Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: szalist Dátum június 22, 2021, 17:15:25
Hát elvileg nem de nyilván akkor a legnagyobb díjat nem nyered meg...én arra pályáztam,most nem sikerült megpróbálom majd legközelebb remélem több sikerrel.

Kieséses szakaszra is indíthatnának egyet. Biztos kitalálnak valamit, hogy folyamatosan lépegessünk be az oldalra napi szinten.

Idézetet írta: chabialonso Dátum június 23, 2021, 10:39:02
Kieséses szakaszra is indíthatnának egyet. Biztos kitalálnak valamit, hogy folyamatosan lépegessünk be az oldalra napi szinten.
Hát sajnos mint ma kiderült az az 1 rossz tippem volt csak.... :bash:

Én itt a végén értem el a 7/7 -t, az utolsó német-magyarra a 10,5 szöglet alattal. Úgy látszik a unibet azonban ezt a sorozatot törölte és nem nagyon akarják jóváírni a 8000 ezres ingyen fogadást ...

Idézetet írta: Titti7 Dátum június 24, 2021, 08:40:55
Én itt a végén értem el a 7/7 -t, az utolsó német-magyarra a 10,5 szöglet alattal. Úgy látszik a unibet azonban ezt a sorozatot törölte és nem nagyon akarják jóváírni a 8000 ezres ingyen fogadást ...
Előzményekbe keress vissza a nyerő széria linkjére, bejelentkezés után pedig ki kell értékeld a tegnapi tippet, és azután fogják jóváírni a számládra a bónuszt :beerchug:

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum június 24, 2021, 08:47:35
Előzményekbe keress vissza a nyerő széria linkjére, bejelentkezés után pedig ki kell értékeld a tegnapi tippet, és azután fogják jóváírni a számládra a bónuszt :beerchug:
Én csak azt látom, hogy beírták a német -magyarra, hogy nyertes! De törlődött a sorozat és így nem adták meg a hetedik fogadást. :(

Most kaptam meg a 25 eurót!

Üdv srácok!
Nekem csak egy hármas szériát sikerült összehozni, így a végére s ezzel nyertem 5 pörgetést. Ezt most nem találom sehol, valaki esetleg tudja melyik gépre szól? Köszi a válaszokat :)

Nekem starburst remlik.

Idézetet írta: guderian066 Dátum június 24, 2021, 16:48:07
Üdv srácok!
Nekem csak egy hármas szériát sikerült összehozni, így a végére s ezzel nyertem 5 pörgetést. Ezt most nem találom sehol, valaki esetleg tudja melyik gépre szól? Köszi a válaszokat :)
A bónusz szekcióban kell aktiválni ott mutatja majd hogy hova jár de tuti h starburst.

Haverom hogy járt velük..

50k fogadás két kosár overre. Az egyik jött, másik over 144,5volt. 72-71re állt, két bünti, egyik bemegy másik nem. 72-72 és vége. Levonulnak, nincs hosszabbítás. És ez egy bajnoki volt, nem barátságos meccs. Ruandai bajnoki.

Szóval pont 144pont. A fogadásnál nem volt feltüntetve hogy nincs hosszabbítás már pedig a saját szabályaik szerint a kosárlabda fogadások mindegyike hosszabbítással érvényesek ha csak azt másképp nem jelölik..Mint írtam nem jelölték.. A magyar ügyfélszolgálat elhajtotta azzal hogy balszerencsés és van ilyen.. :DDDDD

Most én írtam nekik angolul a haver helyett, bemásolva a saját szabályaikat. Kíváncsi vagyok mi lesz.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 24, 2021, 20:12:40
Haverom hogy járt velük..
Törlik a tétet sztem de nem 1 körös futás lesz...

50k fogadás két kosár overre. Az egyik jött, másik over 144,5volt. 72-71re állt, két bünti, egyik bemegy másik nem. 72-72 és vége. Levonulnak, nincs hosszabbítás. És ez egy bajnoki volt, nem barátságos meccs. Ruandai bajnoki.

Szóval pont 144pont. A fogadásnál nem volt feltüntetve hogy nincs hosszabbítás már pedig a saját szabályaik szerint a kosárlabda fogadások mindegyike hosszabbítással érvényesek ha csak azt másképp nem jelölik..Mint írtam nem jelölték.. A magyar ügyfélszolgálat elhajtotta azzal hogy balszerencsés és van ilyen.. :DDDDD

Most én írtam nekik angolul a haver helyett, bemásolva a saját szabályaikat. Kíváncsi vagyok mi lesz.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 24, 2021, 20:12:40
Haverom hogy járt velük..

50k fogadás két kosár overre. Az egyik jött, másik over 144,5volt. 72-71re állt, két bünti, egyik bemegy másik nem. 72-72 és vége. Levonulnak, nincs hosszabbítás. És ez egy bajnoki volt, nem barátságos meccs. Ruandai bajnoki.

Szóval pont 144pont. A fogadásnál nem volt feltüntetve hogy nincs hosszabbítás már pedig a saját szabályaik szerint a kosárlabda fogadások mindegyike hosszabbítással érvényesek ha csak azt másképp nem jelölik..Mint írtam nem jelölték.. A magyar ügyfélszolgálat elhajtotta azzal hogy balszerencsés és van ilyen.. :DDDDD

Most én írtam nekik angolul a haver helyett, bemásolva a saját szabályaikat. Kíváncsi vagyok mi lesz.

Pedig itt tényleg a balszerencse a legvalidabb válasz, gondolj bele fordított esetben, ha undert tett volna. A szabálykönyv meg azt írja, hogy beleszámolják a hosszabbítást is, ami jelen esetben 0 pont, mivel nem volt hosszabbítás. Na de egy próbát megér, hátha a tétet visszaadják legalább.

Csak hogy az overtime hozzatartozik a kosarlabdahoz, mert nem letezik a dontetlen, maximum valami baratsagos meccsen ahol a felek ebben allapodnak meg.

Epp ezert van a szabalyzatukban hogy az overtime szamit, kiveve ha maskepp nem jelolik. A fogadasnal latszik hogy nem volt jelolve hogy nem lesz hosszabitas, plusz a szelvenyen az overnel hogy "hosszabbitassal"

Epp ezert az irodak a 4.negyed over under linet mindig magasabban adjak par szazaddal, mint ugyanazt a fogadast ha az egesz meccsre teszed.. Pl
60-60 a 3.negyed utan a meccs. A 4 negyed over 39,5et adjak 1,83ert, az over 159,5et meg 1,75ert. Pedig ugyanaz a fogadas, 40 pont kell az overhez, de az utobbiba bele van kalkulalva hogy hosszabbitas lesz..

Indul atz EB aranygól játék . Lehet, hogy naponta lesz ilyen a végéig.

Idézetet írta: chabialonso Dátum június 25, 2021, 11:51:24
Indul atz EB aranygól játék . Lehet, hogy naponta lesz ilyen a végéig.
Ne legyen mert annak az eselye hogy eltalald nagyon kicsi.Inkább csináljanak normális promót