Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


van vki aki nincs fent bet365-ön vagy unibeten, de  tervezi a regisztrációt?

szia, igen
érdemes regisztrálni az irodához?

Idézetet írta: grofApponyi Dátum december 15, 2014, 10:36:12
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni egy problémám kapcsán. Még kb. 2012-ben regeltem az oldalra, el is feledkeztem róla, ne is kérdezzétek miért tettem, ha nem használtam, azt hiszem kíváncsi voltam. Nem fizettem be egyszer sem. Szerintetek jogosult vagyok a 100%-os befizetési bónuszra? Illetve jól tudom, hogy nem használható fel a fogadásaim során a 100%-os befizetési bónuszt, vagy itt valamit csúnyán félreértelmeztem. Nem töltöttem sok időt a szabályzat tanulmányozásával, amiért elnézést kérek. Biztos valami nyilvánvalót kérdezek. :-)

A segítséget előre is köszönöm!

üdv: grofApponyi

A legtisztább ha live chaten, vagy ímélben megkérdezed, hogy mi ilyenkor az álláspont.

Idézetet írta: szumos Dátum december 15, 2014, 12:00:45
A legtisztább ha live chaten, vagy ímélben megkérdezed, hogy mi ilyenkor az álláspont.

Azt elfelejtettem írni, hogy ezt megkíséreltem, de az Iveta névre hallgató kedves kolléganő azon kívül, hogy igyekezett lerázni, nem válaszolt arra a kétszer is feltett kérdésemre, hogy új felhasználónak minősülök-e, amennyiben 2012-ben regeltem, de egyetlen befizetésem sem volt ezidáig. :( A magyar chatet el sem érem jelen pillanatban, lehet máskor kell próbálkoznom?

Idézetet írta: szumos Dátum december 15, 2014, 12:00:45
A legtisztább ha live chaten, vagy ímélben megkérdezed, hogy mi ilyenkor az álláspont.

De megpróbálom e-mailben is, köszönöm a választ.

Idézetet írta: grofApponyi Dátum december 15, 2014, 12:31:41
Azt elfelejtettem írni, hogy ezt megkíséreltem, de az Iveta névre hallgató kedves kolléganő azon kívül, hogy igyekezett lerázni, nem válaszolt arra a kétszer is feltett kérdésemre, hogy új felhasználónak minősülök-e, amennyiben 2012-ben regeltem, de egyetlen befizetésem sem volt ezidáig. :( A magyar chatet el sem érem jelen pillanatban, lehet máskor kell próbálkoznom?

István a nyerő ember. Azt kell elcsípned.  ;)

Igen, István rendkívül korrekt supportos emberke, de ez úgy az egész magyar csapatról elmondható. Csak az a baj, hogy hiába van kiírva az oldalon, hogy mikor érhető el a magyar chat, tiszta lutri, hogy ténylegesen mikor tudsz velük beszélni. Sokszor nem elérhetőek, hiába a kiírás.

A problémádra visszatérve szerintem új embernek számítasz grofApponyi, mivel még nem fizettél be, így nem is tudtál még fogadni sem értelemszerűen. Szerintem jár neked a kezdőbónusz.
Én 1,5-2 éve regeltem hozzájuk és elfelejtettem bepipálni a kezdőbónuszt, már nem tudom miért. Sok-sok befizetéssel és fogadással a hátam mögött, gondoltam teszek egy próbát, hátha megkapom. Rendkívül jófejek voltak, megadták a kezdőbónuszt. Jó iroda szerintem az Unibet.

Idézetet írta: benedek185 Dátum december 15, 2014, 13:16:18
Igen, István rendkívül korrekt supportos emberke, de ez úgy az egész magyar csapatról elmondható. Csak az a baj, hogy hiába van kiírva az oldalon, hogy mikor érhető el a magyar chat, tiszta lutri, hogy ténylegesen mikor tudsz velük beszélni. Sokszor nem elérhetőek, hiába a kiírás.

A problémádra visszatérve szerintem új embernek számítasz grofApponyi, mivel még nem fizettél be, így nem is tudtál még fogadni sem értelemszerűen. Szerintem jár neked a kezdőbónusz.
Én 1,5-2 éve regeltem hozzájuk és elfelejtettem bepipálni a kezdőbónuszt, már nem tudom miért. Sok-sok befizetéssel és fogadással a hátam mögött, gondoltam teszek egy próbát, hátha megkapom. Rendkívül jófejek voltak, megadták a kezdőbónuszt. Jó iroda szerintem az Unibet.

Köszönöm a választ :) Ez azért biztatóan hangzik :) Megpróbálom elkapni Istvánt :D
A kezdőbónuszt akkor pedig jól értelmezem, hogy nem lehet felhasználni a fogadásokhoz úgy, mint a bet365-nél?

Idézetet írta: grofApponyi Dátum december 15, 2014, 13:35:06
Köszönöm a választ :) Ez azért biztatóan hangzik :) Megpróbálom elkapni Istvánt :D
A kezdőbónuszt akkor pedig jól értelmezem, hogy nem lehet felhasználni a fogadásokhoz úgy, mint a bet365-nél?

Miért ne lehetne? Nem értem mire gondolsz.  :)
Mondjuk azt már nem tudom pontosan, hogy most hogy működik az Unibetnél a kezdőbónusz rendszere, megforgatása.

Idézetet írta: butyi Dátum december 15, 2014, 11:55:50
szia, igen
érdemes regisztrálni az irodához?

írtam neked PÜ-t

Idézetet írta: grofApponyi Dátum december 15, 2014, 13:35:06
Köszönöm a választ :) Ez azért biztatóan hangzik :) Megpróbálom elkapni Istvánt :D
A kezdőbónuszt akkor pedig jól értelmezem, hogy nem lehet felhasználni a fogadásokhoz úgy, mint a bet365-nél?

Jól értelmezed, itt utólag kapod meg már tiszta pénzként, nem tudom pontosan mennyi, talán 60 vagy 80 ezer Ft megjátszása után, de ezt a feltételekben leírják.

Idézetet írta: Salvio Dátum december 15, 2014, 13:47:36
Jól értelmezed, itt utólag kapod meg már tiszta pénzként, nem tudom pontosan mennyi, talán 60 vagy 80 ezer Ft megjátszása után, de ezt a feltételekben leírják.

Köszönöm a választ :) Jól emlékeztél, 6-szor kell megforgatni 10.000.- forintot, hogy megkapja az ember fia....vagy lánya :)

Idézetet írta: benedek185 Dátum december 15, 2014, 13:39:44
Miért ne lehetne? Nem értem mire gondolsz.  :)
Mondjuk azt már nem tudom pontosan, hogy most hogy működik az Unibetnél a kezdőbónusz rendszere, megforgatása.

Köszi a választ. SAjnos nem lehet fogadni vele, csak ha megforgattad 6-szor, akkor írják jóvá a számlán. Bet365 talán ebben jobb, hogy fogadni is lehet vele még azt megelőzően, hogy teljesítetted a megforgatási feltételeket. de nem panaszkodom :)

Ma kaptam egy levelet az unibettől:
200 ingyenes pörgetést írtunk jóvá a számládon a Starburst játékunkra!

Az ingyenes körök igenybevételéhez jelentkezz be Unibet számládra, látogass el a Kaszinóba, nyisd meg a Starburst játékot, majd használd fel ingyenes pörgetéseidet.

Figyelem: az ajánlat  december 23. 23:59-ig (CET) érvényes!

Csekkoljátok ti is az emaileket! :)

István már nincs egyedül!  :)