Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Az utóbbi napokban volt egy pár gond az Unibetnél, s többször is elérhetetlen volt a weboldal.

Azt az információt kaptuk, hogy "dolgoznak a hiba elhárításán".  :beerchug:

Én csak 8,2 milliós jackpotot látok a képen. Az a 0 a végéről pedig nagyon nem mindegy...

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum december 01, 2015, 11:48:41
Én csak 8,2 milliós jackpotot látok a képen. Az a 0 a végéről pedig nagyon nem mindegy...

Az az aktuális Jackpotot mutatja.

#2103 december 01, 2015, 15:12:40, LosGabos
Adventi naptár indult. Ma 10 ingyen pöri a Starbust-on. 25x kell forgatni a nyereményt.

Nekem 1.05 EUR lett, aztán a legkisebb alapon elég sokáig játszottam, de a 184. pörgetésre már nem maradt pénz.  :)

Közben látom, hogy már máshol megy a téma. Sorry.

Üdv Mindenkinek!
Segítséget szeretnék kérni.
Nem tudom megnyitni az oldalt sehogy sem.
Próbáltam Operával,IntExp,Chrommmal, nem megy. Mi lehet a gond?
Kösz sipista

Idézetet írta: sipista Dátum december 04, 2015, 19:06:50
Üdv Mindenkinek!
Segítséget szeretnék kérni.
Nem tudom megnyitni az oldalt sehogy sem.
Próbáltam Operával,IntExp,Chrommmal, nem megy. Mi lehet a gond?
Kösz sipista

Blokkolva van , használj ZenMate-t.

Idézetet írta: sipista Dátum december 04, 2015, 19:06:50
Üdv Mindenkinek!
Segítséget szeretnék kérni.
Nem tudom megnyitni az oldalt sehogy sem.
Próbáltam Operával,IntExp,Chrommmal, nem megy. Mi lehet a gond?
Kösz sipista

Nekem ez működik: https://hu1.unibet.com/start

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne. Most regisztráltam az Unibeten. Az aktív bónuszoknál szerepel, az "Üdvözlő bónusz". A bónusz ajánlatoknál az "Adventi Naptár" ajándéka. Valahol azt olvastam, hogy egyszerre csak egy aktív bónusz lehet. Ez az üdvözlő bónuszra is vonatkozik?

Idézetet írta: gabojka76 Dátum december 05, 2015, 13:39:45
Sziasztok!

Egy kérdésem lenne. Most regisztráltam az Unibeten. Az aktív bónuszoknál szerepel, az "Üdvözlő bónusz". A bónusz ajánlatoknál az "Adventi Naptár" ajándéka. Valahol azt olvastam, hogy egyszerre csak egy aktív bónusz lehet. Ez az üdvözlő bónuszra is vonatkozik?

Igen. Ha az egyiket elfogadod és a másikat is aktiválni szeretnéd, akkor felhívja a figyelmedet, hogy az első törlődni fog.
Igazából az adventivel kéne kezdeni, mert azt csak ma lehet aktiválni, de nem tudom biztosan, hogy az üdvözlő bónusz megmarad-e mondjuk a 2. befizetésedre is. (az lenne a logikus, ha megmaradna, a bet365-nél bármelyik befizetésednél kihasználhatod, ha korábban még nem tetted meg)

Érdemes lenne ezt az ügyfélszolgálattól megkérdezni.

A másik megoldás, hogy befizetsz az üdvözlő bónusz miatt és még ma éjfélig végzel is a forgatással, így tudod  aktiválni az adventi 1500 ft-ost is.  :)

Bingo kérdés: miért nem tudom használni a 2. voucher-t? Hisz az elsőt 0 huf értékűre lejátszottam, miért aktív mégis?

Idézetet írta: Knapp Dátum december 05, 2015, 13:47:41
Igen. Ha az egyiket elfogadod és a másikat is aktiválni szeretnéd, akkor felhívja a figyelmedet, hogy az első törlődni fog.
Igazából az adventivel kéne kezdeni, mert azt csak ma lehet aktiválni, de nem tudom biztosan, hogy az üdvözlő bónusz megmarad-e mondjuk a 2. befizetésedre is. (az lenne a logikus, ha megmaradna, a bet365-nél bármelyik befizetésednél kihasználhatod, ha korábban még nem tetted meg)

Érdemes lenne ezt az ügyfélszolgálattól megkérdezni.

A másik megoldás, hogy befizetsz az üdvözlő bónusz miatt és még ma éjfélig végzel is a forgatással, így tudod  aktiválni az adventi 1500 ft-ost is.  :)
Köszönöm a választ!
Azt hiszem akkor az üdvözlőt hagyom, mert nem vagyok olyan jó sportfogadó, hogy 30 nap alatt meg tudjak forgatni annyi pénzt. Aztán bízom a kedvező Adventi ajándékokban.  ;)

Idézetet írta: szorzatos Dátum december 05, 2015, 13:51:32
Bingo kérdés: miért nem tudom használni a 2. voucher-t? Hisz az elsőt 0 huf értékűre lejátszottam, miért aktív mégis?

Nekem a következő nap lehetett,igaz akkor voltak a technikai gondjaik is.Épp előbb bingóztam egy kicsit,de szinte lehetetlen nyerni.9-12 játékos volt a teremben és még igy sem nyertem semmit sem,maximális szelvényszámmal,valaki meg nyert vagy 6x is.Lehet a hatalmas 1,34 euromat is felhasználni az 1500 visszatéritési promócióban? ;D

már 3 napja így áll :\

#2113 december 06, 2015, 10:06:10, mathero
Idézetet írta: szorzatos Dátum december 06, 2015, 00:52:09
már 3 napja így áll :\

Akkor tűnik el ha lement a tét amit felraktál. Ha pl. későbbre raktál tétet belőle (2-3 nap), akkor hiába mutat 0 HUF-ot, amíg a játékra nem kerül sor addig aktív marad. De ha biztos vagy benne ,hogy már lejátszottad akkor elméletileg törölheted. Jobb felső sarok, X-el. Ilyenkor kiírja ha még aktív, hogy elveszted a vele nyert nyereményt + tétet.

Most nézem a hátoldalán még van 2400HUF követelmény. Ha nyertél vele akkor még ennyi tétet kell raknod, vagy a vele szerzett nyereményt nullázni.

Kösz, nincs nyitott tét és azt nem is írtam, hogy a törlést is próbáltam, de nem lehet.
Gyanús volt az a "2400", hogy ott lesz a kutya elásva. Nos az előzmények szerint egyszer volt egy 600 huf-os nyeremény, ill. a loyalty wheel-en pörgött ki az 1200-as voucher.
Mi lenne a legpluszosabb, amit tehetek most?