Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A régi Skrillednél regisztrált e-mailhez hozzáférsz még? Ha igen, akkor hozzáadhatod az újhoz, de csak akkor, ha a régi Skrill fiókodat törölték vagy onnan törlöd az e-mail cimet. Igy a régi cimre utalt pénzt az újra fogod kapni.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 09, 2014, 09:50:33
A régi Skrillednél regisztrált e-mailhez hozzáférsz még? Ha igen, akkor hozzáadhatod az újhoz, de csak akkor, ha a régi Skrill fiókodat törölték vagy onnan törlöd az e-mail cimet. Igy a régi cimre utalt pénzt az újra fogod kapni.

A régi fiókomat bezártam, más emaillal kellett megnyitnom az újat, ezt mondták is hogy így lesz. Regisztrációnál a mobilszámom helyett is random számot kellett beütni, mert benne volt a rendszerben és nem fogadta el, utólag telefonon beszéltem meg hogy változtassák meg a régire. Ezek után szerintem nem fogom tudni beregisztrálni másodiknak a régi címem, de egyébként úgy kéne, hogy a személyes adatoknál ahol van az hogy
[email protected] - Primary, ott rámegyek hogy Edit, megjelenik egy mező, és hogy ha egy újat Add-olok, akkor elvileg hozzáadja második email címnek a beírtat, és nem módosítja az elsődlegest? Mert ha tuti nem módosul, azért megpróbálnám beírni. Eddig féltem hogy ha beírom, és esetleg módosul az első, nem fogja engedni a régit visszarakni :D

Egyébként a skrill adataimról screenshotot kell nekik küldeni, és elkérik a személyim/lakcímkártyám képeit is. (ez is 4 év után eszükbe jutott. :D ) És elvileg így megváltoztatják.

Próbáld meg hozzáadni, a primary biztos nem változik hozzáadásnál, nekem is több van hozzáadva. Ha nem engedi, akkor az Unibetnél kell kérned a változtatást.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 09, 2014, 14:52:49
Próbáld meg hozzáadni, a primary biztos nem változik hozzáadásnál, nekem is több van hozzáadva. Ha nem engedi, akkor az Unibetnél kell kérned a változtatást.

Your email address is already registered on another Skrill account
Hát akkor küldöm a fényképeket az unibet supportnak...

#1204 január 11, 2014, 18:34:34, Salvio
10 000Ft BÓNUSZ MINDENKINEK!
HASZNÁLD KI A VASÁRNAP KEZDŐDŐ EB-N VAGY AUSZTRÁL OPENEN!

szerk: beírtam a másik topicba (Unibet - Rövid távú promóciók)

Hétvégén hagynak jóvá skrill kifizetést?
+ Valaki kért ki pénzt mostanában? Érdekelne hogy kb mennyit tökölnek vele, jó lenne ha holnapig jóváírnák...:)

Pár óra volt nekem hétvégén is.:)

Nah zsír, ma délben megjött nekem is az összeg.

Az Ön bankja nem hagyta jóvá a befizetési tranzakciót. Kérjük:

    Nézze át, hogy minden adat a bankkártyáról pontosan lett-e megadva, és próbálja meg a befizetését egy kisebb összeggel
    Próbáljon elvégezni egy instant átutalást az abaqoos-on keresztül
    Nyisson egy elektronikus pénztárcát a Moneybookers oldalakon keresztül és úgy fizessen be
    Nyisson egy elektronikus pénztárcát a Neteller oldalakon keresztül és úgy fizessen be
    Fizessen be egy virtuális Entropay VISA kártyával
    Vegye fel velünk a kapcsolatot Live Chat -en vagy hívjon telefonon, hogy segíthessünk kiválasztani a megfelelő megoldást az Ön számára.

Ilyenkor mi van, találkozott már valaki ilyennel?

Idézetet írta: Jabba Dátum január 20, 2014, 18:33:19
Az Ön bankja nem hagyta jóvá a befizetési tranzakciót. Kérjük:

    Nézze át, hogy minden adat a bankkártyáról pontosan lett-e megadva, és próbálja meg a befizetését egy kisebb összeggel
    Próbáljon elvégezni egy instant átutalást az abaqoos-on keresztül
    Nyisson egy elektronikus pénztárcát a Moneybookers oldalakon keresztül és úgy fizessen be
    Nyisson egy elektronikus pénztárcát a Neteller oldalakon keresztül és úgy fizessen be
    Fizessen be egy virtuális Entropay VISA kártyával
    Vegye fel velünk a kapcsolatot Live Chat -en vagy hívjon telefonon, hogy segíthessünk kiválasztani a megfelelő megoldást az Ön számára.

Ilyenkor mi van, találkozott már valaki ilyennel?

Máskor sikerült már ezzel a kártyáddal befizetni valamelyik irodához?
Lehet, hogy a bankod nem engedi, esetleg nem volt elég fedezet a számládon.
Nekem pár hónappal ezelőtt kétszer terheltek rá néhány vásárlásos tételt a bankkártyámra/bankszámlámra, így nem tudtam vele fizetni, mert nem maradt elég pénz a kártyámon. (ez axás MasterCard volt, de skrillessel is előfordult már)

Szóval ha úgy tudod, hogy van elég pénzed, akkor is ellenőrizd az egyenlegedet!   :)

Persze lehet technikai hiba is.

(

Mi történt az unibettel? Régen sem volt gyors a skrilles kifizetés, de most bántóan lassú...
Még hajnalban akartam kivenni pénzt (nem első alkalom) de látom hogy nem engedi, mert a maximum 250e-nél többet akartam kikérni skrillre. Mondom akkor lesz egy olyan, meg kiutalok még egy keveset amire szükségem van. De még sehol sincs a pénz. Máskor hajnalban kikértem, elmentem aludni, mire felébredtem ott volt, pakoltam ahova akartam. Ezért felmerült bennem hogy az csípi a szemüket hogy kétszer veszek ki, és többet mint az általuk szabott limit. Ezért mentem live chatre. Mivel 7 óra után nincs magyar, mondom megyek az internationalhez. Húsz perc (!!) várakozás után jött csak Alberto és akkor is percekbe tellett neki válaszolni, reagálni. Ő azt mondta nem gáz egyszerre kétszer kivenni, de nekem még akkor is gyanús. Volt már másnak hasonló tapasztalata?

Szeretem az unibet oddsait, hogy viszonylag sok mindenre lehet fogadni, de az hogy nemcsak az élőfogadása "recseg", hanem mostmár más is lassú(főleg annak aki pinnacle, vagy bet365 párti), kicsit elszomorít.

Nekem továbbra is gyors a skrilles kifizetés, mindössze pár óra szokott lenni.

Idézetet írta: Irtis Dátum január 20, 2014, 21:35:52
Nekem továbbra is gyors a skrilles kifizetés, mindössze pár óra szokott lenni.

Hát ez az... Nekem sem szokott több lenni pár óránál, mire felkelek minidg ott van. Ezért furcsállom én is...

Na végreeeeee  :beerchug: Megjött a zsé! Érdekes hogy amit időben másodjára kértem ki, az jött előbb, majd 54 óra alatt érkezett skrillre. Rájuk írtam chaten, mert csak nem akart jönni a kovetkező(amúgy nagyobb összeg), és nagy nehezen az is megérkezett 59 óra alatt. Magyarázatot nem adtak, csak elnézést kértek, amire kontrázva bónuszt kértem, mondván elég disappointed vagyok  ;) Azt mondta a csaj továbbítja kérésemet a bónuszosok felé, meglátjuk. Hogyne  :-* Mindenesetre ilyet még itt nem tapasztaltam, és nem is akarok többet...

Sziasztok.Egy kerdesem lenne az unibettel kapcsolatosan.Gondolkozom a regisztracion.Gondolom itt is vannak tetkorlatok.A kerdesem az lenne,hogy mennyire magassak?Heha szokttam focira fogadni,de mivel sok idom nincs inkabb magasabb tetekkel jatszom es kevesebb szelvennyel.A multkor regisztraltam egy irodahoz ,de elment a kedvem rendesen a korlatok miatt. Egy kombinacios szelvenyre akartam tenni 15 fontot mirre kiirta a max tet 2.1. A valaszokat elore is koszonom.