Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: borbor Dátum július 17, 2013, 08:46:44
Megtett fogadást később visszadobtak? Ilyenre is fel kell készülni? Mást enged fogadni most, vagy általános a probléma?

Oké, már enged, meg is tettem az arsenált.
Élőfogadások voltak mobilról, mindig kiírta , hogy fogadást megtette sok szerencsét :D
Szerencse hogy nem suriburi volt  :ok:

Ha Skrill-re akarok befizetni azt hol kellene látnom? A banki átutalás lenne az, úgy kell utalni, mintha bankszámláról utalnák csak Skrill-en belül?
Vagy látnom kellene Skrill-es befizetést? (Csak Abaqoos-t látok)

Idézetet írta: crazyfrog1900 Dátum július 18, 2013, 17:31:02
Ha Skrill-re akarok befizetni azt hol kellene látnom? A banki átutalás lenne az, úgy kell utalni, mintha bankszámláról utalnák csak Skrill-en belül?
Vagy látnom kellene Skrill-es befizetést? (Csak Abaqoos-t látok)

Gondolom a bónusz miatt regisztráltál és ez az első befizetesed. Skrillre nem jár a bónusz. Nem tudsz úgy még befizetni.

Nem, én csak be akarok fizetni. Nem a bónusz érdekel, de nem látom a Skrill-es befizetést.

Idézetet írta: crazyfrog1900 Dátum július 18, 2013, 17:39:20
Nem, én csak be akarok fizetni. Nem a bónusz érdekel, de nem látom a Skrill-es befizetést.

Első befizetés alkalmával nem engedi az MB használatát, először kártyával vagy banki átutalással tudod feltölteni a számlád, ezt követően mehet a skrilles befizetés, és utána már kérhetsz is ki rá. 1-2 hónapja lépett életbe ez a szigorításuk.

Értem, akkor most még utalás megy :S

Jó nagy hülye vagyok - nyilván ezt már sejtettétek, hehe - elfelejtettem beállítani befizetésnél, hogy euró neteller számláról fizetek be a forint unibetemre.
Így is lezajlott a tranzakciós, csak nem 296 ft-ért, hanem csak 285-ért adtam el az Unibetnek az eurómat, mivel a neteller így vonta a váltás költségét...

Nem a te hibád, az Unibet meghamisította az árfolyamot!!!  :angel:  ;D

A Summer Calendar mai promója:


De nem elég itt elfogadni, a bónusz ajánlatoknál is kell és csak utána befizetni; és akkor nem jártok úgy, mint én :D

Idézetet írta: Latzka Dátum július 26, 2013, 20:20:13
A Summer Calendar mai promója:


De nem elég itt elfogadni, a bónusz ajánlatoknál is kell és csak utána befizetni; és akkor nem jártok úgy, mint én :D
Én meg itt nyomkodom a belinkelt képet és nem csinál semmit  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
:cya:

Úgy értettem, hogy a 'kalendáriumnál' nem elég elfogadni ;D

Idézetet írta: Latzka Dátum július 26, 2013, 20:20:13
A Summer Calendar mai promója:


De nem elég itt elfogadni, a bónusz ajánlatoknál is kell és csak utána befizetni; és akkor nem jártok úgy, mint én :D

Viszont akkor megmaradt a bónuszajánlat, ha nem sikerült aktiválni!
Fizess be újra és a korábban befizetett pénzt meg utaltasd ki!

Idézetet írta: Knapp Dátum július 26, 2013, 20:48:45
Viszont akkor megmaradt a bónuszajánlat, ha nem sikerült aktiválni!
Fizess be újra és a korábban befizetett pénzt meg utaltasd ki!

Igazad van; 30 napig érvényes még az ajánlat :ok:

Idézetet írta: Latzka Dátum július 26, 2013, 21:17:55
Igazad van; 30 napig érvényes még az ajánlat :ok:
Ha ma nem tudok befizetni, akor elvész a bónuszajánlat, vagy nem? Azt írja júli 26-ig érvényes

Idézetet írta: Latzka Dátum július 26, 2013, 21:17:55
Igazad van; 30 napig érvényes még az ajánlat :ok:

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 26, 2013, 21:30:22
Ha ma nem tudok befizetni, akor elvész a bónuszajánlat, vagy nem? Azt írja júli 26-ig érvényes

Szerintem csak ma érvényes!

Viszont én az előző ajánlatnál az elfogadás előtt kikértem a pénzem, majd abból fizettem be a bónuszhoz.
Sajna ma már nem fér bele reálisan egy kiutalás...