Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Nálam is ugyanez a helyzet.. Többek közt ezért nem játszom már az unibetnél :noway:

Idézetet írta: Jóember Dátum november 22, 2010, 14:27:56
Sziasztok! Érdekelne, hogy másnál is így van, vagy csak nálam, esetleg technikai probléma: az utóbbi időben azt tapasztalom, hogy live fogadásnál nem frissül az oldal. pl.: megy a tenisz meccs, a meccs órája szépen ketyeg, de az eredmény nem változik... Lényeges lenne, mert így nehéz elkapni egy-egy jó oddsot ill. a cash-innél is jól jönne. Tehát csak nálam van ez, vagy más is tapasztalja?
Nálam alapból ilyen a live felülete az Unibetnek..nem értem amúgy, hogy mi az oka. Én általában ráklikkelek 1 másik meccsre aztán vissza és akkor frissül. Elég idegesítő, mert folyton mozognak az oddsok.....
Van flashplayerem, a netem elég erős. Másnak, hogy megy az Unibet Élő felülete?

Köszönöm a válaszokat, kissé megnyugodtam, akkor nem nálam van a baj ...

Nkem eddig nem sok bajom volt vele, de most például 15 perce halott az élő fogadás...vagyis nem az egész van olyan focimeccs amire lehet rakni, A Nadal - Rodick meccsre persze nem  :bash:
Asszem én is váltani fogok, nem tudtok ajánlani olyan irodát ahol HUFban lehet nyitni számlát és sok élő tenisz fogadási lehetőség van?

Ha többen irtok az ügyfélszolgálatnak szerintem utánanéznek.

Kedves Játékosunk,
Köszönjük levelét.

Illetékes kollégám visszajelzése szerint sajnos az utóbbi napokban technikai problémák adódtak az Élő Fogadással, tehát ha ezalatt tapasztalta a problémákat, ez várhatóan megoldódik a következő pár napban. Ha ezen kívül is hasonlóképp viselkedik az alkalmazás, a következők segíthetnek:

- egyéb internetes alkalmazások leállítása a használat idejére

- Flash újratelepítése

- a számítógép teljesítményének megfigyelése futtatás közben

Ha továbbra sem oldódik meg a probléma, kérem jelezze!

Ha egyéb kérdései vannak ezzel kapcsolatban, kérem jelezze!


Kérem amikor válaszlevelet küld, ne törölje ki a levelezés előzményeit, így könnyebben nyomon tudjuk követni az ügyét!


Üdvözlettel,
Zsombor
Unibet Ügyfélszolgálat

Idézetet írta: Jóember Dátum november 22, 2010, 14:27:56
Sziasztok! Érdekelne, hogy másnál is így van, vagy csak nálam, esetleg technikai probléma: az utóbbi időben azt tapasztalom, hogy live fogadásnál nem frissül az oldal. pl.: megy a tenisz meccs, a meccs órája szépen ketyeg, de az eredmény nem változik... Lényeges lenne, mert így nehéz elkapni egy-egy jó oddsot ill. a cash-innél is jól jönne. Tehát csak nálam van ez, vagy más is tapasztalja?

Én is tapasztaltam több esetben is. Tegnap egész konkrétan a Colón-Independiente és a Nadal-Roddick meccsen sem tudtam fogadni.

Az utóbbi időben valahogy elfelejtenek válaszolni az űgyfélszolgálatnak intézet levélre a promóciós mailben kapott személyre szóló ajánlat persze nincs ott ha belépek a számlámra. Kezdenek kicsit persze csak az én szemembe lejjebb csúszni a ranglétrán. :bash:

Jön a vizsgaidőszak gondolom ez lehet az oka a szétesésnek :D ;D

Újabb Karácsonyi meglepetés:
Vasárnap fogadjon legalább 3.000 Ft-ért a spanyol elsőosztályban és bekerül egy sorsolásba, ahol összesen 10 eredeti Valencia mezt sorsolunk ki! A 3.000 Ft-ot nem szükséges egyszösszegben megtennie, hanem összefogadásának szükséges min. 3.000Ft-nak lennie, a La Ligán belül. Kombinált, élő, és mérkőzés előtti fogadások egyaránt számítanak, és összeadódnak.

Részletek:
A promóció vasárnap 00:01.től 23:59-ig érvényes.
A promóció ideje alatt szükséges min. 3.000Ft-ért fogadnia, akár egyösszegben, akár több kisebb összegben. (élő fogadás, meccs előtti, kombinált is mind számít)
A nyerteseket hétfőn 15:00-ig tesszük közzé az Unibet honlapon, és felvesszük velük a kapcsolatot.

Vamos Valencia fans! :great:

Most lesz minden nap vmi promóció karácsonyig. Kíváncsi leszek rájuk, remélem lesz pár db amiből profitálhatok, eddig egyik se nyert meg engem :)

Bónuszt náluk 1,5x es szorzón kell kiforgatni, de az összeget hányszor?

Idézetet írta: spitfire Dátum november 22, 2010, 22:40:57
Asszem én is váltani fogok, nem tudtok ajánlani olyan irodát ahol HUFban lehet nyitni számlát és sok élő tenisz fogadási lehetőség van?

bet365 ;)

Idézetet írta: lapgellert Dátum december 07, 2010, 15:23:35
Bónuszt náluk 1,5x es szorzón kell kiforgatni, de az összeget hányszor?

Az összeget nem kelll forgatni, csak a bónuszt! Ha jól tudom!

Most olvasom náluk!!!!!  :D  :D  :D  :D

Dzsudzsák Balázs átigazolásától zeng a sajtó! Több, mint 20 élcsapattal hozták már szóba szeretett válogatott játékosunkat! Juventus!? Esetleg Valencia mezben láthatjuk már a tavaszi idényben? Egyes híresztelések szerint az eindhoveni csapat szerződés hosszabbítást is kínált neki!
Most rajtunk a sor megtippelni, hogy mi lesz Dzsudzsi következő állomása!

Lehetőségek: odds-okkal!

PSV Eindhoven 1,50
Juventus 3,50
Valencia 8,00
Atlético Madrid 12,00
Szpartak Moszkva 15,00
Arsenal 50,00
Liverpool 100,0


Szerintetek???   ::)