Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: miskapapa67 Dátum július 03, 2015, 16:04:36
Sziasztok, az este regisztráltam az Unibet oldalra. Azt szeretném tudni, hogy itt nincs olyan jelzőhang mint a többi fogadási oldalon / Bwin,bet365/,hogy ha gól van vagy tizenegyes. Meg az első tapasztalatom az, hogy nagyon kevés az élőfogadás,főleg a focira !!!


Sajnos nincs.

Promóció a magyar vízilabda válogatott csoportmérkőzéseire:

1000 Ft mérkőzés előtti fogadás minimum 1.40-nel és másnap annyi ingyenes pörgetés a Starbust-ra, amennyi gólt lőttek a magyarok.

Az ingyenes pörgetések összevonhatók.

Idézetet írta: LosGabos Dátum július 27, 2015, 15:07:56
Promóció a magyar vízilabda válogatott csoportmérkőzéseire:

1000 Ft mérkőzés előtti fogadás minimum 1.40-nel és másnap annyi ingyenes pörgetés a Starbust-ra, amennyi gólt lőttek a magyarok.

Az ingyenes pörgetések összevonhatók.

pörgetésre hányszoros forgatás?


Az Unibeten a héten minden nap bónusz a hétvégi Premier League kezdetéig.Ma 1500 Ft ingyen fogadás,ha játszol kaszinóban 3000-et.Holnap 25% befizetési bónusz max. 10.000 Ft-ig.

Idézetet írta: Maestro90 Dátum augusztus 04, 2015, 10:21:54
Az Unibeten a héten minden nap bónusz a hétvégi Premier League kezdetéig.Ma 1500 Ft ingyen fogadás,ha játszol kaszinóban 3000-et.Holnap 25% befizetési bónusz max. 10.000 Ft-ig.

Viszont előtte fel kell iratkozni

Hogy szoktatok ide befizetni? Kártyával?


Idézetet írta: drogos Dátum augusztus 19, 2015, 14:53:27
Hogy szoktatok ide befizetni? Kártyával?

Igen, az abaqoos működik azonnali befizetési megoldásként, ha van náluk pénzed, viszont nagyobb összegeknél és ha ráér 2 munkanapot, akkor a normál banki utalás valószínűleg olcsóbb, mivel az abaqoosnak 1%-os költsége van.
Az utalásos befizetés meg egy normál magyarországi átutalásnak számít, amely a saját bankod költségeivel megy.

(mondjuk ez az 1% nem sok a bankkártyás befizetés 2,5%-ához képest...)


Nem kell feltétlen pénzed legyen..nekem van abaqoos kártyám..lebattyogok a relaybe és feltöltöm..

Idézetet írta: szalist Dátum augusztus 19, 2015, 22:29:57
Nem kell feltétlen pénzed legyen..nekem van abaqoos kártyám..lebattyogok a relaybe és feltöltöm..

Hja, ha nyitva van, akkor mehetsz, de kb. hasonló idősávban bankfiókokban is befizethetsz. (ahhoz nem kell abaqoos ügyfélkártya sem) Persze kinek melyik van közelebb.
Mondjuk én nem szeretek sem nyitvatartási időhöz alkalmazkodni, sem sétálgatni (és sorban állni) pénzügyi műveletek esetén, ezért ha nem sürgős, akkor inkább utalok online (bár ilyenkor ugye mehet közvetlenül az unibetnek is...), ha meg sürgős és nincs nyitva bank vagy relay, akkor meg nem tudok megoldást az abaqoos feltöltésére.

A budapestieknek "nyitvatartási időben" kifejezetten sok lehetőségük van (POS és Express Pay terminálok, bankfiókok), azt nem tudom, van-e olyan lehetőség, ahol 0-24-ben működő feltöltési lehetőség is van.
Volt már, hogy az Unibetre szombat délután kellett volna pénzt betennem, lehet, hogy elsétáltam volna...   :)

Egyébként az abaqoos ellen szól az is, hogy nem csak az unibetre történő befizetésnél, hanem már az abaqoos feltöltésénél is vonnak le 200 ft + ÁFÁ-t, ha 50,000 alatt van a feltöltött összeg.

Más se tud bejelentkezni az irodába?

Engem egyből kidob, ahogy megpróbálok belépni a számlámra.

Idézetet írta: Laca87 Dátum augusztus 25, 2015, 20:25:10
Más se tud bejelentkezni az irodába?

Engem egyből kidob, ahogy megpróbálok belépni a számlámra.

Nálam rendben működik.

hali

próbáltam utánaolvasni, de mindenhol mást találtam, úgyhogy megkérdezem itt is. neteller és unibet milyen kapcsolatban áll egymással? :)

Idézetet írta: rooney8 Dátum augusztus 31, 2015, 14:12:11
hali

próbáltam utánaolvasni, de mindenhol mást találtam, úgyhogy megkérdezem itt is. neteller és unibet milyen kapcsolatban áll egymással? :)

Mit értesz ez alatt?