Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Meg de 32red-en meg találod unibet klónját.  :ok:

Szia Milan

Nem tudok belepni az Unibet mobil alkalmazasan...a kezolap megjelenik,de semmire nem reagal...

Van egy függő fogadásom Unibeten,  a tegnap félbeszakadt KTE-Győr meccset nem értékelték ki 1-es szorzóval. Tapasztalt már valaki hasonlót? Megvárják míg döntés születik a folytatást illetően, így adott esetben ha hónapok múlva játsszák le addig áll a pénzem benne?

Kerestem a szabályzatban, de nem találtam erre vonatkozóan semmit.

Ügyfélszolgálat nem elérhető persze ...

Ezt álltalában így szokott lenni jobb helyeken hogy ha köv hét vasárnapig lejátszák akkor nem törlik.
Ha késöbb kerűl megrendezésre akkor törlik.
De ub supp ott kellene megkérdezned, valószínűleg azért nem törölték még mert csak ma találják ki mikor lesz újra megrendezve a meccs.

Szeretném a segítségetek kérni.

Ma megjelent a pókerkliensben egy 200 eurós bónusz (10 eurós részletekben). A problémám az volna, hogy sehogyan sem tudtam megállapítani, pontosan milyen feltételhez van kötve a bónusz: mennyi rake-et kell megjátszani, milyen játékok számítanak bele stb. 

Más is megkapta ezt a bónuszt? Tudtok valamit a feltételekről?

Sztem EPN network az meg 31% az alap cash back.
Uni meg könnyen lehet hogy ezt adja bonuszként.
De öszintén szólva nem tudom milyen hálózathoz tartozik

Idézetet írta: bendehal Dátum szeptember 17, 2014, 21:36:43
Sztem EPN network az meg 31% az alap cash back.
Uni meg könnyen lehet hogy ezt adja bonuszként.
De öszintén szólva nem tudom milyen hálózathoz tartozik

Megköszönöm, ha ezt nekem szántad válasznak, de egyúttal arra is meg szeretnélek kérni, hogy segíts kicsit értelmeznem ezt - mert egy kukkot nem értek az egészből...

#1537 szeptember 17, 2014, 23:08:07, bendehal
1 euró a 100%
ennek 31% téritik vissza ami 31 cent.
tehát be tolsz a potba 10eurót tartják 20 euró (ha ketten játszotok)  a potban 5%a rake(1euró) amiből kapod a cash backetennek az 1 eurónak a 31% jönn vissza majd neked, ha meg nyered a kört.
De nem tudom milyen hálozathoz tartozik de 50% nál többet nem térítenek vissza általában.


Idézetet írta: bendehal Dátum szeptember 17, 2014, 22:56:21
1 euró a 100%
ennek 31% téritik vissza ami 31 cent.
tehát be tolsz a potba 10eurót tartják 20 euró (ha ketten játszotok)  a potban 5%a rake(1euró) amiből kapod a cash backetennek az 1 eurónak a 31% jönn vissza majd neked, ha meg nyered a kört.
De nem tudom milyen hálozathoz tartozik de 50% nál többet nem térítenek vissza általában.

Köszönöm, így már világos. Ahogy nézem a progress bar növekedését, azt hiszem, nagyjából úgy lehet, ahogy leírtad.

Unibetnél abaqoos befizetés esetén az összeg beirása után ha továbblépek ez jelenik meg:HIba lépett fel befizetése során. Ha nem oldódik meg perceken belül, keresse fel ügyfélszolgálatunkat.Nem enged tovább az abaqoos oldalra. Nem tudom mi a baj.

Első befizetés? Talán akkor nem engedi.

Abaqoossal elsö a többivel már volt befizetésem.

Akkor szerintem irj az ügyfélszolgálatnak.

Köszi a tanácsot,de majd holnap mert ma nincs magyar nyelvü.

Az addig oké, hogy megszűnt a Skrilles/Netelleres befizetés, de ki lehet-e rá fizetni, mert nekem feltünteti a skrilles opciót kifizetésnél, Netellerreset szintúgy.