Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: kezdo Dátum január 24, 2014, 15:38:04
Sziasztok.Egy kerdesem lenne az unibettel kapcsolatosan.Gondolkozom a regisztracion.Gondolom itt is vannak tetkorlatok.A kerdesem az lenne,hogy mennyire magassak?Heha szokttam focira fogadni,de mivel sok idom nincs inkabb magasabb tetekkel jatszom es kevesebb szelvennyel.A multkor regisztraltam egy irodahoz ,de elment a kedvem rendesen a korlatok miatt. Egy kombinacios szelvenyre akartam tenni 15 fontot mirre kiirta a max tet 2.1. A valaszokat elore is koszonom.

Ez melyik buki volt? Unibetnél azért olyan probléma nem lehet, hogy ne engedjen feltenni 15 fontnyi tétet. (kivéve ha túlléped a szelvényenkénti max nyereményt, de ahhoz azért óriási oddsú szelvény kellene)

Egy kérdésem akkor már nekem is lenne: Banki kiutalás mennyi idő mostanában? (OTP-s vagyok, ha ez számít)

21-én kezdeményeztem a kifizetést, most beléptem és azt írja, hogy kivitelezve 24-én azaz ma; a számlámra viszont még nem érkezett meg.

Idézetet írta: Latzka Dátum január 24, 2014, 15:52:16
Egy kérdésem akkor már nekem is lenne: Banki kiutalás mennyi idő mostanában? (OTP-s vagyok, ha ez számít)

21-én kezdeményeztem a kifizetést, most beléptem és azt írja, hogy kivitelezve 24-én azaz ma; a számlámra viszont még nem érkezett meg.
A héten én is kértem ki, ez alapján,visszaigazoló email megérkezése után 2 nap.Általában1-4 nap között szokott változni

Alapban viszonylag magasak, de ha elkezdesz nyerni, akkor 3000-4000 eurónyi tiszta nyereség után már nagyon valószínű hogy lekorlátoznak nevetséges összegekre.

Idézetet írta: kezdo Dátum január 24, 2014, 15:38:04
Sziasztok.Egy kerdesem lenne az unibettel kapcsolatosan.Gondolkozom a regisztracion.Gondolom itt is vannak tetkorlatok.A kerdesem az lenne,hogy mennyire magassak?Heha szokttam focira fogadni,de mivel sok idom nincs inkabb magasabb tetekkel jatszom es kevesebb szelvennyel.A multkor regisztraltam egy irodahoz ,de elment a kedvem rendesen a korlatok miatt. Egy kombinacios szelvenyre akartam tenni 15 fontot mirre kiirta a max tet 2.1. A valaszokat elore is koszonom.

Sziasztok!
Nincs még regisztrációm az irodánál, érdekelne, hogy mennyit kell befizetni ahhoz hogy jogosult legyek a 10.000-es üdvözlő bónuszra? Elég "csöves" az irodától, hogy ezt sehol nem látom egy betűvel sem :D
Egyébként a regisztrációt meg kell erősíteni? Személyi, lakcímkártya fénymásolata, ilyesmi?

Idézetet írta: Szurki Dátum január 27, 2014, 21:49:53
Sziasztok!
Nincs még regisztrációm az irodánál, érdekelne, hogy mennyit kell befizetni ahhoz hogy jogosult legyek a 10.000-es üdvözlő bónuszra? Elég "csöves" az irodától, hogy ezt sehol nem látom egy betűvel sem :D
Egyébként a regisztrációt meg kell erősíteni? Személyi, lakcímkártya fénymásolata, ilyesmi?

10.000 Forintot.
Talán kifizetésnél kérhetik.

Idézetet írta: Szurki Dátum január 27, 2014, 21:49:53
Sziasztok!
Nincs még regisztrációm az irodánál, érdekelne, hogy mennyit kell befizetni ahhoz hogy jogosult legyek a 10.000-es üdvözlő bónuszra? Elég "csöves" az irodától, hogy ezt sehol nem látom egy betűvel sem :D
Egyébként a regisztrációt meg kell erősíteni? Személyi, lakcímkártya fénymásolata, ilyesmi?

Idézetet írta: SPF Ajánlatok Dátum január 28, 2014, 07:45:38
10.000 Forintot.
Talán kifizetésnél kérhetik.

Én úgy tudom, hogy csak forgalomhoz kötött a bónusz jóváírása, a befizetés összege nem szempont, valamint kifizetést is bármikor lehet kérni, ami szintén azt sugallja, hogy nem a "lekötött" pénzünk után kapjuk a bónuszt, hanem a forgalom után. Kb. féléves tapasztalat, szóval nem mai, de szerintem így van. Esetleg kérdezz rá náluk!

Regisztrált, befizettem, a regisztráció közben bejelöltem hogy igénylem a kezdőbónszt, stb...
De sehol sincs a 10-ezres bónusz...
Azt mikor írják jóvá, hogy elkezdjem vele a forgatást?
Vagy először a saját pénzemmel kell fogadni 60e értékben? :O Mert ez így eléggé félrevezető, és átbaszó lenne... :S

Idézetet írta: Szurki Dátum január 31, 2014, 09:04:01
Regisztrált, befizettem, a regisztráció közben bejelöltem hogy igénylem a kezdőbónszt, stb...
De sehol sincs a 10-ezres bónusz...
Azt mikor írják jóvá, hogy elkezdjem vele a forgatást?
Vagy először a saját pénzemmel kell fogadni 60e értékben? :O Mert ez így eléggé félrevezető, és átbaszó lenne... :S

Nézd meg a bonuszajánlatoknál, és ott is el kell fogadni.

Idézetet írta: Szurki Dátum január 31, 2014, 09:04:01
Regisztrált, befizettem, a regisztráció közben bejelöltem hogy igénylem a kezdőbónszt, stb...
De sehol sincs a 10-ezres bónusz...
Azt mikor írják jóvá, hogy elkezdjem vele a forgatást?
Vagy először a saját pénzemmel kell fogadni 60e értékben? :O Mert ez így eléggé félrevezető, és átbaszó lenne... :S

Valószínűleg ott van az aktív bónuszok között, de emlékeim szerint tényleg csak akkor kapod meg a pénzt, ha már fogadtál 60000-ért.

Nem tudom, ez mennyire félrevezető, szerintem ennek a feltételekben is ott kell lennie.

Euró Neteller számlával töltöttetek fel mostanában forint Unibetre?
Még mindig középárfolyammal számol?

Az előbb akartam befizetni, de "csak" 308 ft-ért váltotta volna, miközben ma zuhant egyet megint a forint a 312-e pedzegeti.
A reggeli (tegnapi) árfolyam maradt bent egész napra vagy változtattak az átváltási módszerükön?!

Idézetet írta: Knapp Dátum február 13, 2014, 13:10:44
Euró Neteller számlával töltöttetek fel mostanában forint Unibetre?
Még mindig középárfolyammal számol?

Az előbb akartam befizetni, de "csak" 308 ft-ért váltotta volna, miközben ma zuhant egyet megint a forint a 312-e pedzegeti.
A reggeli (tegnapi) árfolyam maradt bent egész napra vagy változtattak az átváltási módszerükön?!

Végül este 311,74-ért váltották már, miközben 310,6 alá esett a valós árfolyam.  :)

(persze 1-2 ft még pár száz eurónál sem számít sokat, de ha azt nézzük, hogy ma a valuta vételi árfolyamok 297 és 306 ft közötti értékekről indultak, akkor az bizony már jelentős különbség)

Valaki találkozott már azzal a problémával hogy nem találja a Skrillt mint befizetési lehetőséget? Minden ott van Abaqoos, banki átutalás, bankkártya de a Skrill nincs ott mint opció pedig tudom hogy belehet fizetni vele hiszen alul is ott van mint befizetési lehetőség de egyszerűen nem jelenik meg. Próbáltam átmenni az angol oldalra de amint bejelentkezek átvált magyarra, a cookiekat is töröltem de a semmi változás.

Első befizetésed? Olyankor nem jelenik meg tudtommal. Ha nem, akkor supportnak irj.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum február 14, 2014, 22:14:35
Első befizetésed? Olyankor nem jelenik meg tudtommal. Ha nem, akkor supportnak irj.

Igen, az első. Ilyenkor mi a teendő?