Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Tigris Dátum október 31, 2020, 08:45:51
Volt most csütörtökön a vasárnapi NFL-re ingyenes élő fogadás promóció? Nem rémlik, hogy nálam megjelent volna.

Volt, de tényleg résen kell lenni. Csütörtökön délelőtt jelent meg a függő ingyenes fogadások között, és péntek hajnalig kellett fogadni, hogy aktiválódjon.

Valaki tud valamit, hogy mi van az Unibettel? Már bő egy órája nem lehet fogadni... Kommunikációs hibát ír, illetve azt jelzi, hogy nem vagyok bejelentkezve, jelentkezzek be újra... pedig be vagyok... többször frissítettem... semmi... Applikáción ugyanez a gond, állandóan újra be akar léptetni...

A Chat nem elérhető... és rohadtul kéne fogadnom... egy folyamatban lévő eseményre... baromi bosszantó...  :bash:

Nekem most órák óta nem engedi a befizetést. Tölt,tölt...majd semmi.Pedig az már tényleg nagy öngól egy irodánál, ha nem tud befizetni az ügyfél.  :D

Semmilyen bajnokságra nem tudok fogadni. Valaki?

Én se. Leakartam védeni a szelvényem, de már vagy egy órája semmi. Lezárták az összes fogadást. El is ment közben. Mármint a szelvényem. Az utolsón. Ki téríti meg a káromat?  :laugh: :bash:

Pedig kezdtem megkedvelni ezt az Unibetet. Egyre több bónuszt adnak.  Meg sokkal jobbak a bónuszaik mint Bet365-ön.

Idézetet írta: Csenii Dátum november 21, 2020, 18:08:22
Én se. Leakartam védeni a szelvényem, de már vagy egy órája semmi. Lezárták az összes fogadást. El is ment közben. Mármint a szelvényem. Az utolsón. Ki téríti meg a káromat?  :laugh: :bash:
Én is így jártam. Mehetünk a Sóhivatalba.

Idézetet írta: Csenii Dátum november 21, 2020, 18:13:57
Pedig kezdtem megkedvelni ezt az Unibetet. Egyre több bónuszt adnak.  Meg sokkal jobbak a bónuszaik mint Bet365-ön.

Milyen bónuszokat szoktál kapni? Én egy rakat lóvét hagyok náluk minden hónapban, de semmi bónusz. lehet ez a baj, hogy töltök fel folyamatosan.

Nem is tudom pontosan. :D Volt ez a... hogy minden 900 forintos fogadás után kapsz egy pontot asszem. Na nekem abból ebben a hónapban már összejött három darab 1500-as ingyenes fogadás. Dartsra is volt vmi akció. De az még most is van. + Vannak ezek a nyereménynövelők. Én azokat is rendre kihasználom. Tegnap is volt a PSG meccsre ilyen nyereménynövelős fogadás élőben + 25 % nyereséget hozzáadtak a nyereményedhez, ha nyertél. Mindig van vmi náluk, csak figyelni kell. ;)

Ma meg az Atlético Madrid - FC Barcelona-ra van.

élő megy valakinél

Idézetet írta: euro1000 Dátum november 21, 2020, 19:02:36
élő megy valakinél
Sajnos már vagy egy órája nem. De azt írták, dolgoznak a hibán és sajnálják.

Idézetet írta: Csenii Dátum november 21, 2020, 18:31:07
Ma meg az Atlético Madrid - FC Barcelona-ra van.
A szemem már guvad, de nálam sehol nincs ez.

Pedig ott van az ingyenes fogadások/nyereménynövelőkben. Emailt is küldtek róla. Élőben majd automatice beadja. ;)
Pláne ha addig megjavul az oldal.

Csatoltam a képet. Nálam ott van.