Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Van kifizetés hétvégén is!

Idézetet írta: Knapp Dátum június 15, 2013, 15:31:27
Hétvégén teljesít kifizetést az Unibet? (skrillre)
Pont most végeztem az - úgy néz ki - utolsó expertfc-s bónusz kiforgatásával.

Na igen, ha az expertfc.com-ra megyek, akkor már az unibet nyitó oldala jön be.  :'(

Jól tudod, az expertfc.com-nak annyi.

Sziasztok!

Tegnap a meloban unalmamban meg kedvemben :) fogadtam mobilon, a lényeg az hogy sokszori oddszváltozás után véágre nem mozgott az odsz és kiirta szép zöld betükkel hogy fogadás elfgoadva! Nah ezután jött a hidegzuhany hogy semmi előzmény a számlámon ugyananyi pénz mint volt. Természetesen nyert a fogadás különben nem tenném fel a kérdést :d érdemes ügyfélszolgálathoz fordulni? utolag megtudják nézni ezt?

Hello!

Ha valóban sikeres volt a fogadásod, akkor valószínűleg törölték. Ilyenkor mindig küldenek levelet a mail címedre, amivel regeltél, hivatkozva az idevonatkozó szabályzatukra. Ha nincs levél és a fogadási előzmények alatt sem találod, akkor sok esélyt nem látok problémád pozitív elbírálására. De azért próbát mindig megér felvenni a kapcsolatot velük, hátha valami rendszerhiba áldozatává váltál.

 tegnapi nap folyamán a mobilfogadás ma meg egy teniszt benéztek és vesztesnek hozták ki pedig eredmények.comon is 6-2 ök meg 6-1el számoták egy tenisz 2 szettjét. Egyre jobban kivan a fa**om. tényleg vannak hiányosságaik! Írtam is nekik azonnyomban változtassák nyertté a fogadásomat!! :@@@

#1070 június 20, 2013, 10:14:34, bookie
Vk is fordult már ilyen elő hogy rosszul értékelték ki?  Maguktól észre veszik? Tárgytalan. Az eredmények.com volt a balfasz.

#1071 június 24, 2013, 17:58:19, Powell
unibeten ügyfélszolgálatnál körülbelül negyed órája két ember várakozik előttem.Kiváncsi vagyok mikor kerülök sorra majd tájékoztatlak titeket.Ugyanis az ingyen pörgetéseket nem kaptam meg.Nem egy nagy dolog mert fogadni már nem szoktam náluk,de ami jár az jár :ok: Jöhetnek a tippek.hogy mennyit kell még várni. :D

update:már összesen kb 85 perc várakozás után meguntam.Remélem mindenki levonja a tanulságot belőle.Kerüljétek őket.Továbbra is ezt javaslom :laugh:

ez egy vicc és ha most komolyabb probléma van????Expekt szint lassan meglesz csak így tovább :redchug:

oké eddig vártam

Irj e-mailt nekik.

Irtam nekik amugy.Az ügyfélszolgálat aktív volt aztán egyszer csak eltűnt gondolom én persze továbbra is várólistás voltam,mert semmilyen módon nem jelezte hogy,te "barom ne várj tovább" mert eltűntem.Az ügyfélszolgálatos a múltkorába is hülyének nézett ahogy most is.Hogy olyan nincs hogy OTP-re egy munkanap alatt megjött a pénz amikor 3-5 munkanap.Elején még próbálkoztam hátha megérti,de áhh.Röviden ennyit az ügyfélszolgálat felkészültségéről.

Idézetet írta: Powell Dátum június 25, 2013, 15:02:37
Irtam nekik amugy.Az ügyfélszolgálat aktív volt aztán egyszer csak eltűnt gondolom én persze továbbra is várólistás voltam,mert semmilyen módon nem jelezte hogy,te "barom ne várj tovább" mert eltűntem.Az ügyfélszolgálatos a múltkorába is hülyének nézett ahogy most is.Hogy olyan nincs hogy OTP-re egy munkanap alatt megjött a pénz amikor 3-5 munkanap.Elején még próbálkoztam hátha megérti,de áhh.Röviden ennyit az ügyfélszolgálat felkészültségéről.

Segíts az ügyfélszolgálatos képzésében!
Üsse be a google keresőjébe, hogy "4 órás utalás"!

Pont hétfőn fogjuk az első szülinapját ünnepelni a rendszernek.  :)

Na jó, itt az MNB tájékoztatója:
http://www.mnb.hu/Root/Dokumentumtar/MNB/Penzforgalom/napkozbeni-atutalas-projekt/GYIK.pdf

Tehát ha az unibet még banki munkaidőben elindít(tat) egy utalást a magyar Raiffeisen számláról, akkor az aznap a mi belföldi forint számlánkon van.
Szerintem a több munkanap arra megy el, hogy az Unibet nem hagyja jóvá egyből a kifizetést, illetve nem ők utalnak, hanem a pénzforgalmat bonyolító cég. Akik ha 16 óra után hagyják jóvá, akkor már a következő napra csúszik az utalás...
(egyébként a bwinnél egy pénteken indított kifizetési kérelmet hétfőre teljesített is az iroda utalással!)


Az Unibettől 2 nap alatt két 100 %-os befizetési bónuszt ajánlottak 30.000 Ft értékben!

Piros pont nekik!  :great:

Már csak ki kellene forgatni.

Annyira kíváncsi vagyok, hogy mi alapján osztják ki ezeket, mert engem soha nem találnak meg ilyenekkel  :D

Neked ez emailben jött?

Gondolom befizetés alapján, és hogy hány fogadásod volt. én is kaptam ma 1 bónuszt!

"Fogadd el bónusz ajánlatunk, fizess be és legyen tied a 100%-os, maximum 15 000Ft-os befizetési bónusz."

Igaz én vagy 2x fizettem be hozzájuk

Idézetet írta: yossarian Dátum június 27, 2013, 20:59:29
Annyira kíváncsi vagyok, hogy mi alapján osztják ki ezeket, mert engem soha nem találnak meg ilyenekkel  :D

Neked ez emailben jött?

Igen, emailben jöttek az ajánlatok. Mostanában hanyagoltam őket és nem töltöttem fel. Viszont a múltban elég aktív voltam.

Sziasztok,én is kaptam 15.000-es 100%-os ajánlatot,viszont nem teljesen tudom ebből kivenni a forgatási  feltételeket.Ha jól értelmezem,akkor csak a bónusz összegét kell megforgatni 10-szer sportfogadás piacon,tehát 150.000 tétet kell elhelyezni,vagy a befizetést is és 300.000-et?Tudna vki segíteni? :cya:köszönöm

Mielőtt befizetnél, el kell fogadnod a bónuszt a Számlám, Bónusz ajánlatok alatt.
• A 100%-os befizetési bónusz – maximum 15 000Ft értékben – azonnal jóváíródik a számládon.
• Egy számlatulajdonos/játékos veheti fel a bónuszt háztartásonként.
• A 100%-os befizetési bónusz – maximum 15 000Ft értékben – az első befizetés alkalmával jóváíródik a számládon.
• A bónuszt 25 alkalommal kell megforgatni, ahhoz hogy a bónusz készpénznyereménnyé alakítható legyen, ezt bármelyik Kaszinó játékon megteheted (az asztali játékok: a Rulett, Baccarat és Black Jack játékok, a video póker, az Élő kaszinó, valamint az Árkád, kártya és ügyességi játékok a 10%-ban számítanak bele a megforgatási feltételekbe.
• A befizetési bónusz, amely nem kerül megforgatásra a bónusz igénylése utáni 60 napon belül minimum 25-ször, az lejár és a bónusz elveszik.
• Csak magyarországi lakosok élhetnek a bónusz ajánlattal.
• A bónuszt 10x szükséges megjátszania mérkőzés előtti fogadáson, 10x élő fogadásokon, 25x a kaszinóban, 35x élő kaszinóban, és 25x a játékokban.
• A bónusz összegéből nyert nyeremény bónusznak minősül, és nem felvehető, amíg a bónusz feltételek nem teljesülnek.
• A mobilkaszinóban elhelyezett tétek nem számítanak bele a bónuszba.
• Háztartásonként csak egy bónusz lehetséges
• A bónusz csak magyarországi lakosoknak érvényes.
• A bónusz elfogadása után 30 nap áll rendelkezésre annak kihasználására illetve megforgatására, amennyiben addig a kívánt összeg nem kerül megforgatásra a bónusz elvész
• A megforgatott összeg súlyozása az alábbiak szerint számít bele a feltételbe:

Ha az odds 1.09 alatti akkor az összeg: 25%-a
Ha az odds 1.10 vagy annál nagyobb, de kisebb mint 1.2 akkor az összeg: 50%-a
Ha az odds nagyobb mint 1.20:
• Egyes kötésnél: 100%
1. Kettes kötésnél: 105%
2. Hármas kötésnél: 110%
3. Négyes kötésnél: 115%
4. 5-ös kötésnél: 120%
5. 6-os kötésnél: 130%
6. 7-es kötésnél: 140%
7. 8-as kötésnél: 150%
8. 9-es kötésnél: 160%
9. 10-es kötésnél: 170%
10. 11-es kötésnél: 180%
11. 12-es kötésnél: 200%

Élő fogadás esetén a megforgatott összeg súlyozása az alábbiak szerint számít bele a feltételekbe
Ha az odds 1.09 alatti akkor az összeg: 25%-a
Ha az odds 1.10 vagy annál nagyobb, de kisebb mint 1.2 akkor az összeg: 50%-a
Ha az odds nagyobb mint 1.20:
Egyes kötésnél: 95%
1. Kettes kötésnél: 100%
2. Hármas kötésnél: 110%
3. Négyes kötésnél: 120%
4. 5-ös kötésnél: 120%
5. 6-os kötésnél: 120%
6. 7-es kötésnél: 120%
7. 8-as kötésnél: 120%
8. 9-es kötésnél: 120%
9. 10-es kötésnél: 120%
10. 11-es kötésnél: 120%
11. 12-es kötésnél: 120%

• A Unibet fenntartja a jogot a promóció bármikori visszavonásához.
• Az Unibet fentartja a jogot a bónusz törlésére.