Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Salvio Dátum január 29, 2017, 20:02:43
Szerintem aktiválást követően 24 óráig érvényes.

Nem a kockázatmentes fogadásról beszélek, hanem az ingyenfogadásról. Az előbbinél a saját pénzedből teszel fogadást, míg az utóbbinál az iroda biztosít neked tőkét a fogadáshoz, és csak a nyereményt kapod meg, ha nyerő a fogadásod.

Idézetet írta: Tigris Dátum január 29, 2017, 20:09:48
Nem a kockázatmentes fogadásról beszélek, hanem az ingyenfogadásról. Az előbbinél a saját pénzedből teszel fogadást, míg az utóbbinál az iroda biztosít neked tőkét a fogadáshoz, és csak a nyereményt kapod meg, ha nyerő a fogadásod.

Ja, bocs tényleg összekevertem, hirtelen azt hittem az 5. élő kockázatmentesről van szó.
Szerintem az ingyenfogadásnál is kiírja amíg az elérhetőnél van, hogy pontosan meddig használható fel, de akkor úgy néz ki előfordulhat, hogy nem 23:59-ig.

Sziaszotk unibetre fizettem be  mastercardrol

kérném le bannkkártyára a pénzt ahogy szoktam

de látom berakta hogy bank pénzneme EUR
(átálitani nem lehet semmire)
beírom a forintot 14500 ft

tovább és ki irja hogy 46.7 eurot kuldunk a bankszámlájára


WTF??, ez mi? euros lett a számlájuk és eurot kudlenek a váltást meg a játékos bukja ? nem értem

Idézetet írta: lacko23 Dátum január 30, 2017, 15:44:39
Sziaszotk unibetre fizettem be  mastercardrol

kérném le bannkkártyára a pénzt ahogy szoktam

de látom berakta hogy bank pénzneme EUR
(átálitani nem lehet semmire)
beírom a forintot 14500 ft

tovább és ki irja hogy 46.7 eurot kuldunk a bankszámlájára


WTF??, ez mi? euros lett a számlájuk és eurot kudlenek a váltást meg a játékos bukja ? nem értem

kurmányunk kötelezte a bankokat, hogy a külföldi irodák számláiról ne lehessen pénzt fogadni, így most kénytelenek mindenféle kerülőúton kiutalni. Ezt pedig csak eurós számláról tudják csinálni.

Amúgy az uni teljesen korrekt árfolyamon váltott, gyanítom a bankod "árfolyamán" fogsz majd bukni, amikor visszaváltják forintra. - de nem hinném, hogy sokat.

Én 130000ftot kértem le 128500érkezett

Köszi az infót srácok

Hiába vált az unibet lényegében középárfolyamon, alapvetően a bankunk deviza vételi árfolyama, amelyen visszaváltják forintra az eurót, határozza meg, hogy mennyi pénz lesz belőle a végén.
Persze az is számít, hogy mennyit mozdul az árfolyam az utalás elindítása és a megérkezés közti napokon (ezen nyerhetünk is), illetve még a jóváírásnak is lehet költsége, bár ezt nem tudom, hol alkalmazzák, régebben pl. az Axa és a Budapest Bank terhelt ilyesmit.

Az alábbi táblázat alapján egy erstés, egy unicredites ügyfél 3-4%-ot bukik a kiutaláson (300-301 ft-ért váltják be az euróját), ha nincs különösebb árfolyamváltozás az utalás időszaka alatt, míg néhány banknál akár 309 ft-ot is adnak érte, ami csak 0,5-0,7% körüli veszteség.

(szerintem ncis88 otp-s.  :) Ott van 1% körüli veszteség. )

Szóval aki sűrűn utaltat így ki, az keressen normális árfolyammal dolgozó bankot (persze az egyéb költségeket is meg kell nézni), illetve azon is érdemes lehet elgondolkodni, hogy lehet magyarországi euró számlára is kérni ezeket a tételeket és akkor majd eldönthetjük, hogy mikor és mennyiért vagyunk hajlandóak eladni a kiutalt eurókat.

Idézetet írta: Tigris Dátum január 29, 2017, 20:09:48
Nem a kockázatmentes fogadásról beszélek, hanem az ingyenfogadásról. Az előbbinél a saját pénzedből teszel fogadást, míg az utóbbinál az iroda biztosít neked tőkét a fogadáshoz, és csak a nyereményt kapod meg, ha nyerő a fogadásod.

Az elmúlt 1-2 órában írták jóvá a kézilabda elődöntő után járó 1500 ft-os ingyen fogadást, az nálam vasárnap 18:04-ig érvényes, azaz valószínűleg pontosan 6 napig használható fel.

TakarékBankos vagyok

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 30, 2017, 19:49:23
TakarékBankos vagyok

Valójában vagy fél tucat bank vált a lista szerint közép mínusz 1% körüli árfolyammal, de muszáj volt tippelnem erre is.  :)

Úgy érzem, sokkal elfogadóbbá váltam, mióta az unibet minden nap rákérdez, hogy elfogadom-e a szerződési feltételeinek módosítását...

Idézetet írta: Knapp Dátum február 05, 2017, 11:00:22
Úgy érzem, sokkal elfogadóbbá váltam, mióta az unibet minden nap rákérdez, hogy elfogadom-e a szerződési feltételeinek módosítását...
Én meg azt hittem hogy a múlt heti cashout óta csak velem ilyen bizalmatlanok.  :police:
Mi lesz ha egyszer eltévesztem és a nemre kattintok?  :o

Idézetet írta: Knapp Dátum február 05, 2017, 11:00:22
Úgy érzem, sokkal elfogadóbbá váltam, mióta az unibet minden nap rákérdez, hogy elfogadom-e a szerződési feltételeinek módosítását...
Örülj hogy neked csak naponta kèrdez rà.Nekem minden belèpèsnèl.

Aktiv bónuszoknál csak nekem ir hibát?Nem tudok megnézni semmit,de már 1hete tart ez a kellemes állapot.

sziasztok,

abaqoosszal sem megy már a befizetés, legalábbis nekem, pedig megpróbáltam minden létező bőngészővel, minden engedélyt bekacsoltam. Először feljön még az abaq-ablak rendesen, de 1-2 másodperc alatt eltűnik. aztán sehol-semmi. Vagyis már csak a bankkártya-lehetőség van. Néha írok nekik, hogy a skrill-netellernél, ha technikailag lehetséges, oldják meg, hogy ne büntessenek minden magyar játékost néhány ügyeskedő pöcs miatt, de egyelőre semmi, illetve mindig a szokásos sablonválasz.