Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Azért sajnos nem minden, Skrill és Neteller nem elérhető.  >:(

Idézetet írta: prince62 Dátum január 12, 2017, 17:09:40
Sziasztok!
Az Unibet magyarországi számlaszáma jelenleg szerepel a NAV blokkolt honlapok és számlaszámok listáján. Próbált mostanában valaki banki átutalással befizetni?

Ha sikerül az utalás, akkor az inkább a bankod hibája miatt lehet, amely elfelejtette blokkolni a tranzakciót.
Nem véletlen, hogy az unibet a kifizetéseket már nem magyarországi számláról indítja, talán úgy vannak vele, hogy ha te meg tudod oldani a befizetést, akkor legyen.
Mindenesetre az sem sokkal jobb, amit a betclicnél csináltak, hogy megadtak a magyar számlaszám helyett 8 külföldit, mivel már ezek is a blokkolandók között szerepelnek.

Az unibetnek inkább a netes pénztárcákat kéne ismét engednie, mert nagyon fogynak a befizetési lehetőségek...

Idézetet írta: norbi33 Dátum január 12, 2017, 21:22:03
Azért sajnos nem minden, Skrill és Neteller nem elérhető.  >:(

Az nem is áll rendelkezésre. Ami rendelkezésre áll az működik.  :beerchug:

Idézetet írta: Knapp Dátum január 12, 2017, 22:19:47

Az unibetnek inkább a netes pénztárcákat kéne ismét engednie, mert nagyon fogynak a befizetési lehetőségek...

Erre én is azt mondom, hogy kicsit ésszerűbben is kezelhetnék az Unibetnél ezt a befizetési lehetőség történetet. Engem nagyon dühít, hogy nem engedik pl a skrillt. Az oddsok jó és a piacok is kielégítőek, de hogy ha nem tudsz befizetni akkor nem is fogsz náluk játszani eshetőségre nem gondoltak? Vagy ennek egyéb magyarázata van? Csak Magyarországról nem él ez az opció?

Idézetet írta: szabi Dátum január 13, 2017, 13:49:20
Erre én is azt mondom, hogy kicsit ésszerűbben is kezelhetnék az Unibetnél ezt a befizetési lehetőség történetet. Engem nagyon dühít, hogy nem engedik pl a skrillt. Az oddsok jó és a piacok is kielégítőek, de hogy ha nem tudsz befizetni akkor nem is fogsz náluk játszani eshetőségre nem gondoltak? Vagy ennek egyéb magyarázata van? Csak Magyarországról nem él ez az opció?

Köze lehet nemzetünk "jó szokásaihoz" az elektronikus pénztárcák tiltása, de ez csak egy feltételezés. Nem tudom milyen módon lehet átverni az irodát (soha nem is érdekelt), ezért sem tudok nyilatkozni.

Sziasztok!10 napja fizettem be 10000ft-ot, de nem látom sehol hogy pörögne a befizetési bónuszhoz tartozó 6x forgatás.Az aktív bónuszoknál 0 van, az ajánlatoknál pedig a 1500ft-os élő fogadási ajánlat!

Idézetet írta: Rikó Dátum január 14, 2017, 08:35:10
Sziasztok!10 napja fizettem be 10000ft-ot, de nem látom sehol hogy pörögne a befizetési bónuszhoz tartozó 6x forgatás.Az aktív bónuszoknál 0 van, az ajánlatoknál pedig a 1500ft-os élő fogadási ajánlat!
Hali!
Igen itt nem követhető, hogy hol tartunk a bónuszpörgetéssel. Én a chat-en szoktam megkérdezni, hogy mennyi van még a bónuszból, volt sajnos olyan, hogy a Magyar chat nem jó adatokat mondott, viszont az Angol chat a pontos adatokat mondta.
Ha kész vagy a bónuszforgatással, nincs semmi üzenet, csak átkerül a pénz a kivehető részhez. Ezt érdemes többször is megnézni, hogy átkerült-e már.

Köszi!A lényeg akkor, hogy ennél a bónusznál nem kellett elfogadni semmit, megy automatikusan...

Nekem még nem volt befizetési bónuszom. Én még december 1-én kaptam 10 ingyen pörgetést, annak a nyereményét kellett 20x megforgatnom.
Ezért ismerem ezt a részét. Gondolom, hogy mindegyik bónusznál így van.

Tehát mikor befizettél akkor kaptál hozzá bónusz pénzt? Ezt írták, hogy mennyiszer kell megforgatni? Ha most kifizetést kérnél, azt elfogadnák? A pénzedet hol írja? Kivehető?

Annyit tudok, ami itt az iroda leírásában szerepel : Hogyan működik?

A 10.000Ft automatikusan jóváíródik a számládon, amint a mérkőzés előtti fogadásaid 60.000Ft értékben lezárulnak. Csak az 1.4-es oddsnál magasabb fogadások számítanak bele a megforgatásba. A megforgatásba kizárólag mérkőzés előtt megtett fogadások számítanak bele. Fogadások csak a bónusz érvényessége ideje alatt számítanak.
Attól függetlenül, hogy fogadásaid megnyered vagy elveszíted mindegyik fogadás beleszámít a megforgatásba.
Feltételek:

a készpénz összeg akkor íródik jóvá a számládon, amikor a megforgatás feltételei teljesültek.
a bónusz elfogadásától kezdve 30 napod van a bónusz megforgatási feltételeinek teljesítésére. Amennyiben ez idő alatt nem teljesíted, az ajánlat érvényét veszti.
csak az 1.4-es oddson felüli fogadások számítanak bele a bónusz megforgatási feltételeibe.
ahhoz, hogy jogosult legyél a bónuszra, magyar nyelven kellett regisztrálnod az Unibet oldalára.
háztartásonként egy játékos használhatja fel a bónuszt.

Tehát akkor a bónusz pénzt akkor kapod meg ha fogadtál 60 000Ft értékben (nem élő) legalább 1.4 odds-on.
Itt tudod összeszámolni, hogy mennyi volt eddig a fogadásod : Fogadási előzmények
Vagy megkérdezni a chat-en.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum január 13, 2017, 23:23:56
Nem tudom milyen módon lehet átverni az irodát (soha nem is érdekelt), ezért sem tudok nyilatkozni.

Kifejtenéd ezt a kijelentésed kérlek, mert nem értem. Ilyesmiről szó sem volt az én hsz-omban.

#2637 január 14, 2017, 11:34:27, butyi
beléptem, nálam ezek a lehetőségek vannak az irodánál:


valami nem stimmel?  :-\

mondjuk én még nem próbáltam őket 'átverni'.... fordítva viszont megtörtént  ;D
:beerchug:

Idézetet írta: butyi Dátum január 14, 2017, 11:29:53
beléptem, nálam ezek a lehetőségek vannak az irodánál:


valami nem stimmel?  :-\

mondjuk én még nem próbáltam őket 'átverni'.... fordítva viszont megtörtént  ;D
:beerchug:

Nálam csak Visa, abaq és banki átutalás szerepel. :/ Átverni én sem próbáltam, ezért nem értettem ezt miből következtették ki.

Idézetet írta: Rikó Dátum január 14, 2017, 09:00:45
Köszi!A lényeg akkor, hogy ennél a bónusznál nem kellett elfogadni semmit, megy automatikusan...

Idézetet írta: Rikó Dátum január 14, 2017, 10:29:26
Hogyan működik?

a bónusz elfogadásától kezdve 30 napod van a bónusz megforgatási feltételeinek teljesítésére. Amennyiben ez idő alatt nem teljesíted, az ajánlat érvényét veszti.


Nem emlékszem már, hogy volt a kezdőbónusznál, de ebben érzek némi ellentmondást.  :)
A sportfogadás bónuszok látszani szoktak az aktív bónuszok között, a forgatást is lehet követni, írja az összegeket és a teljesített százalékot is. Fura lenne, ha ez pont a kezdőbónusznál nem látszana, persze elképzelhető.
Én rákérdeznék, hogy él-e egyáltalán a bónuszod!

Idézetet írta: lulu65bj Dátum január 14, 2017, 09:33:26

Tehát mikor befizettél akkor kaptál hozzá bónusz pénzt? Ezt írták, hogy mennyiszer kell megforgatni? Ha most kifizetést kérnél, azt elfogadnák? A pénzedet hol írja? Kivehető?

A kezdőbónuszt utólag, a forgatási feltételek teljesítése után írják jóvá, így az nem segít, ha a kivehető összeget figyeled.

Idézetet írta: szabi Dátum január 14, 2017, 11:39:09
Átverni én sem próbáltam, ezért nem értettem ezt miből következtették ki.

Az, hogy a foci EB alatt engedték a skrilles befizetést azoknak is, akiknek egyébként nem, pont nem azt jelzi, hogy túl következetesek lennének ebben.  :)
Lehet, hogy valamilyen szűrővel megpróbálják visszafogni a "forró" pénzeket, azaz azokat az ügyfeleket, akik túl sok ki- és befizetést bonyolítanak, na meg akik a különböző számlák és a különböző devizanemek között vándoroltatják a pénzt, kihasználva az unibetes tranzakciók ingyenességét.
Talán Milan említette korábban, hogy "deviza spekulációra" is használták a pénztárcás befizetéseket, azaz csak azért befizettek a számlától eltérő devizanemben, hogy aztán az árfolyamváltozás után kifizetést kérjenek.
Az biztos, hogy az unibet azzal, hogy középárfolyamon váltott euróról forintra, lényegében felkínálta magát, hogy rajtuk keresztül adj el eurót, ha helyette forintra van szükséged.
Ezt mondjuk más módokon is ellehetetleníthették volna: középtől eltérő árfolyam alkalmazásával, tranzakciós költségek bevezetésével, befizetett összeg kötelező megforgatásával, valamiért a pénztárcák tiltását választották.

Persze ez a tiltás üzenet lehet a bónuszvadászoknak és az arbosoknak is, de ezt már tényleg nem veszem magamra.  :D