Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

Tigris és 4 vendég van a témában


Most jövök a chatről. Bónusz miatt írtam nekik, de ez a 99-szeres forgatási követlemény 30 nap alatt kicsit lelombozott...  :(

Idézetet írta: p22 Dátum november 17, 2016, 21:05:37
Most jövök a chatről. Bónusz miatt írtam nekik, de ez a 99-szeres forgatási követlemény 30 nap alatt kicsit lelombozott...  :(

Melyik bónuszról lenne szó?

Kaszinó bonusz max 60 ezerig. Mivel nem kaptam üdvözlő bónuszt ezt akarta rámsózni a chates. Kissé sokallom a 99-szeres forgatást, hiszen az max összegnél közel hat millió lenne, ráadásul 30 nap alatt.

Sziasztok!
szeretnék befizetni unibetre skrillről de nem találom a listában miért?mindenképp skrillt akarok használni!
köszi

Idézetet írta: Hool80 Dátum november 18, 2016, 16:46:20
Sziasztok!
szeretnék befizetni unibetre skrillről de nem találom a listában miért?mindenképp skrillt akarok használni!
köszi

Magyarok már nem használhatják ezt az opciót, legalábbis jelenleg - az olimpia idején neki is jól jött az extra bevétel  ;D

#2585 november 18, 2016, 22:28:21, SPF Admin
Idézetet írta: alexthebest Dátum november 18, 2016, 16:54:30
Magyarok már nem használhatják ezt az opciót, legalábbis jelenleg - az olimpia idején neki is jól jött az extra bevétel  ;D

akkor ... az unibet,nemcsak jelenleg hanem mindig! ;D :D

Idézetet írta: Hool80 Dátum november 18, 2016, 17:14:37
akkor ... az unibet,nemcsak jelenleg hanem mindig! ;D :D

Sehol nem írja, hogy egy fogadóirodának kötelessége felajánlani a Skrilles befizetést.

Ha feltétlenül Skrillel szeretnél befizetni, akkor irány a Bet365 (például).  :cya:

Idézetet írta: sylvia_1988 Dátum november 17, 2016, 15:14:08
Aki utalt ki penzt a valtozas ota, az mennyit vart az osszegre? Utananeztem, az EU-s elektronikus atutalasok feldolgozasi ideje 1 munkanap, de meg mindig sehol semmi. Nagyon kellemetlen, mert kalkulaltam a penzzel.
Hogy alakult a dolog végül? Illetve másokat is kérdeznék, történt jelentős változás kifizetési idő tekintetében? Nekem általában a nemzetközi banki utalás is teljesülni szokott másnapra (pl. winmasters).

Nekem a premiumon 3 munkanap volt (vasárnap este kértem ki és szerdán 1 körül jött meg).

Nektek sikerül belépni? Van valami alternatív link?

LogIn után tölt kb. 1 percig aztán "502 Bad Gateway".

Idézetet írta: csatarid Dátum december 01, 2016, 12:33:32
Nektek sikerül belépni? Van valami alternatív link?

LogIn után tölt kb. 1 percig aztán "502 Bad Gateway".

Szarakszik minden részlegük. Azt írják hogy dolgoznak rajta.

Sziasztok!

Hosszabb kihagyás után visszatérek az unibethez és lenne ezzel kapcsolatban néhány kérdésem. Milyen befizetési lehetőséget javasoltok, mert olvastam, hogy a skrill nem elfogadott náluk. Eddig beten azt használtam, de meguntam a hülyéskedésüket. Ha pl bankszámláról fizetek be és kifizetést más számlára kérek, azt mennyire preferálják? Azzal kapcslatban van valakinek tapasztalata, hogy miért ennyire brzasztóan lassú a rendszerük? Póbáltam operával és chrommal is, de egyik esetben sem tapasztaltam érdemi változás emiatt arra gondolok, hogy náluk lehet a hiba. Emellett azt is észre vettem, hogy a megújult felületen nincs minden esemény ami pl a régiben benne van. Találkozott már más is hasonló jelenséggel? Illetve annak, hogy egy eseményre mekkora a megjátszható max tét, hogyan tudok utána nézni?

Befizetésre banki átutalást, esetleg Abaqoost vagy Netellert ajánlok. Az Unibeten még be lehet fizetni magyar bankszámlára. Ha bankszámláról fizetsz be, és volt már más típusú (pl. Neteller) befizetésed is, akkor kikérheted oda is. A rendszerük elég lassú, de már régóta ilyen. Nekem a Sport oldaluk 10 másodperc alatt tölt be egy 7 éves laptopon. A max tét alapból elég magas, de könnyen lekorlátoznak.

Köszönöm a tájékoztatásod!

A korlátozás mi alapján működik náluk arról tudsz esetleg valamit mondani? Az egyik topicban olvastam, hogy az egyik játékost feltehetően a stratégiája miatt korlátozták beten, de borzasztóan nevetséges szintre.

Nem szeretik az arbitrázst és ha túl sokat nyersz. Élőben egyébként minden oddsváltozásnál megrakhatod a max engedélyezett tétet, szóval nehézkesen, de ki lehet kerülni a korlátozást.