetet írta: Carpeks Dátum szeptember 26, 2017, 22:52:15
Igen, ez nálam is így van azóta, hogy megváltozott kicsit a baloldali "sportágválasztó lista", korábban szebben nézett ki. És néha hihetetlen lassú az oldal.

Halkan mondom, nehogy elkiabáljam, de most tök jól működik. Szép is, gyors is, nem is ugrál. Remélem, így marad.

Nálam is megjavult, szinte ég és föld a különbség így keresgélni a kínálatban.

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 28, 2017, 00:00:50
Nálam is megjavult, szinte ég és föld a különbség így keresgélni a kínálatban.

Elegendő a fórumba beírni a gondot, s máris megoldva a probléma.  ;D

#2845 október 05, 2017, 18:37:58, RedMunchen
A számlára bejelentkezés után látjátok a valós egyenlegeteket?

*helyreállt.  :ok:

Nekem egy olyan kérdésem volna hogy fogadtam egy lengyel mői kézilabda meccset és vége lett a meccsnek eredmények jelzett hogy 35-24 és nézem unibetnél ez a meccs holnapra van kiirva. Ilyenkor tőrlik a fogadást és vissza adják a pénzt vagy pedig kifizeti a nyertest? Mert még mindig lehet rá fogadni náluk xD

Sziasztok!
Unibetnél kifizetést kértem 12500ft ot és ebből a bankom levont 1700 at jutaléknak. Ez, hogy lehet? Ők nem forintban fizetnek ki? Vagy nyissak egy eurós számlát, és arra kérjem a kifizetéseket?

Idézetet írta: Timibp Dátum október 08, 2017, 17:16:04
Sziasztok!
Unibetnél kifizetést kértem 12500ft ot és ebből a bankom levont 1700 at jutaléknak. Ez, hogy lehet? Ők nem forintban fizetnek ki? Vagy nyissak egy eurós számlát, és arra kérjem a kifizetéseket?

Vagy válts bankot.

Viccet félretéve: bankszámlád forint alapú, s az Unibetes számlád is?

Idézetet írta: Timibp Dátum október 08, 2017, 17:16:04
Sziasztok!
Unibetnél kifizetést kértem 12500ft ot és ebből a bankom levont 1700 at jutaléknak. Ez, hogy lehet? Ők nem forintban fizetnek ki? Vagy nyissak egy eurós számlát, és arra kérjem a kifizetéseket?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 09, 2017, 15:15:42
Vagy válts bankot.

Viccet félretéve: bankszámlád forint alapú, s az Unibetes számlád is?

Az unibet a kiutalás előtt átváltja euróra az összeget és azt utalja.
Az oda-visszaváltásnál elvileg nyerhetsz is ezen (ha a kiutalás indítása és a pénz megérkezése között gyengül a forint), de többnyire ez inkább veszteséget jelent.
Az unibet ugyan középárfolyamon vált (legalábbis korábban azon váltott, ha már nem így van, javítsatok ki!) de a visszaváltás a banknál közép alatt történik.

Ugyanakkor a bankod a deviza konverzióért plusz költséget is kérhet, így inkább a számlavezetődnél érdemes keresni az eltűnt forintokat...