Március 01, 2021, 23:32:28 pm CET

Szerző Téma: Unibet Infó  (Megtekintve 384927 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető dert

Re:Unibet Infó
« Válasz #1230 Dátum: Február 14, 2014, 22:35:45 pm CET »
Első befizetésed? Olyankor nem jelenik meg tudtommal. Ha nem, akkor supportnak irj.

Igen, az első. Ilyenkor mi a teendő?

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #1231 Dátum: Február 14, 2014, 22:43:20 pm CET »
Mással kell befizetni. Ez szerintük egy fajta ellenőrzés, bár a lényegét nem látom.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Sziszka123

« Válasz #1232 Dátum: Február 18, 2014, 12:19:35 pm CET »
Sziasztok!

Mi most a tapasztalat mennyi idő alatt fizet ki mostanában az UNIBET Skrill-re? Régebben pár óra alatt a számlán volt a pénz, most meg fél napja ülnek már rajta. Köszi előre is a válaszokat!

Nem elérhető alexthebest

« Válasz #1233 Dátum: Február 18, 2014, 12:22:27 pm CET »
Sziasztok!

Mi most a tapasztalat mennyi idő alatt fizet ki mostanában az UNIBET Skrill-re? Régebben pár óra alatt a számlán volt a pénz, most meg fél napja ülnek már rajta. Köszi előre is a válaszokat!

Nagyon ráérősek, minimum 24, de ne csodálkozz a 48 órán sem...

Nem elérhető Sziszka123

« Válasz #1234 Dátum: Február 18, 2014, 12:35:31 pm CET »
Nagyon ráérősek, minimum 24, de ne csodálkozz a 48 órán sem...

Picit megrémisztettél, de épp most küldték, 4 és fél óra kicsit lassabb de ez még elviselhető.

Nem elérhető alexthebest

« Válasz #1235 Dátum: Február 18, 2014, 12:39:00 pm CET »
Picit megrémisztettél, de épp most küldték, 4 és fél óra kicsit lassabb de ez még elviselhető.

Érezd magad szerencsésnek  :great: Én nem voltam az az utóbbi két alkalommal.

Nem elérhető Sovereignx

« Válasz #1236 Dátum: Február 18, 2014, 21:26:09 pm CET »
Üdv emberek!

Nem tudjátok mennyire lehet érzékeny az Unibet az Őrült startégiára?
Erre: http://www.sportfogadas.org/cikk-Az_orult_strategia-175.html

Kösztök!

Nem elérhető Assassin

« Válasz #1237 Dátum: Február 24, 2014, 18:05:03 pm CET »
Kipróbálnám az Unibet mobil-fogadó felületét (főképp a 3000 ft-os bónusz miatt), de nem tudok belépni.

Valahányszor megnyitom az m.unibet.com-ot, és megpróbálok bejelentkezni, mindig visszadob azzal a hibaüzenettel, hogy "wrong username or password". Természetesen a webes felületen simán beenged ugyanezekkel az adatokkal.

Van valami ötletetek, mi lehet a gond? Esetleg az, hogy számítógépről nyitom meg az oldalt? Valahogyan tudja ellenőrizni, hogy tényleg telóról próbálkozom-e a belépéssel?

Nem elérhető starke

« Válasz #1238 Dátum: Február 27, 2014, 09:22:25 am CET »
Üdv emberek!

Nem tudjátok mennyire lehet érzékeny az Unibet az Őrült startégiára?
Erre: http://www.sportfogadas.org/cikk-Az_orult_strategia-175.html

Kösztök!

Üdv

Erre a kérdésre a válasz engem is érdekelne! :)

Hali  :cya:

Nem elérhető Knapp

« Válasz #1239 Dátum: Február 27, 2014, 12:38:21 pm CET »
Engem meg az érdekelne, hogy másnál simán betölt-e a sportfogadás főoldal, mert nálam egyre nehezebben, sőt, ma már egyáltalán nem.
Nagy feketeség van helyette Google Chrome alatt. Eddig ha átmentem IE-re, akkor legalább bejött, most már ott sem.
Ilyenkor végszükség esetén a mobil felületüket használom, ahonnan viszont szeretnek lehagyni eseményeket a kínálatból.

La Guerta

« Válasz #1240 Dátum: Február 27, 2014, 13:37:36 pm CET »
Nálam simán töltődik az oldal, a mobil felület szintén.

(kábeles DIGI,  Firefox)

Nem elérhető Maestro90

« Válasz #1241 Dátum: Február 28, 2014, 10:02:29 am CET »
Nálam is egyre nehezebben tölt be hetek óta,sőt sokszor be se tölt,mint pl. most.Mondjuk most legalább mobilról feltudok menni,de nem tudom mi oka lehet amúgy.

Nem elérhető mikulenko5

« Válasz #1242 Dátum: Február 28, 2014, 17:17:07 pm CET »
Sziasztok!

Új vagyok a fórumban.
Lenne egy kérdésem Unibettel kapcsolatban.
A telefonos bónuszt hogyan tudom aktiválni? Belépek teló böngészőn,fogadok 3000 Ft értékben, és automatikusan felismeri,h először fogadtam telóról, s ebben az esetben mindenképp visszakapom a pénzt,ha elbukom?
Az aktív bónuszokban pedig csak a 10 rugó kezdőbónuszt látom, viszont még csak ma volt az első fogadásom,ezért ez 0,00%-nál tart.

Előre is köszönöm!

Nem elérhető mikulenko5

« Válasz #1243 Dátum: Február 28, 2014, 17:20:20 pm CET »
És még annyi, hogy ha fogadni akarok Unibeten,akkor kiírja, hogy élő fogadás nem lehetséges.
Látom oldalt a meccseket,szorzókat,de ha rákattintok, nem engedi megtenni a tétet.
Ez csak  azért van mert most regisztráltam?

Köszi! :)

Nem elérhető Knapp

« Válasz #1244 Dátum: Február 28, 2014, 18:47:57 pm CET »
Sziasztok!

Új vagyok a fórumban.
Lenne egy kérdésem Unibettel kapcsolatban.
A telefonos bónuszt hogyan tudom aktiválni? Belépek teló böngészőn,fogadok 3000 Ft értékben, és automatikusan felismeri,h először fogadtam telóról, s ebben az esetben mindenképp visszakapom a pénzt,ha elbukom?
Az aktív bónuszokban pedig csak a 10 rugó kezdőbónuszt látom, viszont még csak ma volt az első fogadásom,ezért ez 0,00%-nál tart.

Előre is köszönöm!

Egyszerre csak egy bónuszod lehet aktív, ha a mobilra jogosult leszel, az "várólistára" kerül.
Bármikor aktiválhatod majd, de akkor törlődik az addig aktív bónuszod, ezért érdemes megvárni annak a befejezését.

Az a lényeg, hogy az m.unibet.com / wap.unibet.com oldalról fogadj, az számít mobilfogadásnak, bárhonnan is teszed meg a tétet.

Az élő fogadásokat nem tudom, miért nem engedi neked...

Sportfogadas.org

Exkluzív!
« Válasz #1244 Dátum: Február 28, 2014, 18:47:57 pm CET »