Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: bah Dátum május 18, 2011, 17:51:39
Mit mond az ügyfélszolgálat?!


Idézem:

Kedves Játékosunk,
Köszönjük levelét.

Még mindig várjuk a bank visszajelzését, amint választ kapunk azonnal tájékoztatom.

Elnézést az esetleges kellemetlenség miatt!



Üdvözlettel,
István
Unibet Ügyfélszolgálat

Lehet, hogy nem jó topicban kérdezem, bocsi...
Hátha meg tudja nekem itt (is) válaszolni valaki, hogy
ha van egy kötésem - kombináció,, 3 meccs, az egyik DNB (1-es draw eredménnyel), akkor 2/3 esetén 3/3 esetén kapok rá kifizetést?
(máshol hogy van ez? ha van DNB megfelelője és kötés)

:D
Köszönöm előre!

Idézetet írta: lalalagirl Dátum május 22, 2011, 22:11:27
Lehet, hogy nem jó topicban kérdezem, bocsi...
Hátha meg tudja nekem itt (is) válaszolni valaki, hogy
ha van egy kötésem - kombináció,, 3 meccs, az egyik DNB (1-es draw eredménnyel), akkor 2/3 esetén 3/3 esetén kapok rá kifizetést?
(máshol hogy van ez? ha van DNB megfelelője és kötés)

:D
Köszönöm előre!

Csak logikusan kell gondolkozni, tehát a DNB-s eseményedet 1,00-ás szorzóval kell számolni, mivel az nem vesztes, viszont X lett.

Idézetet írta: rosco Dátum május 22, 2011, 22:50:28
Csak logikusan kell gondolkozni, tehát a DNB-s eseményedet 1,00-ás szorzóval kell számolni, mivel az nem vesztes, viszont X lett.
ok, a lényeg, hogy ne vesztesnek számolják...

Nekem volt már ilyen,kifizetik a kombit ha van benne x-es DNB,csak az a szorzó természetesen 1,0-val számít,vagyis kisebb lesz a kifizetés! De fizetnek,nekem volt már ilyen,mostanában is!

1kérdés: azt irja, hogy mastercardra nincs kifizetés akk, hogy utaljak ki? :)


#412 május 25, 2011, 10:21:22, Szircsi
Nekem is bejön eddig az Unibet. Kifizetés terén nagyon gyorsak. Én moneybookerst használok, arra pik-pakk kint van. Onnan meg banszámlára 3-5 nap között volt eddig a kiutalás.
Asszem itt olvastam hogy lehet kérni régi tagoknak is 10.000-ig bónuszt. Kipróbáltam tényleg megadták.  8)
Az lenne a kérdésem,hogy szerintetek milyen gyakran nem pofátlanság befizetésre bónuszt kérni?  :angel:
:beerchug:

Szerintem befizetésre csak egyszer kapsz bónuszt, esetleg ha nagyon régóta nem fizettél be akkor lehet egy visszatérési bónuszt is adnak. Ezen kivül csak a szokásos apróbb bónuszokat kapod, de azokból az Unibetnél szokott lenni bőven.

Köszi! Magamban én is arra gondoltam, hogy csak hosszú inaktivitás után lehet ezzel élni.  :'(
Bet365nál nagyon tuti viszont a hűség bónusz. Kb havonta egyszer adnak 3000 forintot.
Kár hogy eddig csak náluk tapasztaltam ilyet. Ezért gondoltam hátha Unibetnél ez is valami ilyesmi lehetőség.
Bwinnél meg ez a barátszerzős nekem nem jön be.

üdv!

Ha szeretném igényelni a pénzt, kell valami igazolványt, csekket feltölteni?

Első kifizetésnél szoktak kérni.

Azt szeretném megkérdezni hogy az Unibet gyorsan lekorlátoz-e ha sokat nyerek tőlük?Vagy ha sok pénzel fogadok?Ugyan ez érdekelne az Expektről!

a sok nyeremény mondjuk kb havi 2-300.000 ft.

Kerhetik elvileg,de gyakorlatilag MBre kikeresnel nem szoktak.