Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nálam lassan 1 hete van hoppá. Másnál is?


Idézetet írta: benson Dátum május 13, 2013, 11:02:27
Nálam lassan 1 hete van hoppá. Másnál is?

Nálam a bónuszoknál minden rendben van.

Idézetet írta: benson Dátum május 13, 2013, 11:02:27
Nálam lassan 1 hete van hoppá. Másnál is?

Nálam is ez van, gondolom azért mert nincs elérhető bónusz ajánlat.

Idézetet írta: yossarian Dátum május 13, 2013, 12:12:20
Nálam is ez van, gondolom azért mert nincs elérhető bónusz ajánlat.

Nem, ez technikai gond. Cseten megtárgyaltam, manuálisan jóváírták a várt bónuszt (3x3000 hetente), úgyhogy most már az "Aktív bónuszok"-nál van hoppá.  ;D De legalább megvan a bónusz.

Idézetet írta: benson Dátum május 13, 2013, 12:14:47
Nem, ez technikai gond. Cseten megtárgyaltam, manuálisan jóváírták a várt bónuszt (3x3000 hetente), úgyhogy most már az "Aktív bónuszok"-nál van hoppá.  ;D De legalább megvan a bónusz.

Köszi az infót! Nekem is hamar megcsinált István koma :)

Idézetet írta: Latzka Dátum május 13, 2013, 12:30:19
Köszi az infót! Nekem is hamar megcsinált István koma :)

Nálam ugyanez a helyzet, azonnal jóváírta a bónuszt, miután jeleztem. :ok:

Érdekes hogy megint hozzámvágtak 30.000ft os kaszinóbónuszt, és sportfogadással forgattam ki :D :D

Idézetet írta: Wonder68 Dátum május 15, 2013, 19:36:11
Érdekes hogy megint hozzámvágtak 30.000ft os kaszinóbónuszt, és sportfogadással forgattam ki :D :D

Érdekes, hozzám megint semmit, jó Neked!  :redchug:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum május 15, 2013, 19:36:11
Érdekes hogy megint hozzámvágtak 30.000ft os kaszinóbónuszt, és sportfogadással forgattam ki :D :D

Nekem úgy tűnt, hogy mindegyik bónusz jó mindenre, de amit kaszinóra adnak, ott sportfogadásos forgatásra vannak kemény feltételek, míg a sportfogadás "célú" bónuszoknál a kaszinósokat szívatják a nehezebb követelményekkel.

#1044 május 22, 2013, 11:31:39, pukk
Kezd az über gagyi irodák sorába tartozni az unibet.Az elő fogadás vmi botrányosan szar.Olyan szinten nem frissül hogy gyakorlatilag rögtön behal,egy oddsváltozást is képtelen lereagálni.A max tétet már meg lehet tudni,nektek mennyit ír ki?WTA brüsszel kb 50 euró a max nyerhető összeg.Régebben nagyságrendekkel többet lehetett élő teniszre rakni. :noway:
Meg volt olyan hogy magasabb szorzót elfogad(ha oddsváltozás áll be a tét megrakása és elfogadása közben)ezt is nem kivették,csak minden változást elfogad maradt.Komolyan visszafele fejlődnek :noway:

Sziasztok!

Mintha valahol olvastam volna, hogy ezt a bónuszt sportfogadással is ki lehet forgatni. Rosszul emlékszem?

"• A 100%-os befizetési bónusz – maximum 7500Ft értékben – azonnal jóváíródik a számládon, amelyet csak a kaszinó játékokban forgathatsz meg –valódi pénz."

Előre is köszi a válaszokat!  ;)

csacsa

Idézetet írta: csacsa44 Dátum május 25, 2013, 16:50:34
Sziasztok!

Mintha valahol olvastam volna, hogy ezt a bónuszt sportfogadással is ki lehet forgatni. Rosszul emlékszem?

"• A 100%-os befizetési bónusz – maximum 7500Ft értékben – azonnal jóváíródik a számládon, amelyet csak a kaszinó játékokban forgathatsz meg –valódi pénz."

Előre is köszi a válaszokat!  ;)

csacsa

Az újratöltési bónuszoknál így szokott lenni.
Ez most nem tudom, milyen bónusz...
Ha az "apró betűs részben", a feltételekben ír sportfogadásra is megforgatási követelményt, akkor működnie kell.

Lenne egy pár kérdésem mert nem soká belevágok az online fogadásba és ezt az irodát néztem ki magamnak.

- Milyen bankkártyát érdemes használni?
- Mivel még csak 16 vagyok, milyen módszerrel játszhatom ki az irodát?
- Hány % adót vonnak le a kifizetésnél?
- Mennyi a MINIMUM összeg amit ki kell venni ha kifizetést kérünk?
- Tisztában vagyok vele, hogy a bónusszal többet kell játszanom, hogy kivehessem, de a saját feltöltött pénzemmel elég egyszer játszanom, hogy kivegyem igaz?

A tanácsokat nagyon szívesen fogadom mert nagyon kezdő vagyok az online fogadással kapcsolatban  :)

#1048 május 25, 2013, 19:32:25, Alkimista87
Idézetet írta: Royal Dátum május 25, 2013, 18:59:55
Lenne egy pár kérdésem mert nem soká belevágok az online fogadásba és ezt az irodát néztem ki magamnak.

- Milyen bankkártyát érdemes használni?
- Mivel még csak 16 vagyok, milyen módszerrel játszhatom ki az irodát?
- Hány % adót vonnak le a kifizetésnél?
- Mennyi a MINIMUM összeg amit ki kell venni ha kifizetést kérünk?
- Tisztában vagyok vele, hogy a bónusszal többet kell játszanom, hogy kivehessem, de a saját feltöltött pénzemmel elég egyszer játszanom, hogy kivegyem igaz?

A tanácsokat nagyon szívesen fogadom mert nagyon kezdő vagyok az online fogadással kapcsolatban  :)

Nos, akkor vegyük sorjában. Bankkártyákról igazából annyit érdemes tudni, hogy Mastercardra nem kérhetsz kifizetést, de a gyakorlatban sokat ez sem számít, mert legfeljebb kikéred számlára (én személy szerint a Visa-t jobban kedvelem pont emiatt). Mivel az irodák túlnyomó többsége kér valamilyen iratot/iratokat az azonosítási folyamat részeként, ezért aki nem töltötte be a 18. életévét, valószínűleg más nevében regisztrálna, amit viszont a törvények és az irodák üzletszabályzatai tiltanak! 8) A be- és kifizetési minimumok megtalálhatók az oldalukon, valószínűleg 2-3 eft, de én a helyedben nem ezt az irodát választanám, hanem inkább a Bet365-öt. Minden lényegi szempont alapján jobb iroda. Magasabb oddsok, nagyobb kínálat, jobb kezelőfelület és ügyfélszolgálat, magasabb kezdő bónusz (15 eft) stb. Egyébként javaslom, hogy olvass körbe itt a fórumon, nagyon sok hasznos infó megtalálható, amik nagy segítséget nyújthatnak. Sok sikert!

Valaki meg tudná mondani hogy az unibeten, hogyan lehet pénzt küldeni a sportfogadás alszámláról a póker terembe, mert a többi irodánál ez napnál is világosabban fel van tüntetve, itt meg semmi.
????????????????,