Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Powell Dátum június 13, 2016, 19:40:59
Nem tudom,mert nekem a kaszinóba elúszott. :laugh:
Már nekem is,mivel nem tudták megoldani a fogadásokat,a kaszinó meg olyan nekem mintha nem is lenne,esélytelen bármit is kihzoni belőle.Unom ezt a sok EB promót. ;D

Idézetet írta: fili76 Dátum június 14, 2016, 08:35:57
Már nekem is,mivel nem tudták megoldani a fogadásokat,a kaszinó meg olyan nekem mintha nem is lenne,esélytelen bármit is kihzoni belőle.Unom ezt a sok EB promót. ;D
örülj annak hogy vannak normális EB promók  :ok: s ilyenkor sok más promóra ne számíts mikor még a csapból is az Európa bajnokság folyik

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum június 14, 2016, 08:55:16
örülj annak hogy vannak normális EB promók  :ok: s ilyenkor sok más promóra ne számíts mikor még a csapból is az Európa bajnokság folyik
Örülök is neki meg nem is,mert azért lehetne más is.Tegnap hiába találtam el,hogy Pelle gólt lő,ha nem lőtte az elsőt.Irtam i,hogy miért nincs az,hogy aki gól lő az nyerjen 5 eurot,az első góllövőt pláne,ha csak az első félidőre vonatkozik nehéz eltalálni.Most egy salamon-szigeteki játékosnak,az jut eszébe hirtelen,na jó,hogy van ez az EB,de ugyan kit érdekel.Remélem az olimpiára is lesznek hasonlók.

Idézetet írta: fili76 Dátum június 14, 2016, 09:07:34
Örülök is neki meg nem is,mert azért lehetne más is.Tegnap hiába találtam el,hogy Pelle gólt lő,ha nem lőtte az elsőt.Irtam i,hogy miért nincs az,hogy aki gól lő az nyerjen 5 eurot,az első góllövőt pláne,ha csak az első félidőre vonatkozik nehéz eltalálni.Most egy salamon-szigeteki játékosnak,az jut eszébe hirtelen,na jó,hogy van ez az EB,de ugyan kit érdekel.Remélem az olimpiára is lesznek hasonlók.
Örülj annak hogy van ilyen lehetőség hogy minden meccsre van valami kis promóciójuk, úgy volt meghirdetve a promó hogy az kap feltöltést aki az első gólszerzőt eltalálja.

Másnak sem enged belépni a számlájára? Ma reggel még sikerült befizetni is, most meg már be se enged.

A BetUp "bónuszt" érdemes kihasználni, mert egyetlen, akár két eurós játék után adnak 1500 ft kockázatmentes fogadást június 25-én.
Ez még akkor is pluszos, ha a BetUp nem hoz semmit.

De megerősíthetem, amit korábban írtam, tényleg egy szutyok játék ez!
A francia-albán meccsen a 84. percben az 5. helyen álltam, az a kérdés ment, hogy a következő 3 percben lesz-e sárga lap.
Igen, +2 extra pontért vagy Nem.
Az egész meccsen volt összesen két sárga, így a nemre voksoltam (meg a helyezésem is ezt indokolta) erre 20 mp-cel a kijelölt idő letelte előtt a franciák (!!) összehoztak egyet.

Még így is pénzben maradtam volna, de mivel a 95. percben beesett még egy gól, amit ugye mindenki rakott, aki nem volt pénzdíjas helyen, sikerült a 109. helyre letornásznom magam.

De hasonlóan idegesítő volt délután is: akkor ugyan a  15. helyen végeztem, de azon ment el a dobogó, hogy az egyik román lövés az utolsó másodpercekben fölé ment, így eggyel több kirúgás lett abban a 3 percben, mint ahogyan én tippeltem.

(csak a community összetett ranglista miatt játszom vele, holnaptól felejtős lesz, remélhetőleg örökre)

A community moderátorától meg most jött üzenet, hogy már jóvá is írtak 10 euró bónuszt a számlámon, mivel  a "Daily refund" promóban (ahol egy hibapontos hármas kötésekért jár visszatérítés) jogosulttá váltam rá.
Ez viszont nagyon korrekt és persze nagyon gyors ügyintézés.

(tényleg 10 euróként van ott a bónuszok között és nem forintként)

#2422 június 16, 2016, 14:22:27, RedMunchen
.:ok:

Másnál is behalt a póker szoftver? Este még játszottam a szokásos ezres freerollon (igaz a jegyet megint úgy kellett követelni).

Valaki kapott ilyen levelet tőlük? Úgy fölhúzták az agyam,mert nem is nyertem semmit... :/ Vagy hátha csak nem tudok róla! :D :D De azért ne emeljék már a vérnyomásomat,na...

"Gratulálunk nyereményedhez!
Ezúton szeretnénk gratulálni tegnapi óriási nyereményedhez - itt az ideje megismételni kiváló teljesítményedet!
Látogass el minden nap a speciális Európa-bajnokság oldalra és értesülj a legfrissebb promóciókról és oddsokról, hogy a lehető legtöbbet kihozd tippjeidből! "

Idézetet írta: ncis88 Dátum június 12, 2016, 17:14:14
Bassza meg. Betupon 12.lettem a horvát meccs 2.fiben. De ha az utolsó pillanatban arra teszek amire akartam eredetileg, hogy az utolsó pár percben lesz lap és nem az egyik sem-re akkor 1.lettem volna..  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Így a 80euró helyett 7 jött :D

De most sikerült először odaérni :D

A legviccesebb az egészben ha megnyertem volna ott lettem volna a top3ban a community 2.heti versenyén. pár száz Eurót nyerve.. :DD Így ezzel a 12.kel 17.lettem kb.

Volt most a magyar meccsen 1500 Ft-os kockázatmentes fogadás, vagy csak a gólért az 1000 Ft-os járt?

Idézetet írta: Tigris Dátum június 18, 2016, 21:44:36
Volt most a magyar meccsen 1500 Ft-os kockázatmentes fogadás, vagy csak a gólért az 1000 Ft-os járt?

Szerintem ez az 1000 ft/gólos volt az 1. fordulós meccs alatti 1500 helyett.

Megkapta már valaki az 1000 ft-os bónuszt a csodálatos magyar gólért?
Ma 19 órára ígérték.

Hja, a communityben megint könnyű pénz: a ma esti meccsekre kell 20:30-ig fogadni 5 euró értékben (én úgy értelmeztem, hogy elég az egyikre) és adnak 5 euró bónuszt.

Idézetet írta: Knapp Dátum június 20, 2016, 19:58:20
Megkapta már valaki az 1000 ft-os bónuszt a csodálatos magyar gólért?
Ma 19 órára ígérték.

Hja, a communityben megint könnyű pénz: a ma esti meccsekre kell 20:30-ig fogadni 5 euró értékben (én úgy értelmeztem, hogy elég az egyikre) és adnak 5 euró bónuszt.

Nekem már ott van az ezres az ajánlatoknál, 07.24-ig lehet aktiválni, lehet azóta már neked is jóváírták.