Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mással kell befizetni. Ez szerintük egy fajta ellenőrzés, bár a lényegét nem látom.

Sziasztok!

Mi most a tapasztalat mennyi idő alatt fizet ki mostanában az UNIBET Skrill-re? Régebben pár óra alatt a számlán volt a pénz, most meg fél napja ülnek már rajta. Köszi előre is a válaszokat!

Idézetet írta: Sziszka123 Dátum február 18, 2014, 12:19:35
Sziasztok!

Mi most a tapasztalat mennyi idő alatt fizet ki mostanában az UNIBET Skrill-re? Régebben pár óra alatt a számlán volt a pénz, most meg fél napja ülnek már rajta. Köszi előre is a válaszokat!

Nagyon ráérősek, minimum 24, de ne csodálkozz a 48 órán sem...

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 18, 2014, 12:22:27
Nagyon ráérősek, minimum 24, de ne csodálkozz a 48 órán sem...

Picit megrémisztettél, de épp most küldték, 4 és fél óra kicsit lassabb de ez még elviselhető.

Idézetet írta: Sziszka123 Dátum február 18, 2014, 12:35:31
Picit megrémisztettél, de épp most küldték, 4 és fél óra kicsit lassabb de ez még elviselhető.

Érezd magad szerencsésnek  :great: Én nem voltam az az utóbbi két alkalommal.

Üdv emberek!

Nem tudjátok mennyire lehet érzékeny az Unibet az Őrült startégiára?
Erre: http://www.sportfogadas.org/cikk-Az_orult_strategia-175.html

Kösztök!

Kipróbálnám az Unibet mobil-fogadó felületét (főképp a 3000 ft-os bónusz miatt), de nem tudok belépni.

Valahányszor megnyitom az m.unibet.com-ot, és megpróbálok bejelentkezni, mindig visszadob azzal a hibaüzenettel, hogy "wrong username or password". Természetesen a webes felületen simán beenged ugyanezekkel az adatokkal.

Van valami ötletetek, mi lehet a gond? Esetleg az, hogy számítógépről nyitom meg az oldalt? Valahogyan tudja ellenőrizni, hogy tényleg telóról próbálkozom-e a belépéssel?

Idézetet írta: Sovereignx Dátum február 18, 2014, 21:26:09
Üdv emberek!

Nem tudjátok mennyire lehet érzékeny az Unibet az Őrült startégiára?
Erre: http://www.sportfogadas.org/cikk-Az_orult_strategia-175.html

Kösztök!

Üdv

Erre a kérdésre a válasz engem is érdekelne! :)

Hali  :cya:

Engem meg az érdekelne, hogy másnál simán betölt-e a sportfogadás főoldal, mert nálam egyre nehezebben, sőt, ma már egyáltalán nem.
Nagy feketeség van helyette Google Chrome alatt. Eddig ha átmentem IE-re, akkor legalább bejött, most már ott sem.
Ilyenkor végszükség esetén a mobil felületüket használom, ahonnan viszont szeretnek lehagyni eseményeket a kínálatból.

Nálam simán töltődik az oldal, a mobil felület szintén.

(kábeles DIGI,  Firefox)

Nálam is egyre nehezebben tölt be hetek óta,sőt sokszor be se tölt,mint pl. most.Mondjuk most legalább mobilról feltudok menni,de nem tudom mi oka lehet amúgy.

Sziasztok!

Új vagyok a fórumban.
Lenne egy kérdésem Unibettel kapcsolatban.
A telefonos bónuszt hogyan tudom aktiválni? Belépek teló böngészőn,fogadok 3000 Ft értékben, és automatikusan felismeri,h először fogadtam telóról, s ebben az esetben mindenképp visszakapom a pénzt,ha elbukom?
Az aktív bónuszokban pedig csak a 10 rugó kezdőbónuszt látom, viszont még csak ma volt az első fogadásom,ezért ez 0,00%-nál tart.

Előre is köszönöm!

És még annyi, hogy ha fogadni akarok Unibeten,akkor kiírja, hogy élő fogadás nem lehetséges.
Látom oldalt a meccseket,szorzókat,de ha rákattintok, nem engedi megtenni a tétet.
Ez csak  azért van mert most regisztráltam?

Köszi! :)

Idézetet írta: mikulenko5 Dátum február 28, 2014, 17:17:07
Sziasztok!

Új vagyok a fórumban.
Lenne egy kérdésem Unibettel kapcsolatban.
A telefonos bónuszt hogyan tudom aktiválni? Belépek teló böngészőn,fogadok 3000 Ft értékben, és automatikusan felismeri,h először fogadtam telóról, s ebben az esetben mindenképp visszakapom a pénzt,ha elbukom?
Az aktív bónuszokban pedig csak a 10 rugó kezdőbónuszt látom, viszont még csak ma volt az első fogadásom,ezért ez 0,00%-nál tart.

Előre is köszönöm!

Egyszerre csak egy bónuszod lehet aktív, ha a mobilra jogosult leszel, az "várólistára" kerül.
Bármikor aktiválhatod majd, de akkor törlődik az addig aktív bónuszod, ezért érdemes megvárni annak a befejezését.

Az a lényeg, hogy az m.unibet.com / wap.unibet.com oldalról fogadj, az számít mobilfogadásnak, bárhonnan is teszed meg a tétet.

Az élő fogadásokat nem tudom, miért nem engedi neked...

Rendben!
Köszönöm! :)