Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


A profitnövelős bónuszt beadja nektek?



És tudtok is fogadni élőben!??

Nekem állandóan hibaüzeneteket ír ki..
Most épp ezt:


Nekem egész este, illetve a teljes SuperBowl alatt nem működött az élő fogadás... Semmilyen bónuszt nem tudtam így kihasználni, pedig emiatt még fizettem is be... Létezik, hogy kárpótolják az embert valamennyire!?  :bash: Rohadt bosszantó volt, ott virrasztottam végig, várva, hogy elengedjen végre valami fogadást, de állandóan csak a hibaüzenetek....

Ez az Unibetes Nyerő széria egy full szemétség. Ugyebár én Carreno Bustára fogadtam, eddig még nem volt hibám. A szabályzatban az van, hogy törölt vagy elhalasztott meccs esetén a számláló nem változik. Az aki Dimitrovra fogadott pénzben, az se kapja meg max. csak az első szettes tippjére a zsét, a meccs törlésre kerül. Itt viszont mégsem-pfuj(köptem). :crazy:

Idézetet írta: curpy82 Dátum február 12, 2021, 14:02:19
Ez az Unibetes Nyerő széria egy full szemétség. Ugyebár én Carreno Bustára fogadtam, eddig még nem volt hibám. A szabályzatban az van, hogy törölt vagy elhalasztott meccs esetén a számláló nem változik. Az aki Dimitrovra fogadott pénzben, az se kapja meg max. csak az első szettes tippjére a zsét, a meccs törlésre kerül. Itt viszont mégsem-pfuj(köptem). :crazy:

Se nem törölt, se nem elhalasztott meccs volt. Az meg nem igaz, hogy aki Dimitrovra fogadott, nem kapja meg a nyereményét, mert a szabályzat szerint:

"A "Mérkõzés" ajánlatok a torna általános helyezési vagy nyerési szabályán alapulnak, attól függõen, hogy a mérkõzés a torna mely fázisára vonatkozik. A következõ körbe továbbjutó, vagy a tornát megnyerõ játékos/csapat a fogadás nyertesének számít, a mérkõzés hosszától, visszalépésektõl, kizárásoktól függetlenül. A fogadások érvényességéhez legalább egy szettet be kell fejezni."

Tehát 1 szettet lejátszottak, így a nyertes kimenetelére tett fogadások érvényesek. (Ez persze nem minden irodánál van így, soknál érvénytelenek az ilyen fogadások, az Unibetnél pont nem.)

Én úgy tudom, hogy az itteni tippjáték is az Unibet oddsait használja, és én azt láttam, hogy csak az első szettre tett fogadás lett kiértékelve, minden más fogadás törlésre került.

Idézetet írta: curpy82 Dátum február 12, 2021, 14:02:19
Ez az Unibetes Nyerő széria egy full szemétség. Ugyebár én Carreno Bustára fogadtam, eddig még nem volt hibám. A szabályzatban az van, hogy törölt vagy elhalasztott meccs esetén a számláló nem változik. Az aki Dimitrovra fogadott pénzben, az se kapja meg max. csak az első szettes tippjére a zsét, a meccs törlésre kerül. Itt viszont mégsem-pfuj(köptem). :crazy:

Szintén Bustára tettem a tippet @curpy82 . Tegnap felvettem a kapcsolatot az ügyfél szolgálattal chaten. Mondták, hogy átadják az ügyet az illetékes elvtársnak. Ma írták, emailben hogy küldjem el a képernyő fotót. Hogy ez mire kell nekik, hiszen mindent leírtam, és megnézhetik a tippjeimet nem tudom. A válaszukat majd bemásolom ide.

Nem értem miért reklamáltok.

Ha nem vesszük figyelembe a szabályzatot, akkor sem nyertes a tipp mert a másik jutott tovább.

Ha az unibet szabályzatát nézzük akkor is vesztes, mert lejátszottak egy szettet.


Gondolod, majd manuálisan visszarakják a sorozatodat, mintha nem számítana? Szerintem nem is tudnak ebbe belenyúlni, mert nyilván automatikus a rendszer.

A válasz elég hosszú lett:


Kollégáim kivizsgálták kérését és megállapították, hogy fogadása vesztes lett, amiért favoritja feladta a mérközést a második szettben.

Csatolom Önnek az ide illő sport szabályzatot.

Ha esetleg bármiben a segítségére lehetünk a jövőben, kérem keressen bennünket bizalommal válaszemailben vagy
az élő chaten a hét minden napján 11.00 - 19.00-ig magyar nyelven.

További csodás napot kívánok !


28. Tenisz és más ütőjátékok

1) Minden fogadás érvényes, ha a mérk zés/ajánlat a torna keretében lezajlik, függetlenül a
módosításoktól (a mérk zés el tt vagy után), a körülményekt l (fedett/kültéri) és/vagy felület típustól,
kivéve ha ett l eltér en jeleztük.

2) A "Mérk zés" ajánlatok a torna általános helyezési vagy nyerési szabályán alapulnak, attól függ en,
hogy a mérk zés a torna mely fázisára vonatkozik. A következ körbe továbbjutó, vagy a tornát
megnyer játékos/csapat a fogadás nyertesének számít, a mérk zés hosszától, visszalépésekt l,
kizárásoktól függetlenül. A fogadások érvényességéhez legalább egy szettet be kell fejezni.

3) A be nem fejezett mérk zésekre/eseményekre vonatkozó "Felett/alatt" és "Hendikep" ajánlatokat,
amelyek eredménye a verseny megszakítása és/vagy folytatása el tt ismert és az ajánlatokat a kés bbi
események nem befolyásolhatják, a megszakításig elért eredmények alapján rendezzük. Ezen fogadások
kiszámolásához hozzáadjuk azt a minimális számú eseményt, amely az ajánlat természetes
rendezéséhez szükséges, a mérk zés meghatározott részeinek számától függ en. Amennyiben az ilyen
hozzáadás olyan helyzetet eredményez, amelynek változásai nem befolyásolhatják az ajánlat
eredményét, azt a meglév eredmény alapján rendezzük. Az értelmezéshez lásd a következ példákat:
1. példa - Felett/alatt: Visszalépés egy három szettes mérk zésen, ahol az eredmény 7-6, 4-4. Az
ajánlatok: A Total Games Set 2 9,5 (vagy minden ennél alacsonyabb) & Total Games Played in
the Match 22,5 (vagy minden ennél alacsonyabb) "Felett" fogadásai nyertesnek és "Alatt" fogadásai
vesztesnek min sülnek. Az ennél magasabb eredményre fogadások érvénytelenek.
2. példa - Hendikep: Visszalépés egy 5 szettes mérk zés 3 szettjében, 1-1 eredménnyel. A +2,5/-2,5
Szett fogadások nyertesnek, valamint vesztesnek min sülnek. Az ennél alacsonyabb eredményre
fogadások érvénytelenek.

4) A "Pontos eredményre" (azaz Szett és Mérk zés fogadás)-re vonatkozó fogadások és azok, amelyek
egy bizonyos mérk zés rész nyertesére vonatkoznak (például "Melyik játékos nyeri meg az els
szettet?" és Set 2 - Game 6: Gy ztes érvényességéhez be kell fejezni a mérk zés vonatkozó részét.

5) A fent említetteken kívül minden más ajánlathoz legalább egy szettet be kell fejezni, kivéve azokat az
ajánlatokat, amelyeknek az eredménye a játék megszakítása el tt már eld lt és a játék további folytatása
nem vezethet más eredményre.

6) A Dupla mérk zésben minden fogadás semmisnek min sül, ha a kiválasztott játékosokat lecserélik.

7) A "grand slamekre" vonatkozó hivatkozások az adott idény tornáira vonatkoznak, amelyeknek az ITF
meghatározást adott, függetlenül a helyt l, dátumtól vagy más változásoktól.

8) A Davis Kupára vonatkozó minden fogadás semmisnek min sül, ha a mérk zést a "Best of 5 Sets"-t l
eltér , (pl. Best of 3 Sets) formában játsszák, kivéve ha azt ett l eltér en jelöltük.

9) A Davis Kupára vonatkozó ajánlatok azon kifejezett el feltevésen alapszanak, hogy az adott
mérk zések a következ Single idény úgynevezett "gumijának" részét képezik, ami általában két Single
mérk zésb l áll idényenként. Minden, az els vagy második 'gumira' (általában a pénteki Single
mérk zések) vonatkozó fogadás, amelynek résztvev it módosították, érvénytelen, függetlenül attól,
hogy ugyanaz a mérk zés el fordulhat ugyanazon tie/kör ideje alatt.

10) A "Pro Set" fogadások eredményei csak a következő ajánlatokra érvényesek: "Match", "Szett
hendikep", "Szett fogadás" és "Összes szett". Az összes további ajánlat érvénytelen, kivéve azokat,
amelyeknek az eredménye már korábban eldőlt.

11) Ha a szervező bizottság/szervezet "Match Tie-Break" alapján dönti el egy mérkőzés eredményét, a
"Match Tie-Break" csak 1 "Game"-nek számít. (Példa: Match a következő eredményekkel: 6-4 (Set 1),
2-6 (Set 2) és 10-8 (Match tie-break) ahol az A résztvevő/csapat 9 Game-et nyer (6+2+1) és a B
résztvevő/csapat 10-et (4+6+0).



Üdvözlettel,

Én még benne vagyok abban a szűk 50 emberben akinek 6 os szériája van....Remélem 10 ig legalább eljutok aztán reménykedek...egyre neccesebb meccseket raknak bele...

Idézetet írta: szalist Dátum február 14, 2021, 20:43:19
Én még benne vagyok abban a szűk 50 emberben akinek 6 os szériája van....Remélem 10 ig legalább eljutok aztán reménykedek...egyre neccesebb meccseket raknak bele...

Hogy állsz @szalist?

#3644 február 16, 2021, 19:47:48, szalist
Idézetet írta: curpy82 Dátum február 16, 2021, 18:31:57
Hogy állsz @szalist?
kiestem 6 nal mindenkivel együtt pedig hajnalban módositottam muchovára aztán reggel meg vissza...a mai jott ha nem raktam volna vissza egyeduli lennek 8 al,de hát sikerult elcsesszem