Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum november 14, 2016, 21:49:21
Az unibetes kifizetések esetén ugyanarról a magyarországi raiffeisenes forint  számláról jön a pénz, mint a sportingbetes kifizetéseknél!
Legalábbis eddig úgy volt, hogy ugyanaz a pénzkezelő cég intézte mindkét iroda forint tranzakcióit.
Nekem eddig mindig a pontos forintösszeg jött meg, bár fel sem tűnt, hogy EUR szerepel (és csak az szerepelhet) a bank pénzneménél...

hello

sajnos pár napja az Unibet csak euróban teljesít kifizetéseket
vagyis ha forint alapú a számlád buksz rajta (1 milla helyett 960 k érkezik)
ők a magyar állami szabályozásra hivatkoznak
nyiss egy eurós szlovák bankszámlát, sokkal kevesebb a számlavezetési díj, a készpénzfelvétel is nevetségesen alacsony a magyar rabló bankokhoz képest

Idézetet írta: gomes66 Dátum november 15, 2016, 02:16:33
hello

sajnos pár napja az Unibet csak euróban teljesít kifizetéseket
vagyis ha forint alapú a számlád buksz rajta (1 milla helyett 960 k érkezik)
ők a magyar állami szabályozásra hivatkoznak
nyiss egy eurós szlovák bankszámlát, sokkal kevesebb a számlavezetési díj, a készpénzfelvétel is nevetségesen alacsony a magyar rabló bankokhoz képest

Ezt tapasztaltad is vagy az ügyfélszolgálat mondta?
Pár napja még működött a forint kifizetés, illetve befizetésnél most is magyarországi számlaszám van megadva, ami ugye forintos (vagy az volt eddig) és ugye onnan jöttek eddig a kifizetések is.

#2567 november 15, 2016, 13:23:10, gomes66
Idézetet írta: Knapp Dátum november 15, 2016, 11:54:19
Ezt tapasztaltad is vagy az ügyfélszolgálat mondta?
Pár napja még működött a forint kifizetés, illetve befizetésnél most is magyarországi számlaszám van megadva, ami ugye forintos (vagy az volt eddig) és ugye onnan jöttek eddig a kifizetések is.

igen
egyik barátom utalt ki 1 000 000 forintot, 960 000 lett belőle
előtte mindig pontosan annyi érkezett forintban amennyit kiutalt
viszont a kártyás befizetés díját eltörölték

valamit a skrill is kavar...

Please be aware that we no longer accept bank-wire deposits or facilitate bank-wire withdrawals in US dollars.

Idézetet írta: gomes66 Dátum november 15, 2016, 13:20:49
igen
egyik barátom utalt ki 1 000 000 forintot, 960 000 lett belőle
előtte mindig pontosan annyi érkezett forintban amennyit kiutalt
viszont a kártyás befizetés díját eltörölték

valamit a skrill is kavar...

Please be aware that we no longer accept bank-wire deposits or facilitate bank-wire withdrawals in US dollars.

Én is így jártam tegnap. 25.000 Ft-ot kértem ki és 24.930 Ft jött meg.

Ehhez hasonló lépésekre lehet számítani minden egyes irodánál.
A megoldás: szlovák vagy román eurós bankszámla.

De mondjuk 25 ezernél az a 70 forint nem olyan borzasztó.  ;)

Skrilles/Netelleres kifizetésnél ezt írják: "Mielőtt kifizetést kezdeményezhetnél ezzel az eszközzel, végre kell hajtanod vele egy befizetést is."

Hogyan, ha nem s lehet ilyennel befizetni???  :(

Idézetet írta: Milan Dátum november 15, 2016, 13:45:10
Ehhez hasonló lépésekre lehet számítani minden egyes irodánál.
A megoldás: szlovák vagy román eurós bankszámla.

De mondjuk 25 ezernél az a 70 forint nem olyan borzasztó.  ;)

Nyilván persze, csak megerősítésnek szántam az esetet. :-)

Idézetet írta: Milan Dátum november 15, 2016, 13:45:10
Ehhez hasonló lépésekre lehet számítani minden egyes irodánál.
A megoldás: szlovák vagy román eurós bankszámla.

De mondjuk 25 ezernél az a 70 forint nem olyan borzasztó.  ;)

Viszont ez lutri, itt valószínűleg pont gyengült a forint abban az 1-2 napban, így eltűnt majdnem a teljes veszteség, de ha a forint erősödik az utalás 1-2 napja alatt (és 1 euróért nem 310 ft-ot, hanem csak mondjuk 300-at ír jóvá a bank), akkor lehet a 25-ből akár 23-24,000 ft is....
Ha rendes az unibet, akkor az utalás indításánál középárfolyamon vált, de azt nem lehet tudni, hogy mi lesz visszaváltáskor, a pénz megérkeztekor az árfolyam.

Eurós bankszámla esetén is érdemes lenne az unibet számlákat is eurósra váltani, mert csak az garantálja, hogy nincs és nem lesz árfolyamveszteség, ha ugyanaz a devizanem mindenhol.

En beszeltem az ugyfelszolgalattal, irtak, hogy rajtuk kivulallo okok miatt a banki atutalasok mostantol nemzetkozi kifizetesnek minosulnek. 205.469 Ft-ot kertem ki hetfo este es az osszegzesben lattam, hogy 662.1 € lett belole. Azt lehet tudni, hogy mikor erkezik meg a penz? Tegnap reggel 9-kor jott az email, hogy az osszeg elhagyta a Unibet szamlamat, viszont meg mindig nincs itt, pedig gondolom, EU-n beluli az atutalas.

Idézetet írta: sylvia_1988 Dátum november 16, 2016, 15:02:40
En beszeltem az ugyfelszolgalattal, irtak, hogy rajtuk kivulallo okok miatt a banki atutalasok mostantol nemzetkozi kifizetesnek minosulnek. 205.469 Ft-ot kertem ki hetfo este es az osszegzesben lattam, hogy 662.1 € lett belole. Azt lehet tudni, hogy mikor erkezik meg a penz? Tegnap reggel 9-kor jott az email, hogy az osszeg elhagyta a Unibet szamlamat, viszont meg mindig nincs itt, pedig gondolom, EU-n beluli az atutalas.

EU-n belüli utalás, de nemzetközi, így az nem pár óra. Olyan 3-5 munkanappal kell számolni.

Lehet, hogy közvetlenül az Earthport lett megfingatva a bankok vagyis a magyar állam által, elképzelhető, hogy ők nem vállalják már a közvetítést az irodák és a magyar ügyfelek között.
Sem az unibet, sem a sportingbet nincs beljebb azzal, ha egy saját, külföldi bankszámlát használnak a tranzakciókhoz, miközben ugye pont a fogadóirodákkal kapcsolatos utalásokat akarják letiltatni itthon.


Idézetet írta: sylvia_1988 Dátum november 16, 2016, 15:02:40
En beszeltem az ugyfelszolgalattal, irtak, hogy rajtuk kivulallo okok miatt a banki atutalasok mostantol nemzetkozi kifizetesnek minosulnek. 205.469 Ft-ot kertem ki hetfo este es az osszegzesben lattam, hogy 662.1 € lett belole. Azt lehet tudni, hogy mikor erkezik meg a penz? Tegnap reggel 9-kor jott az email, hogy az osszeg elhagyta a Unibet szamlamat, viszont meg mindig nincs itt, pedig gondolom, EU-n beluli az atutalas.

Akkor az unibet továbbra is középárfolyamon vált, ami nagyon korrekt, már csak az a kérdés, a bankodnál mennyi lesz az árfolyam a pénz érkeztekor...



Sziasztok!
Most akarok majd befiztni az unibetre,kérdésem az lenne hogy ha nem 10et fizetek be elsőre akor annak arányában kapom a bonuszt?
Tehát mondjuk 5et fizetek be akor 5e bonuszt ad?
Köszi

Idézetet írta: Hool80 Dátum november 17, 2016, 09:51:27
Sziasztok!
Most akarok majd befiztni az unibetre,kérdésem az lenne hogy ha nem 10et fizetek be elsőre akor annak arányában kapom a bonuszt?
Tehát mondjuk 5et fizetek be akor 5e bonuszt ad?
Köszi

A befizetésed 100%-át kapod meg búnoszként, max 10-ig. Szóval a válasz: igen.

Aki utalt ki penzt a valtozas ota, az mennyit vart az osszegre? Utananeztem, az EU-s elektronikus atutalasok feldolgozasi ideje 1 munkanap, de meg mindig sehol semmi. Nagyon kellemetlen, mert kalkulaltam a penzzel.

Idézetet írta: Schleck Dátum november 17, 2016, 10:39:33
A befizetésed 100%-át kapod meg búnoszként, max 10-ig. Szóval a válasz: igen.

Köszi a választ! ;) :great: