Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Nem tudja Valaki, hogy mobilról (Vodás internet) hogyan lehet elérni az UNIBETET?
Nekem a h1.unibet.com csak otthon routeren keresztül működik.

Helló Mindenki! Ma reggelre lelőtték az hu1.unibet.com oldalt. Nem tudok belépni... esetleg valakinek van valami címe? Előre is köszi.....

Biztos hogy lelőtték?Nekem nem ír ki semmit és a póker kliens sem tölt be.Lehet hogy náluk van a hiba.

Idézetet írta: kiskacsa Dátum április 13, 2016, 07:12:42
Helló Mindenki! Ma reggelre lelőtték az hu1.unibet.com oldalt. Nem tudok belépni... esetleg valakinek van valami címe? Előre is köszi.....

Már az éjszakai NBA meccsekre sem lehetett fogadni(belépni sem)ha valaki tudna adni egy elérhetőséget azt megköszönném.van valami ingyenes szám,de azt sem tudom kinézni...ha valaki tudja megadhatná...

Többféle módon is bejön az oldal,de nem lehet belépni, nem tölt be.Szinte biztos hogy rendszerhiba.

zenmate-val bejon az oldal

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum április 13, 2016, 09:03:44
Többféle módon is bejön az oldal,de nem lehet belépni, nem tölt be.Szinte biztos hogy rendszerhiba.
Nálam is ez a helyzet, elég hosszú rendszerhiba..... :-X
Pedig tegnap nyomtam élőben, és a 167. helyről kb a 80.-ra kellett feljönnöm, erre megint visszaesek.

Nálam közben már tökéletesen működik... Hol tudod megnézni a ranglistát, hogy hányadik vagy? Sehol sem találom......


Idézetet írta: kiskacsa Dátum április 13, 2016, 14:04:06
Nálam közben már tökéletesen működik... Hol tudod megnézni a ranglistát, hogy hányadik vagy? Sehol sem találom......
Nálam is megy már. A Sport részen a leugró sávra kattints. sajnos ma ID számokat tettek fel, tegnap még a 3 karakter-3 csillag-maradék karakter volt. Ahogy néztem, nem vagyok benne az első 200-ban.  :(  kb 800 pontom lehet.

Sziasztok!

Kedden indítottam volna el 3, nagy összegű kifizetést, az unibet biztonsági és ellenőrzési okokból bekért tőlem dokumentumokat.
Kedden délután elküldtem őket, a chaten azt mondta az ügyintéző, jók lesznek a dokumentumok, továbbküldi az illetékeseknek.

Azóta nem történt semmi, ha belépek az oldalra kéri hogy hitelesítsem magamat, én ezt 2 napja megtettem.


Nektek is volt ilyen ezen az oldalon?
Hány napot vett nálatok igénybe?



Előre is köszi!


PDC

#2307 április 23, 2016, 14:24:23, szumos
Volt ez a kis probléma az Unibetnél a Real - Wolfsburg meccsel kapcsolatosan (7.5 kapura lövési line és hát mit ad Isten 7 lett az idióta UEFA szerint).
Váltottam pár levelet ez ügyben, természetesen abszolút reménytelenül, de nem is kellett csalódnom. Az első levélen kívül, amit Ildikótól kaptam, a többinél már atom hülyének nézés volt a stílus (Tibor), persze kedvesen.
Pedig szerintem egészen pontosan fogalmaztam, de még is megragadtunk annál a kérdéskörnél, hogy egy 7.5-ös line mit jelent?... Persze hát egyszerűbb volt erről dumcsizni és hülyének nézni engem, mint megmondani a frankót. Mert ugye arra valóban nem volt sok esély, hogy korrektül visszanézzék a meccset és azt mondják, hú b@zd'meg, ez tényleg be lett nézve (ugye az volt a problémám, hogy elszámolta az UEFA a kapura lövések számát). De azért annyit elvárhatok, hogy azt mondják, hogy nem érdekli őket a hiba, ők nem változtatnak semmit. E helyett kábé az volt a válasz, hogy a statisztikai adatbázisban 7 darab van, matematikailag az kevesebb 7.5-nél, tehát igazuk van...  :D Tehát hiába írtam le nekik a sztorit pontosan, eszük ágában sem volt megállapítást tenni.
Ment a mellébeszélés, meg a hülyének nézés, csak épp arra nem reagáltak, amit kérdeztem.

Egyébként érdekes volt, hogy "Ildikó" elsőre rögtön vágta miről nyavalyoghatok, mert továbbította is a "Sport Osztálynak". Meg sem próbálta nekem elmagyarázni miért kisebb 7, mint 7.5 vagy hogy az UEFA lőlapon 7 van, tehát semmit nem tehetünk. Ő még levágta, hogy arról beszélek, hogy el lett számolva a dolog és akkor szeretném tudni most mi van? Ildikó után jött hülyének nézés Tibiéktől.
Kösz Tibi! Idióta vagy! :fakk2:

Próbálkozz az angol ügyfélszolgálattal, ne add fel!  :ok:

Idézetet írta: Irtis Dátum április 23, 2016, 14:41:02
Próbálkozz az angol ügyfélszolgálattal, ne add fel!  :ok:

Igazából nem feszegetem tovább a dolgot, mert ez egy olyan elvi kérdés, amiben ha engednek, kiborul a bili és minden kiértékelt fogadás megkérdőjeleződik. Pláne, ha itt be is számolok a dologról. Szóval sok jóra nem számíthattam már az elején sem.
A hülyének nézés idegesít első sorban, meg az hogy meg sem próbáltak utána nézni.
Egy biztos "István" korábban sokkal normálisabb volt. Igazi diplomata. Ő talált volna megoldást.  ;D ;)