Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

rumtsice és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Coward Dátum május 04, 2011, 07:41:58
Lemaradtam valamiről?

Nem. Mehet a lépfenés levél nekik.

tud valaki segiteni unibetes kifizetéssel kapcsolatban

ha kicsit részletesebben leirod a problémád, akkor igen...  ;D Jöhet privátban is!

Idézetet írta: merszil Dátum május 07, 2011, 15:44:30
tud valaki segiteni unibetes kifizetéssel kapcsolatban

Egészen biztosan...

nyeremény kifizetésnél mindig kérnek valami dokumentumot vagy csak elvétve?Ugyanis nekem a lakcimkártyán az uj lakcimem szerepel a banki számlalevelen pedig még a régi cimem szerepel:A banknál még nem jelentettem át a cimet.Szerintetek ebbe beleköthetnek?

Idézetet írta: merszil Dátum május 08, 2011, 10:38:58
nyeremény kifizetésnél mindig kérnek valami dokumentumot vagy csak elvétve?Ugyanis nekem a lakcimkártyán az uj lakcimem szerepel a banki számlalevelen pedig még a régi cimem szerepel:A banknál még nem jelentettem át a cimet.Szerintetek ebbe beleköthetnek?
Tőlem nem kértek iratot, de már többször kértem kifizetést..., lehet nekem volt szerencsém.

köszi Józsi bátyó remélem nekem is szerencsém lesz ;) :cya:

Ha kérik, akkor a ne a számlalevelet küldd el, hanem egy közüzemi számlát, amin rajta van a jó cím ...

Tényleg új regisztrálóként kérnem kell az unibetes bónuszt vagy adják maguktól?

Idézetet írta: merszil Dátum május 08, 2011, 12:44:36
Tényleg új regisztrálóként kérnem kell az unibetes bónuszt vagy adják maguktól?

Kérni kell. Live Support van,elég ha szólsz nekik ott.

TÖBB MINT 1 Hónapja nem utalják ki a pénzemet  :-\  jó igaz 5000 forint de azért az is valami. Nagyot csalódtak a szemebe. :noway:

Idézetet írta: siki333 Dátum május 18, 2011, 16:25:19
TÖBB MINT 1 Hónapja nem utalják ki a pénzemet  :-\  jó igaz 5000 forint de azért az is valami. Nagyot csalódtak a szemebe. :noway:

Mit mond az ügyfélszolgálat?!

Nekem eddig mindig a megadott határidőn belül megküldték a pénzem, párszor még előbb is! Úgyhogy:

UNIBET  :great:


Ez lassan kezd úgy tűnni, mint ha fizetett hirdetés lenne, de most én is szeretném dicsérni őket. :) 12:11-kor igényeltem kifizetést MB-re és 12:14-kor jött az email, hogy a számlámon a pénz... :o ;)

Unibet! :ok:

Nekem se volt eddig gondom velük,bár most fogok kikérni egy 5öst,kíváncsi leszek :D
De eddig csak pozitív:)