Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem is ugyanez a probléma,pedig jól írom a számokat.Nem tudom mi lehet,biztos valami technikai hiba.Ha valami változás van,írjatok!

Idézetet írta: Maestro90 Dátum március 22, 2014, 18:53:48
Nekem is ugyanez a probléma,pedig jól írom a számokat.Nem tudom mi lehet,biztos valami technikai hiba.Ha valami változás van,írjatok!
Ok!Ti is.
Email-re válaszoltak hogy 2 napja van gáz a rendszerükkel,nem tudják mikor áll újra helyre!

3:2 - re nyer, a Real Madrid !  Első gól ideje - 9.perc (Barcelona) aztán Real M. henger! Üdv.-APURIMAC-.

A helyzet nálam is fennáll.Aba Number is invalid :noway:
Érdekes hogy az unibeten mindig történik valami... :bash:

Idézetet írta: Powell Dátum március 23, 2014, 10:05:13
A helyzet nálam is fennáll.Aba Number is invalid :noway:
Érdekes hogy az unibeten mindig történik valami... :bash:
Szia.Gondolom hètvègèn nem is foglalkoznak vele!Remèlem nem lesz gond es megoldódik a problèma! :redchug:

Idézetet írta: golyoallo Dátum március 23, 2014, 10:16:26
Szia.Gondolom hètvègèn nem is foglalkoznak vele!Remèlem nem lesz gond es megoldódik a problèma! :redchug:
Én is bízom benne hogy hétfőre azért megoldják.Ha nem akkor nálam egy újabb mínusz pont az unibetnek

Idézetet írta: Powell Dátum március 23, 2014, 11:33:08
Én is bízom benne hogy hétfőre azért megoldják.Ha nem akkor nálam egy újabb mínusz pont az unibetnek

Nagyon remélem Én is,ha van valami új infód oszd majd meg velünk!Persze Én is rögtön!
Üdv.  :cya:

Sziasztok!
Beszéltem újra mindenkivel,kivéve talán Ferenc pápát!  ;D
(bankom,chat Unibet,a pszichiáterem  ;D )
A kedves  és türelmes Simon barátunk angol chat-en 2,5 óra webfordítós  ;D chat-elés után megfejtette mi is a problémám.Délutánra a "payments team" helyreteszi a rendszert ezt a választ kaptam!Amit nagyon remélünk egy páran! :beerchug:!
Valaki tegye meg hogy ír ide egy üzenetet,ha tényleg működik!Köszönöm.
Szép napot mindenkinek!

Köszönjük a friss infokat! Én már nem is írtam nekik, gondolom 100 meg 1000 levelet kapnak ezzel kapcsolatban. Egyébként nekem sose volt gondom az Unibettel, ilyen jellegű sem, de más sem nagyon. Reméljük nem csinálnak rendszert ebből!

Technikai okok bárhol megtörténhetnek. Gondoljátok, hogy ezt valaki direkt teszi?  :)

Idézetet írta: Milan Dátum március 24, 2014, 14:14:52
Technikai okok bárhol megtörténhetnek. Gondoljátok, hogy ezt valaki direkt teszi?  :)

Nos, én speciel nem gondolom, hogy direkt tennék az irodák. Viszont az igen fura számomra, hogy mióta az eszemet tudom, mindig a kifizetéssel kapcsolatban lehet "technikai hibáról" hallani. Egyszer a befizetési rendszer is bemondhatná már az unalmast! ;D

Idézetet írta: Milan Dátum március 24, 2014, 14:14:52
Technikai okok bárhol megtörténhetnek. Gondoljátok, hogy ezt valaki direkt teszi?  :)
Ez így igaz csak az unibetnél az átlagos 3-4szerese ezeknek a technikai problémáknak a megjelenése a többi irodával szemben.A gyors kifizetés ami egyedül mellettük szól.Már ha működik.. :)

Sziasztok!

Nekem mostanában nem is működik az Unibet. Rámegyek a Sportfogadás Főoldalra és egy kis töltés után ezt írja ki pirossal: "A technical error has occurred. Please try again later."
Chrome-ot használok, elvileg a legfrissebb flash playerrel. Tudnátok segíteni, hogy esetleg mi lehet a gond?!

Előre is köszi.

Idézetet írta: 26juventino Dátum március 24, 2014, 16:49:42
Sziasztok!

Nekem mostanában nem is működik az Unibet. Rámegyek a Sportfogadás Főoldalra és egy kis töltés után ezt írja ki pirossal: "A technical error has occurred. Please try again later."
Chrome-ot használok, elvileg a legfrissebb flash playerrel. Tudnátok segíteni, hogy esetleg mi lehet a gond?!

Előre is köszi.
Én is Chromet használok,de néha előfordul az unibetnél.Próbáld meg esetleg más böngészővel pl.Opera

Idézetet írta: Powell Dátum március 24, 2014, 17:02:37
Én is Chromet használok,de néha előfordul az unibetnél.Próbáld meg esetleg más böngészővel pl.Opera

Először is köszi a gyors választ. De sajnos Operánál is ezt írja ki... Régen nem volt ennyi probléma az Unibettel, jó lenne ha helyre raknák, szimpatikus kis iroda. :/